Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Var nopirkt abonementu uz cikla "Iededz gaismu" koncertiem


atlikušas 250 zīmes


Var nopirkt abonementu uz cikla "Iededz gaismu" koncertiem (4)

Autors: Dace Bluķe, koncertcikla rīkotāja
Sestdien, 15. oktobrī, 2016 | BIRKAS: Via Cultura , Iededz gaismu , Promenade Hotel , Lielais Dzintars
Izdrukāt Ziņot

Ar daudzveidīgu programmu 12.novembrī sāksies koncertcikls "Iededz gaismu", kas liepājniekiem un pilsētas viesiem rudens vakaros piedāvā augstas raudzes kamermūzikas un džeza koncertus.

Koncertcikls notiek jau septīto gadu pēc kārtas. Koncertcikla rīkotāji – organizācija Via Cultura piedāvā iegādāties abonementu uz koncertiem, kas notiks līdz gada biegām.

Abonementā iekļauti pieci koncerti, kas notiks gan "Promenade Hotel" mājīgājā Hika zālē, gan koncertzāles "Lielais dzintars" akustiski izcilajā kamerzālē. Koncertciklu 12.novembrī pulksten 17 "Promenade Hotel" Hika zālē atklās viens no ievērojamākajiem Portugāļu ansambļiem – Lisabonas ģitāru kvartets (Lisbon Guitar Quartet), 26. novembrī pulksten 18 koncertzāles "Lielais dzintars" kamerzālē notiks čellista Ērika Kiršfelda un pianistes Hertas Hansenas dueta koncerts "Variācijas dzīves vietas iegādei", 10. decembrī pulksten18 koncertzāles "Lielais dzintars" kamerzālē būs svētki džeza mūzikas mīļotajiem kopā ar Māra Briežkalna kvinteta pasaulē jau daudz atksaņoto programmu "Rothko in Jazz", 17. decembrī pulksten 18 "Promenade Hot" Hika zālē latviešu un lietuviešu mūziķu sadarbībā notiks muzikāls vakars dziesmās un stāstos "Gustavs un Alma Māleri", starp Ziemassvētkiem un jauno gadu, otrdien, 27. decembrī pulksten 18 koncertzāles "Lielais dzintars" kamerzālē uzstāsies vokālā grupa "Putni" koncertā "Ziemassvētku dziesmas".

Abonementa cena ir 35 eiro. Parastā biļešu cena uz vienu koncertu ir no 7 līdz 15 eiuro atkarībā no vietas "Lielā dzintara" kamerzālē. Atseviešķu koncertu cena Hika zālē ir 10 eiro. Pērkot abonemetu, iespējams ietaupīt līdz 20 eiro. Abonementi un biļetes uz atsevišķiem nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā un internetā. Skolēniem, studentiem un pensionāriem ir atlaides. Bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot sēdvietu, ieeja bez maksas. Organizatori lūdz izvērtēt koncerta piemērotību bērna vecumam.

Koncertcikls notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Liepājas Kultūras pārvaldes un Valsts SIA "Latvijas koncerti" atbalstu.

Plašāka informācija par festivālu pieejama interneta vietnē www.viacultura.lv, kā arī sociālajos portālos facebook.com, twitter.com/ViaCulturaLv, draugiem.lv/viacultura/.
 


Sludinājums

kamazs
15:50 | 15/10/16
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

bluķes rīkotie pasākumi ir diezgan garlaicīgi un ož pēc pelējuma.

A. Dombrovska
13:10 | 11/11/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

``Pelējumu`` ir jānosauc vārdā. Kas vienam ``ož``- citam smaržo. `` Pelējumus``, lūdzu, studijā! Kopumā Bluķei ir laba gaume. Gan acīm, gan ausīm. Kam nepatīk, var taču iet uz citu vietu. Ir taču tik plaša izvēle visriņķī.

Pidrallā
16:15 | 15/10/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

man skauģi kapu rok...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki