Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Āboltiņa kritizē ministru Rasnaču saistībā ar Liepājas pedofilu lietu


atlikušas 250 zīmes


Āboltiņa kritizē ministru Rasnaču saistībā ar Liepājas pedofilu lietu (2)

Pirmdienā, 14. septembrī, 2015 | BIRKAS: dzimumnoziegumi , Dzintars Rasnačs , Solvita Āboltiņa , tiesa
Izdrukāt Ziņot
FOTO: nacionalaapvieniba.lv

 "Mani šokēja Rasnača attieksme Juridiskās komisijas ārkārtas sēdē saistībā ar Liepājas pedofilu lietu, jo viņš runāja kā cilvēks no malas, nevis kā cilvēks, kurš atbildīgs par šīs nozares politisko vadību."

Intervijā aģentūrai LETA sacīja "Vienotības" līdere Solvita Āboltiņa.

Nepieciešams vērtēt ministru darbu, un tas jādara gan valdības vadītājam, gan parlamentam, gan politiskiem spēkiem, gan vēlētājiem, uzskata "Vienotības" priekšsēdētāja.

"Tūlīt paies gads pēc vēlēšanām. Labi, bija pusgads prezidentūras, kurā mēs saņēmām uzslavas no Eiropas par to, cik tā ir labi organizēta. Tas apliecina, ka spējam strādāt, ka konkrēti ministri ar ierēdņiem spēj strādāt un gūt labu rezultātu, par ko saņemt uzslavas. Es gribētu, lai viņi šādas uzslavas izpelnītos arī no Latvijas sabiedrības".

Āboltiņa, kura Saeimā vada Tiesu politikas apakškomisiju, kritizē tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču (VL-TB/LNNK). "Mani šokēja ministra attieksme parlamenta Juridiskās komisijas ārkārtas sēdē, kas bija sasaukta pēc Liepājas pedofilu lietas, jo viņš runāja kā cilvēks no malas, nevis kā cilvēks, kurš atbildīgs par šīs nozares politisko vadību," pauda politiķe.

Runājot par "Vienotības" ministru rīcībspēju un izdarītajām lietā, viņa atzina: "Es varu godīgi teikt, ka ir lietas, kuras es gribētu dzirdēt formulētas skaidrāk un izpildītas."

Taujāta, par kuriem tieši "Vienotības" ministriem runā, Āboltiņa norādīja uz satiksmes jomu, kas ir ministra Anrija Matīsa pārraudzībā. "Mēs redzam, ka sabiedrībā ir dažādi jautājumi saistībā ar lidostu, dzelzceļu. Ne tikai saistībā ar konkrēto korupcijas gadījumu, bet arī par satiksmes nozari, sistēmu kopumā. Skaidrs, ka tā nav ministra atbildība - ir konkrēti cilvēki, kas veic konkrētus pārkāpumus, bet viņš ir atbildīgs par sistēmu nozarē. Tā ir ministra atbildība šo lauku redzēt un būt tam kapteinim, kas to vada," klāstīja politiķe.


Sludinājums

Gudriķe
12:41 | 14/09/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tas NA tieslietu ministrs pats ir aizdomīgs tips, jo publicē soc. tīklos sevi puspliku un pats par to priecājās.

kauns
15:50 | 14/09/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Lai ta Aboltina ik labak stav klusu

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki