Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Zelta griezumā" godina izcilos absolventus un pedagogus


atlikušas 250 zīmes


"Zelta griezumā" godina izcilos absolventus un pedagogus (7) Pasākums

Izdrukāt Ziņot
FOTO: Laura Viļumsone

29.marta vakarā pēc divu dienu lekcijām, diskusijām, semināriem, meistarklasēm koncertzālē "Lielais dzintars" notika svinīga izcilnieku godināšana "Zelta griezums".

"Zelta griezums", kurā iepriekšējos deviņus gadus Liepājas mākslas un dizaina skola godināja savus izcilos audzēkņus un pedagogus, šogad pēc divu vidusskolu – Mākslas un Mūzikas – apvienošanas un kļūšanas par profesionālās izglītības kompetences centru jau kļuvis par abu šo mākslas jomu radošo un talantīgo kādreizējo audzēkņu un pedagogu godināšanas sarīkojumu.

Apliecinājumu tam, ka skola ar viņiem lepojas, un ierakstu Goda grāmatā šoreiz saņēma kādreizējais Liepājas mākslas vidusskolas pedagogs Guntis Cukurs – par ieguldījumu profesionālās mākslas izglītībā, absolventi Artis Daugins – par sasniegumiem funkcionālā dizaina produktu attīstībā, Andis Strods – par sasniegumiem teātra mākslā, Ieva Epnere – par sasniegumiem laikmetīgajā foto mākslā.

Savukārt Mūzikas vidusskola, kas savus bijušos godināja pirmoreiz, bija izvēlējusies atdod parādu leģendārajam skolas direktoram un pedagogam, trompetistam Valdim Vikmanim – par mūža ieguldījumu Liepājas kultūrvides un mūzikas izglītības attīstībā (balvu saņēma viņa dēls Klāvs Vikmanis), tāpat balvas saņēma diriģents Jēkabs Ozoliņš – par nozīmīgu ieguldījumu koru kustības, džeza un populārās mūzikas attīstībā, Uldis Marhilēvičs – par nozīmīgu ieguldījumu populārās mūzikas attīstībā un Zigmars Liepiņš – par nozīmīgu ieguldījumu populārajā mūzikā un kultūrvides attīstībā.

Izcilniekus un viņu atbalstītājus vakara gaitā iepriecināja talantīgie Mūzikas vidusskolas audzēkņi, absolventi, pedagogi un vienkārši lieliski mūziķi.

"Zelta griezums" rīkotāji uzsver, ka tas iedibināts ar mērķi runāt par radošo izcilību, par tiekšanos pēc ideālā, proporcionālā un skaistā. Šādi Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola  aktualizē mākslas lomu sabiedrībā, nepieciešamību apzināties radošo potenciālu un saglabāt estētiskās vērtības.Attēli:

Sludinājums

:)
17:25 | 30/03/17
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Interesanti butu zinat, ko par koncerta organizesanu saka pasi makslinieki, kuri uzstajas? Prieks par talantigiem skolas audzekņiem un pieaicinatiem izpilditajiem, mazaks prieks par koncerta organizatoriem...

Mja
17:56 | 30/03/17
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Scenārijs bija gauži bēdīgs

Sēne
19:52 | 30/03/17
ZIŅOT
(-3)
(1)
+

Man patika!

skatītāja
20:08 | 30/03/17
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Koncerts bija ļoti labs! Īpaši patika bundzinieks.

Desas
21:41 | 30/03/17
ZIŅOT
(-5)
(2)
+

Ko tur dara aizvēsture zigmārs liepiņš???? tas bija viduvējību saiets???

Zazis
07:01 | 31/03/17
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Labs pasākums, tikai muzikālo numuru un videorullīšu dēļ par garu. Autoriem nākamreiz jāizvērtē, kas ir galvenais - balvu pasniegšana vai koncerts.

Nebija labi
08:45 | 31/03/17
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Pasākumā daudz kā lieka! Audzēkņi darbu izdarīja labi, bet pasākums no organizatoriskās puses bija ļoti, ļoti vāji.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki