Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina mazos uz tikšanos ar Ziemassvētku vecīti


atlikušas 250 zīmes


Aicina mazos uz tikšanos ar Ziemassvētku vecīti

Pirmdienā, 14. decembrī, 2015 | BIRKAS: Latviešu biedrības nams , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot

Reizē ar pilsētas ietērpšanos Ziemassvētku rotās, arī Liepājas Latviešu biedrības nama darbinieki sarūpējuši bērniem skaistas eglītes, kas, izpušķotas grezno nama zāles.

Dāvināšanas laiks ir klāt un šobrīd lieli un mazi aktieri rosās mēģinājumos, lai taptu muzikāls koncertuzvedums bērniem "Ziemassvētku runājošā grāmata", kas notiks 21. un 22.decembrī, informē SIA "Liepājas Latviešu biedrības nams" Kultūras darba menedžere Laura Giptere.

Izrādē stāstu par brīnumaino grāmatu izdzīvos puisēns Miks ar savu sunīti un burvju burtiņiem. Miks ieies Ziemassvētku brīnumu pasaku pasaulē un ceļā tur satiks dažādus pasaku tēlus. Pēc izrādes puisēns Miks un pārējie stāsta tēli aicinās bērnus pievienoties jautrās rotaļās, bet Ziemassvētku vecītis atvērs dāvanu maisu, lai iepriecinātu mazo draugu sirdis. Par priecīgu garastāvokli un svētku brīnumu sajūtu rūpēsies Irēnas Karpas vokālās studijas "Allegria'' dziedošie aktieri.

Divi no pasākumiem jau izpārdoti, bet uz Ziemassvētku programmu 22. decembrī pulksten 18 vēl ir iespēja pieteikt savus vai savu darbinieku bērnus. Pieteikšanās un sīkāka informācija pa tālruņiem 63421670 un 26784573.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki