Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

8.vidusskolā vēlas veidot "Pozitīvo sajūtu telpu"


atlikušas 250 zīmes


8.vidusskolā vēlas veidot "Pozitīvo sajūtu telpu" (11)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 13. aprīlī, 2018 | BIRKAS: 8.vidusskola , Internātpamatskola , projekts , Izglītības pārvalde
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no uptk.lv

Izglītības pārvalde iecerējusi 8. vidusskolas dienesta viesnīcas telpās izveidot ģimenei draudzīgu infrastruktūras objektu – "Pozitīvo sajūtu telpu".

Deputāti ceturtdien, 12.aprīlī, visās pastāvīgajās komitejās, kurā šis lēmumprojekts tika skatīts, atbalstīja pārvaldes ideju.

Tiesa, vicemērs Gunārs Ansiņš Finanšu komitejas sēdē lūdza pārvaldi līdz domes sēdei labot lēmumprojekta nosaukumu, izņemot no tā vārdu "ideja" ("Par projekta idejas konceptuālu atbalstu"), jo atbalsts vajadzīgs projektam, nevis idejai.

Projektu iecerēts realizēt ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) atbalstu, piedaloties tās izsludinātājā atklāto projektu konkursā.

Projektā paredzēts Liepājas 8. vidusskolas dienesta viesnīcas telpās izveidot ģimenei draudzīgu infrastruktūras objektu – tā saukto sajūtu telpu, kurā gan bērniem atpūsties, gan rīkot ģimenes vērtību apzināšanās un pozitīvas attieksmes veidošanas pasākumus.

"Pozitīvo sajūtu telpas" izveide saistīta ar plānoto Liepājas internātpamatskolas reorganizāciju, kuras rezultātā internātpamatskolas skolēnus paredzēts iekļaut 8. vidusskolā ar atsevišķu programmu. 60% no internātpamatskolas audzēkņiem nāk no daudzbērnu ģimenēm, liela daļa uzturas internātā ilgstoši, daudziem ir arī ar uzvedības problēmas, "Pozitīvo sajūtu telpa" uzlabos bērnu pašsajūtu un palīdzēs tiem veiksmīgi iekļauties jaunajā vidē, deputātiem skaidroja pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre-Lathere.

Projekta kopējās izmaksas ir 27 000 eiro, 20 000 varētu būt VRAA finansējums.

Plānots, ka pašvaldības priekšfinansējums un līdzfinansējums būs nepieciešams 2018. gada 1. jūnijā.

Lai nodrošinātu projekta ilgtspēju vismaz trīs gadus izveidotajā telpā, paredzēts nodrošināt pasākumus algotu speciālistu vadībā.
 


Sludinājums

Interesanti
07:27 | 13/04/18
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Likvidēs internātskolu un tās vietā taisīt atpūtas istabu?

nu super
09:11 | 13/04/18
ZIŅOT
(-8)
(9)
+

kā tā kangara Vilnīša komanda tika pie varas tā nu visu reorganizēs ,slēgs, likvidēs.Kas par murgo notiek šai pilsētā.Slēgs ciet vienu lai ieguldītu naudu jaunā.Ne Vilnītim,ne Deksnim vispār nav nekādas sajēgas par apsaimniekošanu,ekonomiku ,notiek neadekvāta kadru maiņa ,visur nekaunējoties liek iekšā savus cilvēkus,Vilnīti noteikti nedrīkst par mēru un Deksnis,lai atkāpjas,te skaidri redzams ka cilvēks nav sava vieta.

Kompete
10:42 | 13/04/18
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Piedodiet, sajēgas nav jums - internātskolas likvidē valsts

Zuze
09:18 | 13/04/18
ZIŅOT
(-3)
(9)
+

Skolu reformas ir Izglītības un zinātnes ministrijas uzstādījums, ne pašvaldības iniciatīva.Varbūt, pirms komentēt, vajadzētu paplašināt savu redzesloku , erudīciju, nevis truli diskutēt par tēmām, par kurām nav izpratnes.

visām zuzēm
10:00 | 13/04/18
ZIŅOT
(-6)
(3)
+

nav nekas jauns ,ka vienmēr rodas simtu viens iemesls ,to ne mēs to ministrija ,vai vēl kāds,uzstādījums bija par konkrēto skolu?Vai tomēr te slēpjas cits iemels ?Agri vai vēlu īstais iemels būs redzams, un tad redzēsim cik plašs tas redzes loks finansiāli izdevīgs.

visām zuzēm
10:00 | 13/04/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

nav nekas jauns ,ka vienmēr rodas simtu viens iemesls ,to ne mēs to ministrija ,vai vēl kāds,uzstādījums bija par konkrēto skolu?Vai tomēr te slēpjas cits iemels ?Agri vai vēlu īstais iemels būs redzams, un tad redzēsim cik plašs tas redzes loks finansiāli izdevīgs.

Inese
11:08 | 13/04/18
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

Cenšas kaut ko darīt bērnu labā, nav labi, uzreiz meklē zemūdens akmeņus.Iesaku paskatīties plašāk valsts līmenī uz notiekošajām reformām.

es
11:46 | 13/04/18
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Pirmkārt, viesnīca nepieder 8.skolai, tā ir sporta skolas dienesta viesnīca.tas nozīmē, ka tie bērni,kuri tur dzīvo, tiks izlikti.

Inese
12:56 | 13/04/18
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

"Pozitīvo sajūtu telpas" izveide saistīta ar plānoto Liepājas internātpamatskolas reorganizāciju, kuras rezultātā internātpamatskolas skolēnus paredzēts iekļaut 8. vidusskolā ar atsevišķu programmu

es
13:07 | 13/04/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Jautājums, uz kā rēķina tiek plānots veikt un, kam tas ir izdevīgi ??? atsevišķu telpu nevar atrast?, ja jālikvidē vesela sportistiem paredzētā dienesta viesnīca, turklāt sporta centrā "Ezerkrasts", ne 8. vidusskolā, kā joprojām tiek minēts?

salduminš
17:01 | 13/04/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

cik tad sportistu dzivo šai viesnīcā bet laikam kādam tas izdevīgi!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki