Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

200 mākslas darbos vizualizē ķīmiju tās dažādās izpausmēs


atlikušas 250 zīmes


200 mākslas darbos vizualizē ķīmiju tās dažādās izpausmēs (2)

Ceturtdienā, 17. janvārī, 2019 | BIRKAS: LOC , Lidice , izstāde
Izdrukāt Ziņot

No 21.janvāra līdz 21.februārim Liepājas Olimpiskā centra foajē būs skatāma 47. Starptautiskā bērnu mākslas konkursa "Lidice 2019" izstāde, kuras tēma šogad ir "Ķīmija".

Krāsainā un košā izstādē pirmo reizi būs skatāms, kā vizualizējušies Liepājas bērnu priekšstati par "ķīmiju", informē Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone .

Izstādē izstādīto darbu autori, viņu pedagogi, vecāki un citi interesenti aicināti uz izstādes atklāšanu 21. janvārī plkst. 16.00 Liepājas pilsētas kārtai iesniegti 200 darbi no 16 Liepājas mācību iestādēm un 19 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra pulciņiem.

2019.gadā aprit 150 gadu, kopš izveidota Dmitrija Mendeļejeva ķīmisko elementu periodiskā tabula, tāpēc 47. starptautiskās bērnu mākslas konkursizstādes "Lidice 2019" organizatori sadarbībā ar UNESCO šoreiz bija izvēlējušies tēmu, kas saistīta ar mūsu ikdienu – no ceļu seguma zem mūsu kājām līdz krāšņai uguņošanai virs mūsu galvām.

Konkursa apakštēmas saistītas ar ķīmiju tās dažādajās izpausmēs – "Uguns nozīme cilvēces attīstībā", "Alķīmija un alķīmiķi", "Atomi, molekulas, ķīmiskie savienojumi", "Nozīmīgi atklājumi (metalurģija, degviela u.c.)", "Ķīmija ikdienas dzīvē (iepakojums, kosmētika, medikamenti u.c.)", "Krāsas ap mums".

Darbus vērtēja žūrija: mākslinieks, Liepājas Universitātes pasniedzējs Herberts Erbss; māksliniece, Liepājas Universitātes pasniedzēja Gunta Krastiņa; LBJC vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas metodiķe Irita Timbra.

Konkursa Latvijas kārtai izvirzīti 33 darbi, kuri Liepājas kārtas izstādē būs skatāmi fotogrāfijās, jo paši darbi dosies uz Rīgu, lai piedalītos nākošajā konkursa kārtā un mērotos sīvā konkurencē ar visā Latvijas valstī tapušajiem jauno mākslinieku darbiem. Konkursa "Lidice 2019" Liepājas kārtas izstādei izvirzīti 96 darbi.


Sludinājums

lidotājs
22:23 | 17/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Darbiņa autore Milāna Anfinogēnova 3. klase O.Kalpaka 15. vidusskola!

Natasha
03:25 | 18/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Hello there.We piedāvājam aizdevumus no $ 5000 līdz $ 900,000. Ar pilnu juridisko dokumentāciju par finansējumu, kā arī akreditēto līdzekļu apstiprināšanu un licencēšanu klientiem 3-5 darba dienu laikā. Sazinieties ar mums, izmantojot: freedomfinancialnetwork2019@gmail.com ;
Cietā naudas aizdevumi,
Personīgie aizdevumi,
Uzņēmumu aizdevumi
Kopuzņēmuma aizdevums
Studenta aizņēmums,
auto aizdevums,
Būvniecības aizdevumi,
aizdevumi,
Privātie aizdevumi,
Hipotēku kredīti, E.T.C
Lūdzu, sazinieties ar mums: freedomfinancialnetwork2019@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki