Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina gardāko kūku cepējus piedalīties konkursā


atlikušas 250 zīmes


Aicina gardāko kūku cepējus piedalīties konkursā

Otrdienā, 20. jūnijā, 2017 | BIRKAS: Kungu kvartāls , konkurss , tirdziņš
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Sestdien, 1.jūlijā, no pulksten 10 līdz 15 Kungu ielas radošajā kvartālā (Kungu ielā 24) otro gadu pēc kārtas tiek organizēts kūku konkurss.

Tajā aicināti pieteikties gan saimnieces, gan arī saimnieki, kuri ir gatavi sacensties savā konditorejas mākslā, izrādot un lepojoties ar savām kūku gatavošanas prasmēm. Festivāla ietvaros tiks atzīmēta arī Kungu kvartāla 5 gadu jubilejas svinības, informē Liepājas Latviešu biedrības nama kultūras pasākumu organizatore Simona Puiga.

Ja gardēži Jūsu ceptās kūkas un saldos našķus ir izslavējuši malu malās un kūku cepšana ir Jūsu vaļasprieks, aicinām pieteikt savu dalību gardāko kūku konkursam, sniedzot iespēju arī citiem uzzināt un novērtēt Jūsu veikumu. Dalību konkursam var pieteikt līdz 26. jūnijam, sazinoties ar Kungu ielas radošā kvartāla kontaktpersonu Simonu Puigu (63421670, 25874480, simona.puiga@biedribasnams.lv).

Tehnikas, kādā jāgatavo kūku, nav noteiktas. Galvenais nosacījums, lai pamat sastāvdaļa ir zemenes un izstrādājums ir vismaz 2,5 – 4 kg smags.

No pulksten 12 līdz 13 Zemeņu festivāla apmeklētāji varēs aplūkot, nodegustēt un, iespējams, arī uzzināt meistaru kulinārijas šedevru receptes.

Uzvarētājs tiks noteikts pēc žūrijas un apmeklētāju balsojuma, ņemot vērā tādus kritērijus kā kūkas garšas bagātība, oriģinalitāte un vizuālais noformējums.

Konkursa uzvarētājam būs sarūpētas arī vērtīgas balvas – dalībnieki sacentīsies par ģimenes atpūtu brīvdienu mājā "Gailišķe", ceļojumu uz "Ķiršu festivālu" Lietuvā, biļetes uz muzikālo izrādi "Vajadzīga soliste", kā arī balvas aktīvās ūdens atpūtas cienītājiem.

Pasākuma laikā norisināsies arī Zaļais tirdziņš, kurā ikviens varēs iegādāties dažādus no zemenēm pagatavotus produktus, amatnieku izstrādājumus un, protams, zemenes. Uz dzīvā pavarda gatavosies arī Kungu kvartāla saimnieces zemeņu klimpu zupa, kuru nobaudīt varēs ikviens apmeklētājs.

Par festivāla noskaņojumu un jestriem deju soļiem parūpēsies etno kompānija "Zeidi" no Rīgas, kuri Kungu kvartālā viesosies pirmo reizi, taču kopā ar kafejnīcas "Upe-le" pagatavotajiem svaigajiem zemeņu kokteiļiem, apmeklētāji varēs nesteidzīgi baudīt mierīgu svētku pēcpusdienu.

Visas dienas garumā darbosies arī bērnu radošās darbnīcas un pieaugušajiem - EKO kosmētikas darbnīca, sadarbībā ar uzņēmumu "Calendula".

Pirmās vasaras ogas - zemenes ir ne tikai garšīgas, bet arī ļoti veselīgas, tāpēc ikviens tiek aicināts uz Zemeņu festivālu, kurā būs iespēja bagātināt savu uzturu un veidot vitamīnu uzkrājumus organisma stiprināšanai. Mēs ticam, ka Liepājā un tās apkaimē ir vēl daudz neatklātas un unikālas kūku receptes, kuras ir pienācis laiks celt gaismā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki