Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina iepazīt neatliekamās palīdzības dienesta darbu


atlikušas 250 zīmes


Aicina iepazīt neatliekamās palīdzības dienesta darbu

Autors: Ilze Bukša, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Komunikācijas nodaļas vadītāja
Piektdienā, 26. aprīlī, 2019 | BIRKAS: atvērto durvju diena , neatliekamā palīdzība
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no nmpd.lv

Valsts pārvaldes atvērto durvju dienā, 10. maijā, iedzīvotāji aicināti iepazīt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbu.

Īpaši aicināti vecāko klašu skolēni, kuriem pavisam drīz būs jāizšķiras par savu profesiju – iespējams, šī diena var kļūt par nozīmīgu pavērsienu jauniešu turpmākajā dzīvē.

Šajā dienā būs iespēja viesoties kādā no 28 neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāžu punktiem visā Latvijā, tostarp arī Liepājā. 

Apmeklējuma laikā klātienē varēs noskaidrot, kā norit NMPD brigāžu ikdienas dežūra, kā brigādes saņem izsaukumus un kā operatīvi spēj uz tiem reaģēt, lai palīdzētu pacientiem vai smagi cietušajiem. Ikvienam būs iespēja arī iekāpt neatliekamās medicīniskās palīdzības operatīvajā transportlīdzeklī un aplūkot tā specifisko aprīkojumu, ar kādu mediķi glābj cilvēku dzīvības, kā arī izjautāt darbiniekus par viņu darbu. Tāpat katrs interesents varēs pārbaudīt savas prasmes vai iemācīties uz speciāla manekena veikt atdzīvināšanas pasākumus cilvēka dzīvībai kritiskās situācijās. Tā būs iespēja klātienē redzēt un izprast neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāžu dinamisko darba ritmu!

Interesentiem obligāti jāpiesakās līdz 3. maijam valsts pārvaldes atvērto durvju dienu mājaslapāhttp:// http://www.atvertodurvjudiena.lv/, sazinoties ar norādīto kontaktpersonu.

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki