Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vēl nedēļu var pieteikt pretendentus kultūras balvai


atlikušas 250 zīmes


Vēl nedēļu var pieteikt pretendentus kultūras balvai (1)

Piektdienā, 26. janvārī, 2018 | BIRKAS: Kultūras pārvalde , Kultūras balva
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Kultūras pārvalde atgādina, ka vēl līdz 2. februārim var pieteikt pretendentus Liepājas Kultūras balvai 2017, novērtējot gada nozīmīgākos notikumus un personības Liepājas kultūrā.

Liepājas Kultūras balvas pretendents var būt gan fiziska, gan juridiska persona (kolektīvs, individuāls sasniegums, pasākums vai norise), kas apliecinājusi izcilību, radošumu un nodrošinājusi pozitīvu Liepājas publicitāti Latvijas, Eiropas vai pasaules mērogā. Pretendents var balvas saņemšanai izvirzīt arī pats sevi.

Liepājas Kultūras pārvaldes vadītājs Juris Jirgens skaidro, ka "Kultūras balva noteikti ir ļoti nozīmīgs Liepājas kultūras dzīves notikums un atskaites punkts, no kura novērtēt kultūras kvalitātes izaugsmi un atskatīties uz gadā paveikto. Šis ir vienīgais kultūras notikums, kurā visaptveroši apskatām un izvērtējam kultūras nozares notikumus, ieraugot arī daudz jaunu un radošu ideju."

Atbilstoši nolikumam noformētus un sagatavotus pieteikumus Liepājas Kultūras balvai var iesniegt, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu Liepājas Kultūras pārvaldes mājas lapā sadaļā Kultūras balva vai aizpildot un nogādājot anketu Liepājas Kultūras pārvaldē, Liepājas Latviešu biedrības namā, 2. stāvā, 96. kabinetā, informē Kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību vadītāja Dita Dzene.

Kultūras balvas nolikums pieejams mājas lapā un Liepājas Kultūras pārvaldē. Tālrunis informācijai: 63483939.


Sludinājums

Public
11:04 | 26/01/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kas tā par šaušalīgu bildi?!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki