Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

7.decembrī sāksies pabalstu izmaksa ģimenēm ar bērniem


atlikušas 250 zīmes


7.decembrī sāksies pabalstu izmaksa ģimenēm ar bērniem

Pirmdienā, 21. novembrī, 2016 | BIRKAS: pabalsti , sociālais dienests , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot

Trešdien, 7.decembrī, Liepājā sāksies Ziemassvētku pabalstu izmaksa, informē Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Pabalstus izmaksās ģimenēm, kuras audzina četrus un vairāk nepilngadīgus bērnus, bērnus ivalīdus un aizbildnībā esošus bērnus. Katram nepilngadīgajam ģimenē dzīvojošam bērnam pienākas pabalsts 15 eiro apmērā.

Ziemassvētku pabalstus bērnu likumiskie pārstāvji un aizbildņi, uzrādot pasi, līdz janvāra beigām varēs saņemt visos A/S "Norvik banka" Liepājas filiāles klientu apkalpošanas centros.

Ziemassvētku pabalstu piešķir ģimenei, kuras deklarētā dzīvesvieta ir Liepājas pilsētā.

Sociālais dienests datu bāzi par ģimenēm ar bērniem regulāri pilnveido, un šie saraksti tiek iesniegti bankā. Ja kāds, kuram pienākas pabalsts, nav iekļauts sarakstā, tad bērna likumiskais pārstāvis vai aizbildnis pabalstu var pieprasīt Sociālajā dienestā, iesniedzot iesniegumu un pabalsta saņemšanai nepieciešamos dokumentus, ne vēlāk kā līdz 2016.gada 31.decembrim.

Informāciju iespējams precizēt Sociālā dienesta Sociālo pakalpojumu daļā, 220.kabinetā pirmdienās no 14 līdz 17, otrdienās no 9 līdz 12, ceturtdienās no 15 līdz 18 un piektdienās no 14 līdz 16 vai pa tālrunis 63489674.

Līdz decembra beigām turpinās arī svētku pabalstu izmaksa politiski represētajiem saistībā ar Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienu 30 eiro apmērā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki