Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

10.aprīlī publiski iepazīstinās ar Liepājas vēstnešiem


atlikušas 250 zīmes


10.aprīlī publiski iepazīstinās ar Liepājas vēstnešiem (3)

Otrdienā, 02. aprīlī, 2019 | BIRKAS: tūrisms , Liepājas vēstneši
Izdrukāt Ziņot

Trešdien, 10.aprīlī, pulksten 12 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā iepazīstinās ar Liepājas vasaras sezonas aktualitātēm un publiski paziņos tos liepājniekus, kuri kļūs par Liepājas vēstnešiem.

Tāpat vēstnešus varēs satikt arī klātienē, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne

Jau aprīļa otrajā pusē sāksies kampaņa ārpus Liepājas un tiks izsludināta viesu pieteikšanās. Ikvienam Latvijas iedzīvotājam būs iespēja atbraukt ciemos pie konkrētajiem vēstnešiem un pavadīt neaizmirstamu nedēļas nogali Liepājā.
 
Liepājas pilsēta ir pārliecināta, ka vislabāk Liepāju izrādīt viesiem var paši liepājnieki, tādēļ jaunajā tūrisma sezonā Liepājas pilsēta aicināja iesaistīties iedzīvotājus, kuri gatavi iepazīstināt viesus ar labākajām atpūtas un izklaides iespējām pilsētā. Februāra sākumā tika izsludināta vēstnešu pieteikšanās, iedzīvotāju interese bija liela – kopumā divu nedēļu laikā saņemti 84 pieteikumi un žūrijas komisija klātienē tikās ar 15 pretendentiem.

Žūrijas komisija, kuras sastāvā bija Liepājas pilsētas izpilddirektors Ronalds Fricbergs, SIA "Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs" vadītāja Inta Šoriņa, dziesminiece Maija Kalniņa, pasākumu rīkotāja un jaunā liepājniece Sindija Vilde un Liepājas pilsētas sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja Zita Lazdāne, izvēlējušies atbilstošākos vēstnešus, ar kuriem plašāka publika tiks iepazīstināta 10.aprīlī.

Lai gan žūrijas locekļiem uzdevums bija izvēlēties tikai piecus cilvēkus, klātienē tiekoties ar liepājniekiem, kļuva skaidrs, ka izvēle būs ļoti grūta un, iespējams, piedalīties kampaņā tiks dota iespēja vairāk nekā pieciem liepājniekiem.

Vēstneši tika meklēti piecās kategorijās: kultūras baudītāji, aktīvās atpūtas un sporta piekritēji, nedēļas nogale draudzenēm, atpūta ģimenei ar bērniem un jauniešu atpūta. Katrai kategorijai tika meklēts viens piemērotākais vēstnesis.

Kopumā Liepājas pilsēta vasaras un rudens sezonā kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos piecās kategorijās: kultūras baudītāji, aktīvās atpūtas un sporta piekritēji, nedēļas nogale draudzenēm, atpūta ģimenei ar bērniem un jauniešu atpūta.

No liepājniekiem – vēstnešiem tiek sagaidīts, ka viņi trīs dienu garumā pilsētas viesus iepazīstinās ar plašo atpūtas piedāvājumu un parādīs labāko, ko iespējams darīt nedēļas nogalē Liepājā. Liepājas pilsēta kopā ar tūrisma uzņēmējiem viesiem nodrošinās naktsmājas, ēdināšanas iespējas un segs ieejas maksu apskates objektos vai pasākumos.

Katrai kategorijai tika piemeklēts viens piemērotākais vēstnesis – tā varēja būt gan ģimene, gan draugu kompānija, gan cilvēks viens pats. Svarīgākā bija vēlme uzņemt viesus un trīs dienu garumā pastāstīt par pilsētu un to izrādīt.


Sludinājums

Dolārs
10:56 | 02/04/19
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Tas labi,ka visas problēmas Liepājā atrisinātas un kam tādam naudas netrūkst.Nākamais solis apmaksāt visiem lietuviešiem atbraukšanu līdz pludmalei un vēl piešķirt bezmaksas saldējumu.

askert
11:15 | 02/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

esmu droša, ka gribētāju uz pirmi testēšanu būs daudz. bet kas buš pēc tam? Viss ir atkarīgs ne tikai no paša piedāvājuma, bet arī no izcenojumiem.
Lai veicās.

Kur eiro?
08:32 | 03/04/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Tikai labi apmaksāts PR gājiens bez reāliem finansiāliem ieguvumiem. Tieši kā tas veicinās viesu skaita pieaugumu Liepājā? Viesiem viss tiek izmaksāts!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki