Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina gaidāmo svētku apsveikumus nosūtīt laicīgi


atlikušas 250 zīmes


Aicina gaidāmo svētku apsveikumus nosūtīt laicīgi

Piektdienā, 11. decembrī, 2015 | BIRKAS: Ziemassvētki , pasts , DHL
Izdrukāt Ziņot

Ņemot vērā būtisku sūtījumu skaita pieaugumu, kurjerpasta uzņēmums "DHL Express" atgādina, ka laicīga apsveikumu izsūtīšana ir ļoti svarīga pirms Ziemassvētku brīvdienām.

Šogad "DHL Express" piedāvā 30% atlaidi sūtījumiem visa decembra mēneša garumā, informē "DHL Express" pārdošanas un mārketinga vadītāja Ilze Vītiņa.
 
Akcija ir spēkā privātpersonām un uzņēmumiem, norēķinoties skaidrā naudā vai ar kredītkarti, saņemot 30% atlaidi visiem eksporta sūtījumiem uz jebkuru valsti (Economy Select produkts ir pieejams tikai Eiropas Savienības robežās). Sūtījumus var noformēt DHL Latvijas servisa punktos arī Liepājā vai arī DHL galvenajā ēkā Mārupē, iepriekšs zvanot klientu apkalpošanas dienestam pa tālruni 6601 0000, kā arī izmantojot tiešsaistes pakalpojumus DHL mājas lapā www.dhl.lv/pasutijums.
 
Servisa punkts "Europa City Amrita "Liepāja Hotel"" Liepājā, Rīgas ielā 7/9 arī svētku dienās strādās 24 stundas diennaktī, bez brīvdienām.

"DHL Express" ir SIA "DHL Latvia" struktūrvienība, kas ietilpst "Deutsche Post DHL" grupā un ir vadošais loģistikas un starptautiskā kurjerpasta uzņēmums pasaulē. Neskatoties uz vairākkārtēju sūtījumu apjoma pieaugumu, "DHL Express" vienība joprojām nodrošina ātrākos avio sūtījumu un drošākos sauszemes pakalpojumus, kuru iespējamie maršruti kopumā aptver 220 pasaules valstis un teritorijas ar vairāk nekā 120 000 galamērķiem.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki