Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Var pieteikties austrāliešu pianista Toma Donalda meistarklasēm


atlikušas 250 zīmes


Var pieteikties austrāliešu pianista Toma Donalda meistarklasēm

Ceturtdienā, 01. februārī, 2018 | BIRKAS: mūzikas vidusskola , meistarklase , Lielais Dzintars
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

No 6.līdz 8.februārim Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) koncertzāles "Lielais dzintars" telpās organizēs austrāliešu pianista Toma Donalda meistarklases.

Interesentiem ir iespēja pieteikties meistarklasēm vēl līdz 5. februārim, informē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

Toma Donalda meistarklasēs piedalīsies LMMDV audzēkņi no akadēmiskās mūzikas klavierspēles un populārās un džeza mūzikas nodaļām. Tajās tiks strādāts pie improvizācijas iemaņu attīstīšanas, pamatojoties gan uz akadēmisko, gan populāro un džeza mūziku, kā arī pie dažādu sastāvu ansambļu saspēles.

Visi interesenti aicināti pieteikties pie LMMDV projektu vadītājas Iritas Kalējas līdz 5. februāra pulksten 12, sūtot vārdu, uzvārdu, personas kodu uz e-pastu: irita.kaleja@lmmdv.edu.lv. Pedagogiem, kas piedalīsies meistarklasēs, tiks izsniegta apliecība par profesionālo pilnveidi (iespējams saņemt apliecību arī par katru dienu atsevišķi). Liepājas reģiona profesionālās ievirzes mūzikas skolu pedagogiem meistarklases ir bezmaksas, savukārt citu reģionu skolu pedagogiem – dalības maksa 10 eiro no personas (iespējams izrakstīt rēķinu).

Meistarklases noslēgsies ar koncertu 8.februārī pulksten 18.00 koncertzāles "Lielais dzintars" Kamerzālē. Koncerta pirmajā daļā būs Toma Donalda priekšnesumi, savukārt otrajā daļā meistars muzicēs kopā ar LMMDV audzēkņiem. Biļetes pieejamas: http://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/62866

Toms Donalds ir Austrālijas klavieru virtuozs ar akadēmiskās mūzikas izglītību, kurš pašreiz dzīvo Anglijā. Pianists šobrīd specializējas tādos mūzikas stilos kā latino, soul, roks, R&B un džeza mūzika. Gan mūzikas kritiķi, gan auditorija viņu uzskata par improvizācijas meistaru, kas veiksmīgi miksē šos stilus.

Kino filmas, kurām Toms Donalds rakstījis mūziku, tikušas vairākkārt apbalvotas ar Itālijas Globeta balvu, kā arī ieguvušas Raindances filmu festivāla labāko neatkarīgo filmu balvu.

2010.gadā Toms Donalds nodibināja Londonas Mūsdienu klavierspēles skolu. Tajā tradicionālās mācīšanas metodes tiek apvienotas ar dažādām mūsdienīgām mācību metodēm, miksējot dažādus mūzikas stilus – klasiku, džezu, latino, soulu, popu un roku. Skolā mācās studenti no vairāk kā 20 dažādām valstīm.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki