Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

11. novembrī būs lāpu gājiens un akcija "Mēs par Latviju!"


atlikušas 250 zīmes


11. novembrī būs lāpu gājiens un akcija "Mēs par Latviju!" (33)

Pirmdienā, 10. novembrī, 2014 | BIRKAS: Lāčplēša diena , valsts svētki , lāpu gājiens , Ziemeļu kapi , satiksme
Izdrukāt Ziņot

11.novembrī Liepājā, pieminot uzvaru pār Bermonta karaspēku 1919.gadā, norisināsies akcija "Mēs par Latviju!" J. Čakstes laukumā un Lāpu gājiens no Rožu laukuma uz Ziemeļu kapiem.

Kā informē Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Agita Auza, J. Čakstes laukumā pulksten 12 pulcēsies 3. – 5. klašu skolēni uz akciju "Mēs par Latviju!". Pasākuma laikā skolēniem tiks stāstīts par Brīvības cīņu nozīmi Latvijas vēsturē un Liepājas Jaunsargu vienība demonstrēs ierindas mācību. Pasākuma izskaņā norisināsies akcija "Mēs par Latviju!", kurā skolēni sadosies rokās simboliski solot sargāt Latviju! Pasākumu vadīs Liepājas teātra aktieri, ar muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies Kaspars Kārkliņš un Viktors Ellers, piedalīsies dziesminiece Ieva Dreimane un Liepājas Jaunsargu vienība.

No Rožu laukuma pulksten 18 sāksies Lāčplēšu dienas gājiens, kura dalībnieki dosies ar iedegtām svecēm un lāpām uz Ziemeļu kapiem.

Noslēdzoties lāpu gājienam Ziemeļu kapos pie Brīvības cīnītāju pieminekļa ap pulksten 18.30 notiks piemiņas pasākums, kurā uzstāsies mūziķis Daumants Kalniņš, koncertmeistars Tālis Marhilēvičs. Pasākumu vadīs Liepājas teātra aktieris Sandis Pēcis. Godinot karavīrus pie Oskara Kalpaka piemiņu vietas tiks nolikti ziedi un sveces.

Lāpu gājiena laikā Liepājā būs satiksmes ierobežojumi:
– 10. novembrī no pulksten 23.00 tiks slēgts auto stāvvietas posmā no viesnīca "Līva" pa Zivju ielu līdz A. Pumpura ielai.
– 11. novembrī no pulksten 18.00 līdz 18.40 gājiena laikā būs satiksmes ierobežojumi maršrutā Zivju iela – Lielā iela – Raiņa iela – O.Kalpaka bulvāris – Ziemeļu kapi.
– No pulksten 18.30 līdz 19.10 piemiņas pasākuma laikā būs slēgta transportlīdzekļu kustība O.Kalpaka ielā posmā starp Flotes un Siļķu ielām.


Sludinājums

vai
19:19 | 10/11/14
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

bus iespejams dabut lapas?

Daniel Bryan
14:06 | 22/11/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Hello Sir / Madam
Es esmu indivīds, gadījums nopietns un godīgs cilvēks, kurš vēlas
palīdzēs jums visiem jūsu finanšu problēmas vai aizdevumu
steidzami.
Man ir Jums piedāvāt aizdevumu € 5000 5. € 700,000
ļoti zema 2%, maksa par ikvienam interesentam.
karogu jums, banku ir aizliegta, un jums nav labu
bankas vai drīzāk jums ir īss vai ilgtermiņa projektu un
nepieciešams finansējums, slikta kredīta ierakstu vai vajadzību
naudas, lai samaksātu rēķinus, finansēt ieguldīt uzņēmumos. mēs varam
veikt vietējos un starptautiskos aizdevumus aizdevumus cilvēkiem
visur pasaulē. Mēs dodam aizdevumus, kas jums jāmaksā
ir minimālas. Tāpēc tagad, ja jums ir nepieciešams kredīts, nevilcinieties
sazinieties ar mums šodien, un ļaujiet mums zināt naudas summu, jūs
. vajadzībām
Mēs esam gatavi apmierināt mūsu klientus laikā 2hours.
Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mani pa e-pastu: danielbryan220@gmail.com

paldies

Bryan mr

Patricia GOMEZ
14:41 | 09/08/15
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Mans vārds ir Patricia Gomez, Indijas importētājs Francijā. Es gribu
dot portfelis naudas pirms manas nāves, lai ikvienam, kas var
vadīt un palīdzēt visiem cilvēkiem, kam vajadzīga laimi.
Paldies sazināties ar mani manu e-pastu gomezp390@gmail.com

Andrew Green
10:16 | 30/11/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Hello, Are you in need of urgent financial assistance for a personal purpose or for your business needs? Getting a legitimate loan have always been a huge problem to clients who have financial problem and need solution to it urgently. The issue of credit and collateral are something that clients are always worried about when seeking a loan from a legitimate lender. Be careful not to fall victims of various online loan scams here and eventually lost your hard earned money. If you need a credible and reputable loan for: Debt Consolidation, Business Loans, Personal Loans, Construction Loans and Car Loan for any kinds contact : (Email: finance@wburke-lendings.com) or website: http://www.wburke-lendings.com. No social security and no credit check, 100% Guarantee. All you have to do is let us know exactly what you want and we will surely make your dream come true.

Anita Frank
17:52 | 10/01/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kā es saņēmu savu aizdevumu no šī lielā COMPANY

Labdien mani dārgie cilvēki, es esmu Anita Frank, šobrīd dzīvo New Jersey City, ASV. Es esmu atraitne brīdī ar trim bērniem, un es biju iestrēdzis tādā finansiālā situācijā, 2015. gada aprīlī, un man vajadzēja refinansēt un samaksāt savu rēķinu. Es mēģināju meklē aizdevumu no dažādām aizdevumu uzņēmumiem, gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, bet nekad ar panākumiem, un lielākā daļa banku samazinājās manu kredītu, nav pilnībā upuri šiem hoodlums pie tur, ka tos saucam sevi naudas aizdevējs viņi visi ir scam, visi viņi vēlas, ir jūsu nauda un jūs labi ne dzirdēt no viņiem atkal viņi ir darījuši to, kas man divreiz pirms es satiku Mr Wilson Edwards visvairāk interesanti daļa no tā ir, ka mans kredīts bija pārvedums man ietvaros 74hours tāpēc es iesakām sazināties ar Mr Edwards, ja jums ir interese iegūt aizdevumu, un jūs esat pārliecināts, ka jūs varat maksāt viņam atpakaļ laikā, jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu ......... (wilsonedwar

Anita Frank
17:54 | 10/01/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Labdien mani dārgie cilvēki, es esmu Anita Frank, šobrīd dzīvo New Jersey City, ASV. Es esmu atraitne brīdī ar trim bērniem, un es biju iestrēdzis tādā finansiālā situācijā, 2015. gada aprīlī, un man vajadzēja refinansēt un samaksāt savu rēķinu. Es mēģināju meklē aizdevumu no dažādām aizdevumu uzņēmumiem, gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, bet nekad ar panākumiem, un lielākā daļa banku samazinājās manu kredītu, nav pilnībā upuri šiem hoodlums pie tur, ka tos saucam sevi naudas aizdevējs viņi visi ir scam, visi viņi vēlas, ir jūsu nauda un jūs labi ne dzirdēt no viņiem atkal viņi ir darījuši to, kas man divreiz pirms es satiku Mr Wilson Edwards visvairāk interesanti daļa no tā ir, ka mans kredīts bija pārvedums man ietvaros 74hours tāpēc es iesakām sazināties ar Mr Edwards, ja jums ir interese iegūt aizdevumu, un jūs esat pārliecināts, ka jūs varat maksāt viņam atpakaļ laikā, jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu ......... (wilsonedwardsloancompany@gmail.com)

John Terry mr
13:47 | 19/01/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai jūs interesē iegūt jebkāda veida aizdevumu, tad sazinieties ar mums šodien par via: diamondfinancialservice@outlook.com

Kredīta pieteikuma forma ..

Pilnais vārds:
Sex:
Valsts:
pilsēta:
Nodarbošanās:
Mēneša ienākumi:
Kredīta summa nepieciešams:
Aizdevuma ilgums:
Mobilā telefona numurs:
John Terry mr

John Terry mr
13:47 | 19/01/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai jūs interesē iegūt jebkāda veida aizdevumu, tad sazinieties ar mums šodien par via: diamondfinancialservice@outlook.com

Kredīta pieteikuma forma ..

Pilnais vārds:
Sex:
Valsts:
pilsēta:
Nodarbošanās:
Mēneša ienākumi:
Kredīta summa nepieciešams:
Aizdevuma ilgums:
Mobilā telefona numurs:
John Terry mr

LOAN
22:39 | 05/05/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Good day!!!

Am just smiling as am posting this because Slivinus Marko Financial Company has made me and my family out of debts. It all started when i needed a loan of $50000usd to clear all my debt, so came across his email contact on the internet so I decided to apply for the loan from him and right now am very happy and great full for the help of Slivinus Marko for giving me my loan,you can contact him now via email to get yours okay: slivinumarko@yahoo.com

AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS
22:39 | 05/05/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Sveiciens visai sabiedrībai,
Esmu Slivinus Marko, es esmu cilvēks, kas ir ieradušies, lai prom katru domu / iemesls, kas ir gandrīz katrā vienā prātā, ka saka, ka nav ticamu aizdevums aizdevēja tiešsaistē, kas var dot aizdevumus ATKAL / vairs. Tāpat kā tagad mēs visi zinām, ka ir daudz scammers meklējot mūsu likumīgu dokumentu izmantot par krāpniecību, Tāpēc es Slivinus Marko ir pienācis paziņot uz visu sabiedrību, ka es saņēmu naudu aizdot, lai nopietni, uzticami un potenciālajiem klientiem, ka ir nepieciešama aizdevumu, jebkurai personai / organizācijas, kas ir meklē aizdevumu vai aizdevumu un nav gotten aizdevumu līdz šim ir jānosūta to kontaktu vai pieteikties pa e-pastu: slivinumarko@yahoo.com .Services padarīti ietver; Refinansēt, Home Improvement, investīciju aizdevumu, Auto Kredīti, parādu konsolidācijai, kredītlīnijas, otro hipotēku, Business Kredīti, Personal Aizdevumi, Auto Loan, Auto Loan, pieminēt, bet maz. Un man ir arī nāk pateikt tiem kredītņēmējiem, kas tiks piemērotas

BRUN JEAN PIERRE
15:57 | 13/06/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

sveiki

Esmu JEAN PIERRE BRUN. Finanšu un ekonomikas Operator ...

Jūs esat aizdevums pētniecībai vai paaugstināt savu darbību vai nu
realizācija projekta, vai nopirkt dzīvokli, bet
diemžēl banka lūdz jūs nosacījumus, jūs nevarat vairāk
uztraukties es esmu indivīds es piešķirt aizdevumus, sākot no 5000 līdz
5.000 € 000 visām personām ar likmi 3% gadā. Jūtieties brīvi, lai mani
Sazinieties lai iegūtu vairāk informācijas. Mana personīgā e-pasts:
brun.jeanpierre85@gmail.com
brun.jeanpierre85@gmail.com

NB: Es nelietojiet vai pakalpojuma maksas vai notāra maksas un nav nopietni
atturēties sevi.

Mr Indra Shani
01:48 | 31/08/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

aizdevums piedāvājums

Vai jums ir nepieciešams kredīts, vai jūs meklējat legit aizdevumu piedāvājumu, un jūs nevarat atrast vienu? Mēs vēlamies, lai jūs zināt, ka mēs esam šeit, lai dotu jums labāko no mūsu veids, lai pārliecinātos, ka jums no šīs nabadzības, sazinieties ar mums šodien celyndestine@gmail.com~~dobj mēs garantēt, kad jūs saņemtu atpakaļ pie mums jums būs smaids, kad jūs saņemsiet savu aizdevumu

Mr Indra Shani
01:48 | 31/08/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

aizdevums piedāvājums

Vai jums ir nepieciešams kredīts, vai jūs meklējat legit aizdevumu piedāvājumu, un jūs nevarat atrast vienu? Mēs vēlamies, lai jūs zināt, ka mēs esam šeit, lai dotu jums labāko no mūsu veids, lai pārliecinātos, ka jums no šīs nabadzības, sazinieties ar mums šodien celyndestine@gmail.com~~dobj mēs garantēt, kad jūs saņemtu atpakaļ pie mums jums būs smaids, kad jūs saņemsiet savu aizdevumu

Mr Indra Shani
01:48 | 31/08/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

aizdevums piedāvājums

Vai jums ir nepieciešams kredīts, vai jūs meklējat legit aizdevumu piedāvājumu, un jūs nevarat atrast vienu? Mēs vēlamies, lai jūs zināt, ka mēs esam šeit, lai dotu jums labāko no mūsu veids, lai pārliecinātos, ka jums no šīs nabadzības, sazinieties ar mums šodien celyndestine@gmail.com~~dobj mēs garantēt, kad jūs saņemtu atpakaļ pie mums jums būs smaids, kad jūs saņemsiet savu aizdevumu

Mr Indra Shani
01:48 | 31/08/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

aizdevums piedāvājums

Vai jums ir nepieciešams kredīts, vai jūs meklējat legit aizdevumu piedāvājumu, un jūs nevarat atrast vienu? Mēs vēlamies, lai jūs zināt, ka mēs esam šeit, lai dotu jums labāko no mūsu veids, lai pārliecinātos, ka jums no šīs nabadzības, sazinieties ar mums šodien celyndestine@gmail.com~~dobj mēs garantēt, kad jūs saņemtu atpakaļ pie mums jums būs smaids, kad jūs saņemsiet savu aizdevumu

Fidelity
19:33 | 21/11/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai jūs, kas meklē ātru kredītu?
Finansējums mazāk nekā 24 stundu laikā?
Apdrošinātais un nodrošinātas aizdevumu?
Aizdevumi ar 3% procentu likmi?
Sazinieties ar mums par aizdevumu: WestFidelityservice@gmail.com

Mr Anderson
03:11 | 28/11/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai iegādātos automašīnu vai atmaksājas kādu likumprojekti un uzsākt
jauns Business? Ja jā, sazinieties ar mums pie cashierslenders02@gmail.com ar
Turpmāk info ..

Tavs vārds:
Kredīta summa:
Aizdevuma ilgums:
Valsts:
Age:
Sex:
Mēneša ienākumi:
Telefona numurs:

Visas Atbildēt uz e-pastu: cashierslenders02@gmail.com

Mr Anderson
03:12 | 28/11/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai iegādātos automašīnu vai atmaksājas kādu likumprojekti un uzsākt
jauns Business? Ja jā, sazinieties ar mums pie cashierslenders02@gmail.com ar
Turpmāk info ..

Tavs vārds:
Kredīta summa:
Aizdevuma ilgums:
Valsts:
Age:
Sex:
Mēneša ienākumi:
Telefona numurs:

Visas Atbildēt uz e-pastu: cashierslenders02@gmail.com

Mr Austine
01:25 | 04/01/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai samaksāt rēķinus? Vai jums ir nepieciešams
personas vai uzņēmuma aizdevumu? Ir nepieciešams kredīts, lai dažādi
citiem mērķiem? Ja jā, lūdzu, sazinieties ar mums šodien pie
(AustineDan413@gmail.com) aizdevumam.
Mēs piedāvājam lielāko aizdevumu 5,000.000.00 $. Mēs piedāvājam
aizdevums @ 3% fiksētā procentu likme uz laiku,
1-20 gadiem. Mēs dodam divus mēnešus labvēlības periodu pirms
ikmēneša maksājums sākas. Tātad, ja jūs interesē,
lūdzu, aizpildiet zemāk esošo formu un atgriezties pie mums, jo
drīz vien iespējams pārstrādei.
Pilnais vārds: ...................
Dzimums: ...................
Age: .....................
Adrese: ................
Pilsēta: .......................
Valsts: ..................
Kredīta summa: ..............
Ilgums aizdevums: .............
Telefona numurs: ................
personu skaits: ...................
Mēneša ienākumi: ..............
Aizdevuma mērķis: .................
Vai esat prasījis aizdevumu pirms? .............

David Hassan
23:39 | 18/02/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Es esmu David Hassan likumīgs un Cienījams naudas aizdevējs. Mēs aizdot skaļu līdzekļu finanšu personas, kam nepieciešama palīdzība, un mēs sniegt aizdevumu, jums ir slikta kredītu CO nguoi vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt biznesā. Vai esat bijis meklē aizdevumu? Jums nav jāuztraucas, jo jūs esat pareizajā vietā var piedāvāt aizdevumu ar zemu procentu likmi 3%, ja jums ir nepieciešams kredīts es vēlos, lai jūs vienkārši sazināties ar mani pa e-pastu uz šādu adresi: diamondfinancialservice@outlook.com
Piezīme: Jums ir, izmantojot kredīta pieteikuma informāciju un atdevi salīdzinoši
Mums būs vairāk informācijas par CO jums šo aizdevumu nodošanu.

Kredīta pieteikums.

* Pieteikuma iesniedzēja vārds:
* Adrese:
* Pilsēta:
* Valsts:
* Valsts:
* Dzimums:
* Ģimenes stāvoklis:
* Nodarbošanās:
* Mēneša ienākumi:
* Tālrunis:
* Mobilais telefons:
* Aizdevuma mērķi:
* Kredīta summa nepieciešams:
* Kredīta ilgums:
* Var pieteikties uz:

David Hassan
23:39 | 18/02/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Es esmu David Hassan likumīgs un Cienījams naudas aizdevējs. Mēs aizdot skaļu līdzekļu finanšu personas, kam nepieciešama palīdzība, un mēs sniegt aizdevumu, jums ir slikta kredītu CO nguoi vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt biznesā. Vai esat bijis meklē aizdevumu? Jums nav jāuztraucas, jo jūs esat pareizajā vietā var piedāvāt aizdevumu ar zemu procentu likmi 3%, ja jums ir nepieciešams kredīts es vēlos, lai jūs vienkārši sazināties ar mani pa e-pastu uz šādu adresi: diamondfinancialservice@outlook.com
Piezīme: Jums ir, izmantojot kredīta pieteikuma informāciju un atdevi salīdzinoši
Mums būs vairāk informācijas par CO jums šo aizdevumu nodošanu.

Kredīta pieteikums.

* Pieteikuma iesniedzēja vārds:
* Adrese:
* Pilsēta:
* Valsts:
* Valsts:
* Dzimums:
* Ģimenes stāvoklis:
* Nodarbošanās:
* Mēneša ienākumi:
* Tālrunis:
* Mobilais telefons:
* Aizdevuma mērķi:
* Kredīta summa nepieciešams:
* Kredīta ilgums:
* Var pieteikties uz:

David Hassan
23:39 | 18/02/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Es esmu David Hassan likumīgs un Cienījams naudas aizdevējs. Mēs aizdot skaļu līdzekļu finanšu personas, kam nepieciešama palīdzība, un mēs sniegt aizdevumu, jums ir slikta kredītu CO nguoi vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt biznesā. Vai esat bijis meklē aizdevumu? Jums nav jāuztraucas, jo jūs esat pareizajā vietā var piedāvāt aizdevumu ar zemu procentu likmi 3%, ja jums ir nepieciešams kredīts es vēlos, lai jūs vienkārši sazināties ar mani pa e-pastu uz šādu adresi: diamondfinancialservice@outlook.com
Piezīme: Jums ir, izmantojot kredīta pieteikuma informāciju un atdevi salīdzinoši
Mums būs vairāk informācijas par CO jums šo aizdevumu nodošanu.

Kredīta pieteikums.

* Pieteikuma iesniedzēja vārds:
* Adrese:
* Pilsēta:
* Valsts:
* Valsts:
* Dzimums:
* Ģimenes stāvoklis:
* Nodarbošanās:
* Mēneša ienākumi:
* Tālrunis:
* Mobilais telefons:
* Aizdevuma mērķi:
* Kredīta summa nepieciešams:
* Kredīta ilgums:
* Var pieteikties uz:

David Hassan
23:39 | 18/02/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Es esmu David Hassan likumīgs un Cienījams naudas aizdevējs. Mēs aizdot skaļu līdzekļu finanšu personas, kam nepieciešama palīdzība, un mēs sniegt aizdevumu, jums ir slikta kredītu CO nguoi vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt biznesā. Vai esat bijis meklē aizdevumu? Jums nav jāuztraucas, jo jūs esat pareizajā vietā var piedāvāt aizdevumu ar zemu procentu likmi 3%, ja jums ir nepieciešams kredīts es vēlos, lai jūs vienkārši sazināties ar mani pa e-pastu uz šādu adresi: diamondfinancialservice@outlook.com
Piezīme: Jums ir, izmantojot kredīta pieteikuma informāciju un atdevi salīdzinoši
Mums būs vairāk informācijas par CO jums šo aizdevumu nodošanu.

Kredīta pieteikums.

* Pieteikuma iesniedzēja vārds:
* Adrese:
* Pilsēta:
* Valsts:
* Valsts:
* Dzimums:
* Ģimenes stāvoklis:
* Nodarbošanās:
* Mēneša ienākumi:
* Tālrunis:
* Mobilais telefons:
* Aizdevuma mērķi:
* Kredīta summa nepieciešams:
* Kredīta ilgums:
* Var pieteikties uz:

adams john loan
03:23 | 16/03/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs esam kristiešu organizācija izveidota, lai palīdzētu cilvēkiem vajadzības palīdz, piemēram, finanšu help.So ja jūs iet caur finansiālās grūtībās vai jums ir kādas finanšu putru, un jums ir nepieciešams līdzekļus, lai uzsāktu savu biznesu, Vai tu meklē finansiālu palīdzību jebkāda veida? Mēs esam privāta aizdevumu uzņēmums, kas nodrošina visu veidu aizdevumu / finansējums visiem tiem, kas vēlas saņemt finansiālu palīdzību. vai jums ir atrast ir grūti iegūt kapitālu aizdevumu no vietējām bankām, jo Bībele saka: "" Luke 11:10 Visi, kas vēlas saņem; tas, kas meklē, atrod; un tam, kas klauvē, durvis būs atvērtas ", tāpēc neļaujiet tiem iespēju iet jums ar, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un mūžīgi more.Please tie ir par nopietniem domājošiem un Dievu baidoties Cilvēki, kas ir šeit, lai palīdzētu tiem, kas ir nepieciešama palīdzība. E-pasts;. adamsjohnloanfirm@hotmail.com

adams john loan
03:23 | 16/03/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs esam kristiešu organizācija izveidota, lai palīdzētu cilvēkiem vajadzības palīdz, piemēram, finanšu help.So ja jūs iet caur finansiālās grūtībās vai jums ir kādas finanšu putru, un jums ir nepieciešams līdzekļus, lai uzsāktu savu biznesu, Vai tu meklē finansiālu palīdzību jebkāda veida? Mēs esam privāta aizdevumu uzņēmums, kas nodrošina visu veidu aizdevumu / finansējums visiem tiem, kas vēlas saņemt finansiālu palīdzību. vai jums ir atrast ir grūti iegūt kapitālu aizdevumu no vietējām bankām, jo Bībele saka: "" Luke 11:10 Visi, kas vēlas saņem; tas, kas meklē, atrod; un tam, kas klauvē, durvis būs atvērtas ", tāpēc neļaujiet tiem iespēju iet jums ar, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un mūžīgi more.Please tie ir par nopietniem domājošiem un Dievu baidoties Cilvēki, kas ir šeit, lai palīdzētu tiem, kas ir nepieciešama palīdzība. E-pasts;. adamsjohnloanfirm@hotmail.com

adams john loan
03:23 | 16/03/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs esam kristiešu organizācija izveidota, lai palīdzētu cilvēkiem vajadzības palīdz, piemēram, finanšu help.So ja jūs iet caur finansiālās grūtībās vai jums ir kādas finanšu putru, un jums ir nepieciešams līdzekļus, lai uzsāktu savu biznesu, Vai tu meklē finansiālu palīdzību jebkāda veida? Mēs esam privāta aizdevumu uzņēmums, kas nodrošina visu veidu aizdevumu / finansējums visiem tiem, kas vēlas saņemt finansiālu palīdzību. vai jums ir atrast ir grūti iegūt kapitālu aizdevumu no vietējām bankām, jo Bībele saka: "" Luke 11:10 Visi, kas vēlas saņem; tas, kas meklē, atrod; un tam, kas klauvē, durvis būs atvērtas ", tāpēc neļaujiet tiem iespēju iet jums ar, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un mūžīgi more.Please tie ir par nopietniem domājošiem un Dievu baidoties Cilvēki, kas ir šeit, lai palīdzētu tiem, kas ir nepieciešama palīdzība. E-pasts;. adamsjohnloanfirm@hotmail.com

john
22:12 | 09/05/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai jums ir nepieciešams kredīts? rakstiet mums pa: johnwilliamstrustfirm@gmail.com

maitre djakpata
11:19 | 21/05/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

SECRET DE RICHESSE ET DE PROSPÉRITÉ INFINIE


Tout personne dans ce monde rêve d'avoir la richesse, la célébrité, la prospérité, la gloire et le pourvoir, décroché la lune, touché les étoiles en ayant les pieds sur terre...
Il n'est pas facile pour certains d'atteindre l'heure de gloire, jouir de leurs destins etre normalement celui qu'ils doivent etre et non celui que la nature ou le monde a changé en mettant les fardaux sur leurs tete.
Chacun de nous avons notre destin d'être richesse, célèbre et atteindre la réussite et tout cela poura etre possible si nous décidons nous meme de notre destin et de notre sort car personne ne viendra nous le faire à notre place, c'est la volonté qui compte.
Nous "Confrerie 7 etoiles de la richesse" groupement et assemblé des membre actifs de l'illuminati.
Nous avons le pourvoir de changé votre vie, d'accomplir des miracles dans votre vie, de vous aidé a devenir une personne du haute rang social.
Que vous soyez particuliers, chefs d'entreprises, arti

maitre djakpata
11:20 | 21/05/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Portefeuille Magique pour vos affaire qui donne 20.000€ par semaine .
Portefeuille mystique magique qui donne 50.000 € $ par jour et mois pendant 1 ans
Portefeuille Magique qui vomis de l'or et de l'argent par jour 10.000€$ par jours 2 ans
VALISE MYSTIQUE MULTIPLICATEUR DE BILLET DE BANQUE QUI DONNE 200.000€ PAR JOURS PAR MOIS
VALISE MAGIQUE MYSTIQUE QUI DONNE 500.000€ PAR MOIS PAR JOURS POUR HOMME D'AFFAIRE POLITIQUE
VALISE MAGIQUE DE BANQUE MULTIPLICATEUR DE BILLET DE BANQUE DES EUROS € DOLLARS PAR JOURS
STATUETTE QUI VOMIS DE L'OR ET DE L'ARGENT

Contacte du maître:Email:hebiossomaitre@gmail.com

site web :https://maitredjakpata.wixsite.com/retour-affectif
Email: maitredjakpata@gmail.com
tel: +229 61 82 42 84
Tel/whatsapp: +229 61 82 42 84
tel/viber:+229 61 82 42 84

maitre djakpata
11:20 | 21/05/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Grand maitre djakpata, héréditaire de mon père très puissant donc pas de soucis à se faire, voici un peux ce que je fais comme travaille de rituels:
Rituel pour devenir attirant(e)
Rituel pour reprendre avec son ex
Rituel pour en finir avec l'infidélité
Rituel pour stopper la jalousie.
Rituel pour éloigner les rivales (ou rivaux)
Rituel contre la jalousie matérielle
Rituel pour stopper la malchance
Rituel pour attirer l'argent
Rituel pour réussir son avenir amoureux
Si vous, voulez vous faire aimer ou si votre ami vous a quitté
je peux le ou la faire revenir dans 7 jours. Il, elle va courir derrière vous comme un chien derrière son maître. Amour durable. chance aux jeux, fidélité, Impuissance , maladie inconnue, même des cas désespérés. , travail Efficace et rapide.Résultats 100% garantie.
Email: maitredjakpata@gmail.com
site web :https://maitredjakpata.wixsite.com/retour-affectif
tel: +229 61 82 42 84:Email:hebiossomaitre@gmail.com
Tel/whatsapp: +229 61 82 42 84
tel/viber:+229 61 82

maitre djakpata
11:20 | 21/05/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

GRAND MARABOUT VOYANT MEDIUM TOUS TRAVAUX OCCULTES
Qu'il s'agisse d'argent, d'amour, de malchance, d'impuissance sexuelle
ou autre, quelque soit vos problèmes les plus désespérés à résoudre
d'urgence, découvrez moi votre marabout djakpata DU BENIN,que je suis prêt
a vous satisfais dans les plus brefs délais. Il faut que vos problèmes
soient réels, que vos difficultés soient présentes, que vos ennuis
soient tenaces, et si c'est votre cas, j'accepte de venir à votre aide
avec ma puissance de pouvoir.
vous qui n'aviez pas trouver d'enfants dans votre couple depuis
longtemps,vous que votre marie ou votre femme vous a abandonné
depuis longtempts,vous qui aimes sortie avec avec des personnes qui
sont riche.
Alors si vous avez réellement besoin d'avoir la chance,l'argent, le
travail, la sérénité dans votre vie, le dés-envoûtement, la protection,
que votre société ou entreprise fonctionne bien etc...........
contactez moi et me dire ce que vous aviez besoin
Email:hebiossomaitre@gmail.com
Em

Credit Fincier Home
08:41 | 25/09/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

* Piedāvā procentu likmes 3% likmi
* Apdrošināšana bezapmaksātam uzņēmējam
* Garantija par naudu

Ar labu kredītreitingu, Credit Fincier Home piedāvā individuālus aizdevumus un bez nodrošinājuma aizdevumus privātpersonām vai uzņēmējsabiedrībām vai kooperatīvajām apvienībām, lai iegūtu rūpnieciskos un personīgos labumus.

Kontaktpersonas adrese:
Whatsapp: +15184181390
Tiešais pasts
creditfinancierhome@gmail.com

Muhammed Emir Harun
06:44 | 11/01/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs.

We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that’s the best and safest strategy for our clients.e.t.c

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS

1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600

2. Currency : USD/EURO

3. Age of Issue: Fresh Cut

4. Term: One year and One day

5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value)

Name: Muhammed Emir Harun

Contact Mail :info.financewizardltd@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki