Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Vienotības" birojā skatāms Andra Millera "Šurumburums"


atlikušas 250 zīmes


"Vienotības" birojā skatāms Andra Millera "Šurumburums" Andra Millera izstādes atklāšana

Autors: Zanda Roga, partijas "Vienotība" atvērtā biroja vadītāja
Svētdienā, 19. martā, 2017 | BIRKAS: izstāde , Andris Millers , Romas dārzs , Vienotība
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Romas dārzā, partijas "Vienotība" atklātajā birojā Zivju ielā 3, skatāma mākslinieka Andra Millera darbu izstāde "Šurumburums".

Izstādes nosaukuma "Šurumburums" pamatojums – zināma retrospekcija, jo tajā ir iekļauti neizstādīti darbi, sākot no 1992. gada, kā arī pēdējā gada veikums. Izstāde ieturēta māksliniekam raksturīgajā rokrakstā – krāsu salikumā, tonalitātē un kompozīcijā. Pārstāvēti dažādi žanri – marīna, klusā daba, ainava.

Mākslinieks nav pievērsis īpašu nozīmi kādai noteiktai koncepcijai, tomēr izstādi veidojis, domājot par pozitīvo, un jokodamies sauc to par "Millera koncepciju".

Mākslinieks jau gatavojas savai nākamajai izstādei – oktobrī, kurā viņš centīsies no sevis mazliet "aizbēgt" un radīt ko košāku.

Andris Millers dzimis 1954. gada 26. decembrī. Mākslas izglītības ceļu gleznotājs sāka Liepājas Lietišķajā mākslas skolā, kuru absolvēja 1974. gadā. Vēlāk mākslinieks ieguva tēlotājmākslas un rasēšanas skolotāja diplomu Latvijas Mākslas akadēmijā. 2003. gadā Andris Millers Latvijas Mākslas akadēmijā ieguva Humanitāro zinātņu maģistra grādu mākslā. Strādājis par pedagogu Liepājas mākslas vidusskolā un Liepājas Universitātes Mākslas un dizaina katedrā.
Radoši izpaužas visdažādākajās tehnikās, galvenokārt eļļas glezniecībā. Patīk strādāt reālisma, simbolisma un reizēm arī abstrakcionisma stilā.

Izstāde apskatāma līdz 18. aprīlim.
Attēli:

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki