Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina pieteikt deju kolektīvus dalībai labdarības koncertā


atlikušas 250 zīmes


Aicina pieteikt deju kolektīvus dalībai labdarības koncertā

Piektdienā, 30. novembrī, 2018 | BIRKAS: TMKC , dejas , koncerts , labdarība , Sadancojam Liepājā , Rucavietis
Izdrukāt Ziņot

9. februārī pulksten 18 Liepājas Latviešu biedrības namā tiek organizēts tautas deju labdarības koncerts "Sadancojam Liepājā 2019", informē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs.

Tas tiek rīkots, lai veicinātu latviešu tautas dejas – nemateriālā kultūras mantojuma – saglabāšanu un popularizēšanu, bagātinātu Liepājas kultūrvidi, pulcinot labākos tautas deju kolektīvus un ansambļus vienotā koncertā, kā arī ar sabiedrības līdzdalību sniegtu atbalstu Liepājas Tautas deju ansambļa "Rucavietis" dejotājas 4 gadus jaunajam māsas dēliņam Dāvim.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina pieteikties dalībai koncertā A un B grupu tautas deju kolektīvus. Pieteikuma anketa pieejama šeit. Pieteikties var līdz 2018. gada 14. decembrim.

Projekta vadītāja Selēna Vasiļjeva un koncerta mākslinieciskais vadītājs Justs Celms ir pārliecināti: "Mēs visi kopā varam ne tikai saglabāt un popularizēt mūsu tautas nemateriālo kultūras mantojumu, bet atbalstīt un palīdzēt mūsu jaunajai paaudzei izaugt par līdzvērtīgiem sabiedrības locekļiem, lai būtu, kam nest šo mantojumu tālāk."

Dāvis ir īstens enerģijas un kustības iemiesojums – gluži, kā viņa vienaudži. Kopš 4 mēnešu vecuma puisēnu piemeklē epileptiskas lēkmes. Gan lēkmes, gan arī līdz šim nozīmētā medikamentu ārstēšana, ietekmējusi puisēna fizisko un garīgo attīstību. Nupat Dāvis atgriezās no Krievijas, kur tika veiktas vairākas pārbaudes un nozīmēta jauna ārstēšana ar medikamentiem un terapiju.

Palīdzēsim Dāvim izrunāt prieku par ikdienas sīkumiem un lieliem brīnumiem, palīdzēsim attīstīt spēju spert bumbu un braukt ar riteni, kas ir Dāvja mīļākās nodarbes!

Vairāk informācijas par koncertu un pieteikšanos var uzzināt Nolikumā, kas atrodams Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājas lapā sadaļā "Nolikumi" vai pie projekta vadītājas Selēnas Vasiļjevas pa tālruni 634 81253.

Koncertu organizē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs, projekta vadītāja Selēna Vasiļjeva, mākslinieciskais vadītājs Justs Celms.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki