Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Addiction" rīkos trešo "Celtspēju" un pirmo "Sports VAR"


atlikušas 250 zīmes


"Addiction" rīkos trešo "Celtspēju" un pirmo "Sports VAR" (1)

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 15. janvārī, 2019 | BIRKAS: Lielais Dzintars , Sports VAR , Celtspēja , Dome , konference , Mārtiņš Gineitis , Addiction
Izdrukāt Ziņot
Pērnās "Celtspējas" lektori.
Pērnās "Celtspējas" lektori.

Deputāti Pilsētas attīstības komitejas sēdē aizvadītā gada nogalē izteica atbalstu SIA "Addiction" vēlmei rīkot divas konferences – "Celtspēja" un "Sports VAR".

Pagaidām konferenču rīkotāji saņēmuši konceptuālu, bet ne finansiālu atbalstu, ko deputātiem lūdza konferenču projekta vadītājs Mārtiņš Gineitis.

Konfrenču rīkotāji lūguši 9500 eiro atbalstu katrai no konferencēm (pērn pašvaldības atbalsts konferencei "Celtspēja" bija 9800 eiro),lai nodrošinātu telpu īri un daļējai – lektoru honorārus. Pašvaldībai konferences rīkotāji piedāvā 50 vietas bezmaksas dalībai katrā no konferencēm.

Pilsētas attīstības komitejas lēmums konceptuāli atbalstīt konferenču rīkošanu nosūtīts mēra birojam, bet pagaidām līdz Finanšu pārvaldei tas nav nonācis.

Kā portālu informēja domes Finanšu pārvalde, pērnā gada nogalē apstiprinātajā 2019. gada budžetā līdzfinansējums konferencēm nav ieplānots, visticamāk, to ieplānos pie budžeta grozījumiem.

Trešā sabiedrības vadītāju konference "Celtspēja", kurā aicināti ņemt dalību valsts un pašvaldību augstākā un vidējā līmeņa vadītāji, Liepājā ieplānota 11.oktobrī (līdzīga konference plānota arī Cēsīs), un tās norises vieta būs koncertzāle "Lielais dzintars". Kā Attīstības komitejā skaidroja Gineitis, konferencē no vadītāja skatupunkta tiks apskatīti trīs nozīmīgākie virzieni: cilvēku vadība, procesu vadība un sevis vadība.

Savukārt sporta profesionāļu konference "Sports VAR", ko SIA "Addiction" rīkos pirmo reizi, paredzēta 26.aprīlī, arī "Lielajā dzintarā". Tajā būs apvienotas desmit lekcijas, desmit iedvesmojoši pieredzes stāsti par sportu kā dzīvesveidu un arī par sportu kā biznesu. Plānots, ka konference pulcēs 1000 dalībniekus.

"Addiction" līdzšinējās konferences, kuru norisē un plānošanā tiek piesaistīti nozaru profesionāļi, pēc Gineiša sacītā saņēmušas augstu novērtējumu – vidēji deviņas no desmit ballēm. Vairāk nekā 96% šo konferenču apmeklētāju ieteiktu tās saviem kolēģiem un sadarbības parteriem.

Kā uzsvēra konferenču rīkotājs, netieši ieguvēji no tām ir arī viesmīlības un kultūras nozaru uzņēmumi, jo konferences notiek tā sauktajā "nesezonā", bet Liepāja kopumā nostiprina savu kā nozīmīga izglītības un konferenču centra tēlu.


Sludinājums

Nu cik var slaukt?
09:14 | 15/01/19
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Nekādu atbalstu Gineitim. Pietiks parazitēt uz pilsētas budžeta rēķina. Maksimums ko var iedot -telpas ar atlaidi. Viss. Parējo, lai nopelna pats.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki