Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina piedalīties Liepājas NVO forumā


atlikušas 250 zīmes


Aicina piedalīties Liepājas NVO forumā (1)

Autors: Brigita Dreiže, Liepājas domes sabiedrības pārvaldes speciāliste
Pirmdienā, 29. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Promenade Hotel , Dome , forums , NVO
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Lauma Kalniņa

16. maijā viesnīcas "Promenade Hotel" Hika zālē norisināsies NVO forums, uz kuru aicinātas gan nevalstiskās organizācijas, gan ikviens aktīvs liepājnieks.

Lai reģistrētos dalībai forumā, līdz 13. maijam jāaizpilda elektroniskais pieteikums.

Forums 16. maijā norisināsies no pulksten 14 līdz 18. Foruma mērķis ir veicināt nevalstisko organizāciju (NVO) līdzdalību attīstības procesu plānošanā un īstenošanā Liepājas pilsētā.

Pasākuma laikā plānots apskatīt un prezentēt dažādas tēmas, kas svarīgas gan NVO, gan Liepājas aktīvajiem iedzīvotājiem, gan pašvaldībai un pilsētai kopumā. Foruma ievadā plānota prezentācija par Liepāju, apskatot pilsētas izaugsmi un izaicinājumus, tiks sniegts ieskats arī pilsētas stratēģiskajos plānošanas dokumentos un to tapšanas procesā, kā arī tiks pārrunāts jautājums par to, kā ikvienam ir iespēja uzlabot Liepāju kopā ar pašvaldību, startējot pašvaldības izsludinātajos līdzfinansējuma konkursos.

Savukārt foruma otrajā daļā ikvienam klātesošajam būs iespēja piedalīties pārmaiņu domāšanas treniņā kopā ar pārmaiņu treneri ar 22 gadu vadības pieredzi un 13 gadu starptautisku apmācību pieredzi Aleksi Daumi. Treniņa mērķis ir vairot pārliecību foruma dalībniekos, stiprināt pret emocionālo izdegšanu, palīdzēt atklāt katra personīgo misiju u.c. "Pārmaiņas solīt ir viegli, piedzīvot – grūtāk. Šodienas izaicinājums – pārstāt mainīt citus, valdības un sistēmas, bet sākt ar prasmi runāt par sevi un vispārinājumus pārvērts konkrētu darbību formulējumā," tā foruma tēmu ieskicē Daume.

Foruma moderators būs Vilis Brūveris.


Sludinājums

Kāpēc tiek noklusēta reliģijas klātbūtne?
20:20 | 29/04/19
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Kāpēc tiek noklusēts, ka pieminētais Daume ir mācītājs? https://m.soundcloud.com/benjiknewman/aleksis-daume-ne-ipasi-jauns-macitajs-lv

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki