Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

4.maijā Liepājā varēs svinēt Brīvības svētkus


atlikušas 250 zīmes


4.maijā Liepājā varēs svinēt Brīvības svētkus (5)

Trešdienā, 27. martā, 2019 | BIRKAS: 4.maijs , koncerts , muzejs , Brīvības svētki
Izdrukāt Ziņot

Liepājas pilsēta aicina iedzīvotājus un pilsētas viesus sagaidīt Brīvības svētkus kopā, 4. maijā draudzīgā atmosfērā pulcējoties pie svinīgi klātiem galdiem Liepājas muzeja dārzā.

Brīvdabas pasākumā norisināsies koncerts, deju uzvedumi, kā arī latviešu filmu skatīšanās un izzinošas nodarbības, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.
 
Brīvības svētki sāksies pulksten 12 un notiks divās vietās – muzeja dārzā un muzeja iekštelpās ar mērķi veicināt ģimenes, sabiedrības un tautas saliedēšanos.

Muzeja dārzā, sākot no pulksten 12, uz skatuves uzstāsies mūziķis Ivo Fomins ar grupu, kā arī Līgas Libertes dejas teātris ar īpaši sagatavotu priekšnesumu.

Paralēli ikviens ģimenes lokā un draugu kompānijā aicināts uz dārza svētkiem, pašiem brīvā dabā uzklājot svētku galdu pie baltu galdautu. Galdi un krēsli tiks nodrošināti, bet apmeklētāji būs aicināti piedomāt pie galda noformējuma. Skaistākā galda noformējums saņems pārsteiguma balvu – lidojumu uz Parīzi četrām personām. Informācija par iepriekšējo pieteikšanos sekos.

Sākot no pulksten 13 līdz pulksten 17 turpat, muzeja dārzā, tiks demonstrētas jaunās latviešu filmas, kuras jau saņēmušas publikas atzinību – pārpratumu komēdija "Homo Novus", piedzīvojumu filma visu laiku bērniem "Paradīze 89" un filma visai ģimenei "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi".

Paralēli norisēm muzeja dārzā muzeja iekštelpās ikviens interesents varēs izzināt Kurzemes un Liepājas vēstures lapaspuses un tradīcijas:

• pulksten 12 Rucavas sievas piedāvās nogaršot balto sviestu, maizi un medu, kā arī sniegs muzikālus priekšnesumus.
• pulksten 13 un 14.30 muzeja gids vadīs ekskursiju pa ekspozīciju "Dienvidkurzemes ļaudis, dzīve un darbs".
• pulksten 13.30 Kurzemes tautastērpu un informācijas centra vadītāja Lia Mona Ģibiete vadīs lekciju par Dienvidkurzemes tautastērpu valkāšanas tradīcijām un to pielietojumu mūsdienās.
• pulksten 15 muzeja gids vadīs ekskursiju pa jauno muzeja ekspozīciju "Latvijas Pagaidu valdības seši mēneši Liepājā".
• savukārt pulksten 15 varēs padziļinātāk iepazīt Pagaidu valdības laiku Liepājā vēsturnieces Innas Gīles vadītajā lekcijā.


Sludinājums

YY
11:58 | 27/03/19
ZIŅOT
(-5)
(6)
+

4maijs nav nekādi Baltā galdauta, ne arī nekādi Brīvības svētki, bet gan pateicoties Latvijā valdošo ekonomiskam genocīdam jau 28 gadus, ši diena būtu pamatoti nosaucama par Latvijas iedzīvotāju "BALTO 'ČĪBIŅU DIENU"!!!!

kkkk-am
12:46 | 27/03/19
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Nu kā mušai zummāt vissirlabi jau arī nav nekādais vissirlabi.lv.
Ir jau labi : balts galdauts, balts sviests, kā saka - baltas domiņas, pat baltas sagšas un balti krekli. Ja ikdienā savstarpēji nevaldītu balti meli un balta izlikšanās.

kkkk
12:00 | 27/03/19
ZIŅOT
(-3)
(6)
+

Vissirslikti. lv pamodās. beidz īdēt. izklausās ļoti interesanta programma. neej un nepiedalies, vari taču atzīmēt šo dienu kā pats gribi.

Un
15:13 | 27/03/19
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

var neatzīmēt, ja negrib. Brīvība!

brīvība
16:58 | 27/03/19
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Var atzīmēt, ja grib. Bet ne jau brīvību, kuras nav. Brīvība, pareizāk - visatļautība, ir vienīgi politiķiem, politologiem, politikāņiem un viņu klanam. Pārējiem ir brīvība visu paciest. Ja nevar paciest - tad paliek brīvība izlaist garu.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki