Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

4. februārī sāksies nākamo pirmklasnieku reģistrācija


atlikušas 250 zīmes


4. februārī sāksies nākamo pirmklasnieku reģistrācija

Piektdienā, 04. janvārī, 2019 | BIRKAS: Izglītības pārvalde , pirmklasnieki
Izdrukāt Ziņot

Pirmdien, 4.februārī pulksten 9 Liepājā sāksies nākamo pirmklasnieku reģistrācija 2019./2020. mācību gadam, kuru jau trešo gadu būs iespējams veikt elektroniski.

No 5. janvāra līdz 3. februārim topošo pirmklasnieku vecāki jau varēs veikt datu ievadīšanu gaidāmajai pirmklasnieku elektroniskajai reģistrācijai, informē Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Datus būs iespējams ievadīt registrs.liepaja.edu.lv. Tiem vecākiem , kuri datus būs ievadījuši, no 4. februāra reģistrāciju vajadzēs pabeigt, izvēloties divas vai trīs mācību iestādes prioritārā secībā. Elektroniskā reģistrācija turpināsies 30 kalendārās dienas – līdz 4. marta pulksten 9.

Tāpat kā iepriekšējos gadus, paralēli vēl tiek saglabāta reģistrācija klātienē – sākot no 4. februāra vecāki arī rindas kārtībā varēs iesniegt iesniegumu Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldē, uzrādot bērna dzimšanas apliecību un vecāka personu apliecinošu dokumentu.

Visa reģistrācijas gaita soli pa solim izskaidrota Izglītības pārvaldes reģistrā, kur iespējams noskatīties arī animācijas filmiņu “Kā veikt pirmklasnieka reģistrāciju”. Izglītības pārvalde apkopojusi vecāku visbiežāk uzdotos jautājumus saistībā ar jauno reģistrēšanās sistēmu – ikviens interesents ar tiem var iepazīties reģistrā.

Kā rāda iepriekšējo gadu pieredze, lielākā daļa vecāku tomēr izvēlējās ērtāko un daudz ātrāko elektronisko reģistrāciju. Lai gan vecāki jauno elektronisko reģistrāciju sākumā uztvēra ar neticību un šaubām, reģistrācijas gaitā pārliecinājās, ka tas ir vienkārši un sistēma strādā perfekti.

Visi iesniegumi – gan elektroniski nosūtītie, gan klātienē saņemtie no 4. februāra tiks fiksēti precīzi rindas kārtībā pēc to reģistrācijas laika, tālāk grupējot tos atbilstoši noteiktajiem kritērijiem un priekšrocībām. Klašu komplektācija skolās notiks, sākot ar marta otro nedēļu, atbilstoši katras skolas vadības noteiktajai kārtībai.

Bērna likumiskie pārstāvji drīkst izvēlēties tikai vienu no bērna pieteikšanas veidiem iestādē – elektroniski vai personīgi. Ja iesniegums tiks iesniegts gan elektroniski, gan klātienē, tad tiks ņemts vērā tas iesniegums, kurš saņemts pirmais, savukārt vēlāk iesniegtais iesniegums tiks anulēts.

Vecāki, kuri nebūs paspējuši reģistrēt savu bērnu februārī noteiktajā 30 dienu laikā, reģistrāciju varēs veikt Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldē klātienē. Reģistrācija uz privātām un speciālām skolām notiek atsevišķi skolās.
Neskaidru jautājumu gadījumā vecāki var zvanīt uz Izglītības pārvaldi pa tālr. 28 009 921 vai 63 489 153, kā arī rakstīt uz e-pastu registrs@liepaja.edu.lv

Liepājā 2019./2020. mācību gadā plānots uzņemt 765 pirmklasniekus, kas ir apmēram pagājušā gada līmenī. Izglītības pārvalde aicina vecākus savlaicīgi iepazīties un izvērtēt Liepājas vispārējās izglītības iestāžu mācību programmu piedāvājumu registrs.liepaja.edu.lv, izvēloties savai ģimenei un mazajam pirmklasniekam piemērotāko! Lai palīdzētu vecākiem izvēlēties bērniem piemērotāko skolu, topošie pirmklasnieki un viņu vecāki tiek aicināti uz tikšanās Atvērto durvju dienās, kuras skolās notiek galvenokārt janvārī.

Topošo pirmklasnieku un viņu vecāku tikšanās "Atvērto durvju dienās" Liepājas skolās

J.Čakstes 10.vidusskola – 31.janvārī pulksten 18
Liepājas Centra sākumskolā – 23.janvārī pulksten 18
Liepājas pilsētas 8.vidusskola – 28.februārī pulksten 17
Ezerkrasta sākumskolā – 16.janvārī pulksten 18
A.Puškina 2. vidusskola – 24.aprīlī pulksten 16.30
Draudzīgā aicinājuma 5.vidusskola – 24.janvārī pulksten 18
Liepājas 3.pamatskolā – 10.janvārī pulksten 17
Liepājas 12. vidusskola – 13.aprīlī
Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskola – no 6.12.2018. līdz 11.01.2019. pieteikšanās uz nodarbībām "Sagatavošana skolai", skolā pie sekretāres vai direktora vietniekiem. No 14.01.2019. līdz 29.03.2019. Nodarbību "sagatavošana skolai" norise skolas klašu telpās (vienu reizi nedēļā), februāra 1.nedēļā pasākums "Zinātniskā pēcpusdiena" – aicināti topošie skolēni no pirmsskolas izglītības iestādēm ar savām ģimenēm


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki