Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

8.vidusskolu pagaidām vadīs Anita Kuncīte


atlikušas 250 zīmes


8.vidusskolu pagaidām vadīs Anita Kuncīte

Ceturtdienā, 14. jūnijā, 2018 | BIRKAS: 8.vidusskola , Jevgēnija Mickēviča , Anita Kuncīte , domes sēde , Izglītības pārvalde
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no liep8vsk.lv

14. jūnijā Liepājas domes sēdē par 8.vidusskolas direktora pienākumu izpildītāju līdz jauna direktora apstiprināšanai nolemts iecelt līdzšinējo direktores vietnieci izglītības jautājumos Anitu Kuncīti.

Kā informē Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone, šāds lēmums pieņemts sakarā ar līdzšinējās Liepājas 8. vidusskolas direktores Jevgenijas Mickēvičas došanos pensijā.

Dome lēma, ka Anita Kuncīte jaunos pienākumus sāks pildīt no 2018. gada 2. jūlija. Lēmums stāsies spēkā pēc Izglītības un zinātnes ministrijas saskaņojuma saņemšanas. Tuvākajā laikā Izglītības pārvalde plāno izsludināt konkursu uz Liepājas 8. vidusskolas direktora vietu.

Anita Kuncīte absolvējusi Liepājas pedagoģijas akadēmiju, ieguvusi humanitāro zinātņu bakalaura grādu filoloģijā kā latviešu valodas un literatūras skolotāja. A. Kuncīte Liepājas 8. vidusskolā nostrādājusi sešus gadus, trīs no tiem - par direktora vietnieci izglītības jomā. Pirms 8. vidusskolas strādājusi DALP 5. vidusskolā un Kapsēdes pamatskolā par latviešu valodas skolotāju. Pildot direktora vietnieka izglītības jomā pienākumus, pierādījusi sevi kā atbildīgu un mērķtiecīgu direktora vietnieci.

Līdzšinējā direktore Jevgēnija Mickēviča par Liepājas 8. vidusskolas direktori strādāja kopš 1997.gada 29.augusta. Liepājas 8.vidusskola viena no pirmajām skolām Liepājā sāka īstenot speciālo izglītības programmu. Skolā ir izglītojušies lietuviešu bērni, ir bijušas atsevišķas lietuviešu bērnu klases, bet no 2001.gada skola mazākumtautību vidējās izglītības programmu īsteno latviešu valodā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki