Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vēl šonedēļ var pieteikt kandidātus kultūras balvai


atlikušas 250 zīmes


Vēl šonedēļ var pieteikt kandidātus kultūras balvai

Pirmdienā, 15. februārī, 2016 | BIRKAS: Kultūras pārvalde , Kultūras balva
Izdrukāt Ziņot

Kultūras pārvalde aicina izvērtēt 2015.gada nozīmīgākos notikumus kultūras dzīvē Liepājā, piesakot pretendentus "Kultūras balvai 2015", pieteikumus iesniedzot līdz 19.februārim.

Liepājas Kultūras balvas pretendents var būt gan fiziska, gan juridiska persona (kolektīvs, individuāls sasniegums, pasākums vai norise, kas apliecina izcilību, radošumu un nodrošinājis pozitīvu Liepājas publicitāti Latvijas, Eiropas vai pasaules mērogā). Pretendentus balvai var izvirzīt gan fiziskas, gan juridiskas personas, pamatojot pretendenta sasniegumus ar aprakstu un materiāliem, kas šo sasniegumu pierāda (diplomi, goda raksti, publikācijas masu medijos utt.). Pretendents var balvas saņemšanai izvirzīt arī pats sevi, informē pārvaldes attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

Iesniegtos pieteikumus vērtēs Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Vitkovskis, Liepājas Kultūras pārvaldes vadītājs Juris Jirgens, video mākslinieks un "Kultūras balvas 2014" laureāts Roberts Vītols, Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes dekāne Zanda Gūtmane, Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes docente, teātra kritiķe un www.kroders.lv galvenā redaktore Līga Ulberte, nodibinājuma "Via Cultura" vadītāja un muzikoloģe Dace Bluķe un Kurzemes plānošanas reģiona kultūras speciāliste Dace Reinkopa.

Šogad Liepājas Kultūras balvu pasniegs piekto gadu pēc kārtas. Pirmo reizi to pasniedza 2011.gadā un idejas autore ir tā laika Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde. Kultūras balvas uzdevums ir novērtēt tos kultūras notikumus un personības, kas ir veicinājuši Liepājas atpazīstamību, kā arī novērtēt jaunas radošas idejas Liepājas kultūrā.

Liepājas Kultūras balvas pasniegšanas ceremonija notiks 4.martā, Liepājas Latviešu biedrības namā.

Atbilstoši nolikumam noformētus un sagatavotus pieteikumus Liepājas Kultūras balvai var iesniegt elektroniski, aizpildot pieteikumu anketu, Liepājas Kultūras pārvaldes mājaslapā – liepajaskultura.lv.

Pieteikumu anketas var saņemt arī Liepājas Kultūras pārvaldē, Liepājas Latviešu biedrības namā, 2. stāvā, 96. kabinetā. Arī balvas nolikums pieejams gan internetā – www.liepajaskultura.lv –, gan Liepājas Kultūras pārvaldē. Tālrunis informācijai 63483939.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki