Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

4.februārī sāksies nākamo pirmklasnieku reģistrācija


atlikušas 250 zīmes


4.februārī sāksies nākamo pirmklasnieku reģistrācija

Pirmdienā, 28. janvārī, 2019 | BIRKAS: Izglītības pārvalde , pirmklasnieki
Izdrukāt Ziņot

Viena nedēļa palikusi līdz nākamo pirmklasnieku reģistrācijai 4.februārī. Līdz 3.februārim vecāki var veikt datu ievadīšanu elektroniski jau iepriekš, lai 4.februārī reģistrāciju pabeigtu.

Šobrīd to jau paveikuši 317 bērnu vecāki, t.i. apmēram puse no plānoto pirmklasnieku skaita, informē Liepājas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Liepājā pirmklasnieku reģistrāciju jau trešo gadu būs iespējams veikt elektroniski. Kā rāda iepriekšējo gadu pieredze, lielākā daļa vecāku izvēlas šo ērtāko un daudz ātrāko elektronisko reģistrāciju. Paralēli vēl tiek saglabāta reģistrācija klātienē - sākot no 4.februāra vecāki arī rindas kārtībā varēs iesniegt iesniegumu Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldē, uzrādot bērna dzimšanas apliecību un vecāka personu apliecinošu dokumentu.

Datus pirmklasnieku reģistrācijai iespējams ievadīt registrs.liepaja.edu.lv. Vecākiem , kuri to jau izdarījuši, no 4.februāra atliks reģistrāciju pabeigt, izvēloties divas vai trīs mācību iestādes prioritārā secībā. Elektroniskā reģistrācija turpināsies 30 kalendārās dienas - līdz 4.marta pulksten 9.00.

Vecāki drīkst izvēlēties vienu no bērna pieteikšanas veidiem iestādē – elektroniski vai personīgi. Ja iesniegums tiks iesniegts gan elektroniski, gan klātienē, tad tiks ņemts vērā tas iesniegums, kurš saņemts pirmais, savukārt vēlāk iesniegtais iesniegums tiks anulēts.


Visi iesniegumi – gan elektroniski nosūtītie, gan klātienē saņemtie no 4.februāra tiks fiksēti precīzi rindas kārtībā pēc to reģistrācijas laika, tālāk grupējot tos atbilstoši noteiktajiem kritērijiem un priekšrocībām. Klašu komplektācija skolās notiks, sākot ar marta otro nedēļu, atbilstoši katras skolas vadības noteiktajai kārtībai.

Vecāki, kuri nebūs paspējuši reģistrēt savu bērnu februārī noteiktajā 30 dienu laikā, reģistrāciju varēs veikt Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldē klātienē. Reģistrācija uz privātām un speciālām skolām notiek atsevišķi skolās.

Neskaidru jautājumu gadījumā vecāki var zvanīt uz Izglītības pārvaldi pa tālr. 28 009 921 vai 63 489 153, kā arī rakstīt uz e-pastu registrs@liepaja.edu.lv

Visa reģistrācijas gaita soli pa solim izskaidrota Izglītības pārvaldes reģistrā http://registrs.liepaja.edu.lv/, kur iespējams noskatīties arī animācijas filmiņu "Kā veikt pirmklasnieka reģistrāciju". Izglītības pārvalde apkopojusi vecāku visbiežāk uzdotos jautājumus saistībā ar jauno reģistrēšanās sistēmu – ikviens interesents ar tiem var iepazīties reģistrā.

Liepājā 2019. /2020. mācību gadā plānots uzņemt 765 pirmklasniekus, kas ir apmēram pagājušā gada līmenī.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki