Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

8.vidusskolas skolēnus motivē dzīvot bez limitiem


atlikušas 250 zīmes


8.vidusskolas skolēnus motivē dzīvot bez limitiem

Autors: Dina Brence
Trešdienā, 26. aprīlī, 2017 | BIRKAS: 8.vidusskola , lekcija
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

"Tev nav limitu – tu vari visu!" ir sauklis, ar kuru Liepājas 8. vidusskolā ieradās pozitīvisma, degsmes un enerģijas pilns lektors Mārtiņš Krancis,

Viņš kurš ar unikāli motivējošu runu iedvesmoja jauniešus  un skolotājus:
1) ticēt sev un savām spējām;
2) sapņot skaistus sapņus;
3) cīnīties, nepadoties un neapstāties.

Lektors ar smaidu sejā un labai mūzikai fonā skanot, uzrunāja jauniešus kā draugs, kā viens no viņiem un dalījās ar savu personīgo stāstu, pieredzi, pārdzīvojumiem un mācībām – tā izceļot un atgādinot, ka katrs no skolēniem ir īpašs un ka viņu sapņiem un spējām nav limiti.

"Limiti tāpat kā bailes ir vien ilūzija, kas tevi aptur sasniegt to, ko kādreiz esi vēlējies. Atmet tos, ej un dari – uzliec sapņus uz papīra, lai tie kļūtu par reāliem mērķiem uz ko tiekties. "

"Mūsdienās vispopulārākais hobijs ir smiešanās par citiem – tev nesanāk, tu to nevarēsi – mēs to nevaram ietekmēt – bet mēs varam ietekmēt savu attieksmi! Pasmejies kopā ar citiem, un viņiem vairs nebūs par ko smieties, jo tu būsi unikāls!" stāsta M. Krancis, kuru pašu skolas laikā esot apsmējuši par uzvārdu līdz brīdim, kad pats par to sācis jokot un citiem vairs nebija iemesla to darīt.

Tava izvēle ir punkts, kurā situācijai ļaujam vai neļaujam mūs ietekmēt. Es senāk matemātikā mācījos uz 2. un 3. ballēm, bet šobrīd strādāju ar finansēm visās Baltijas valstīs – es izvēlējos pagātnei neļaut ietekmēt nākotni – arī Tu to vari – vienkārši ej un kaut ko dari!
Pēc lekcijas jaunieši atzina, ka šāda motivācija bija tieši tas, kas vajadzīgs, lai saņemtos.

 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki