Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vēl līdz rītdienai pieņem pieteikumus kultūras balvai


atlikušas 250 zīmes


Vēl līdz rītdienai pieņem pieteikumus kultūras balvai

Otrdienā, 19. februārī, 2013 | BIRKAS: Kultūras pārvalde , Kultūras balva
Izdrukāt Ziņot

Vēl līdz rītdienai pulksten 16 Liepājas Kultūras pārvaldē var iesniegt pieteikumus Liepājas Kultūras balvai 2012, informē attīstības projektu vadītāja Krista Kalnarāja.

Balva tiek izsludināta otro gadu ar mērķi izcelt jaunas, izcilas, radošas idejas, kas kultūrā realizētas iepriekšējā gada laikā un veicinājušas Liepājas tēla pozitīvu atpazīstamību Latvijā un starptautiskā mērogā.
 
Liepājas pašvaldība Kultūras balvas pasniegšanas tradīciju iedibināja 2012.gadā, nosakot 3000 latu lielu balvas fondu, lai atbalstītu jaunu iniciatīvu veidošanos un pateiktos par izciliem sasniegumiem kultūras nozarē Liepājā laika posmā no iepriekšējā gada 1.janvāra līdz 31.decembrim. Pirmo Liepājas Kultūras balvu saņēma "Liepājas teātris" par izciliem sasniegumiem Latvijas profesionālo teātru skatē "Spēlmaņu nakts", Krievijas teātru festivālā "Zelta Maska" un spožiem iestudējumiem 2011.gadā.
 
Arī šogad Liepājas Kultūras balvas pretendents var būt gan fiziska, gan juridiska persona (kolektīvs, individuāls sasniegums, pasākums vai norise, kas apliecina izcilību, kreativitāti un nodrošinājis pozitīvu Liepājas publicitāti Latvijas, Eiropas vai pasaules mērogā). Pretendentus balvai var izvirzīt gan fiziskas, gan juridiskas personas, pamatojot pretendenta sasniegumus ar aprakstu un materiāliem, kas šo sasniegumu pierāda (diplomi, goda raksti, publikācijas masu medijos utt.).
 
Balvas nolikums pieejams internetā: www.liepajaskultura.lv un Liepājas Kultūras pārvaldē.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki