Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina baudīt Ziemassvētku gaisotni Romas dārzā


atlikušas 250 zīmes


Aicina baudīt Ziemassvētku gaisotni Romas dārzā (5)

Izdrukāt Ziņot
FOTO: Lauma Kalniņa

Sestdien, 26.novembrī, pulksten 13 pirmo reizi liepājniekus un pilsētas viesus aicina Romas Ziemassvētku dārzs, Zivju ielā 3.

Ziemassvētku dārza atklāšanas pasākumā visus priecēs dzidras zvanu skaņas Astras Ziemeles vadītā zvanu ansambļa "Campanella" izpildījumā, Liepājas Leļļu teātra košie pasaku tēli, pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte" vokālās studijas "Pustonis" dalībnieku balsis skolotāju Sintijas Pīrāgas un Paulas Liepiņas vadībā, kā arī Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas vokālais ansamblis skolotājas Evijas Golubas vadībā, kas skandēs līksmas Ziemassvētku dziesmas.

Tuvojoties gada skaistākajiem svētkiem, vēlamies uzburt Ziemassvētku noskaņu arī pie mums, Romas dārzā.

Romas Ziemassvētku dārzā ik dienu varēs baudīt aromātiskus karstos dzērienus, kraukšķīgas piparkūkas un citus našķus, gardus kāpostus ar desiņām. Esam padomājuši arī par jaukām Ziemassvētku dāvanām, kuras jau savlaicīgi varēs iegādāties "Ideju bodes" dāvanu namiņā.

Romas Ziemassvētku dārzs būs atvērts katru dienu no 26.novembra līdz nākamā gada 7.janvārim. Darba laiks svētku namiņiem – no pulksten 12 līdz 20.

Nāc jau šo sestdien uz Romas Ziemassvētku dārzu, sajūti svētku noskaņu pašā Liepājas sirdī!

Sludinājums

vienkāršā tauta
08:24 | 24/11/16
ZIŅOT
(-8)
(7)
+

..un virsrakstā vēl vajadzēja - ... un OlimpicCasino Jūras ielā 12

...
09:13 | 24/11/16
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Ja kāds grib kloķus raustīt, protams, var iet, neviens jau netur.

Lorita
12:10 | 24/11/16
ZIŅOT
(-2)
(9)
+

Ideāla vieta.

nacēja
22:38 | 24/11/16
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

arī 25.jā nov. 19 00 būs pasākums ar Z,Z dzeju,mūzika, A.Oses projekta ietvaros vadīs pasakumu atraktīvais aktieris ,,,,,,,,lai paliek intriga par personibu.Romas darzā ''Vienotības "telpās.

liepājmiece
17:29 | 26/11/16
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Atbrauca mazbērni no Rīgas, priecīgi paziņoju,ka iesim uz piparkūkām un Ziemassvētku tirdziņu Romas dārzā, tepat netālu no mājām, nospriedām uz koncertu neiet- būs liela burzma, bet tirdziņu gan labprāt apmeklēsim.Nu ko lai saka, vīlušies bijām gan lielie gan mazie, ieraugot divas mājiņas , vienu ar rotaslietām un otru ar "ēdamām lietām".Gaisotne jau skaista- rīdziniekiem patika, bet kur solītais tirdziņš?Tās divas būdiņas?Un solītās piparkūkas gājām mazbērniem pirkt tirgū- labi, ka bija:)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki