Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina pieteikt pretendentus Gada balvai zinātnē


atlikušas 250 zīmes


Aicina pieteikt pretendentus Gada balvai zinātnē (3)

Trešdienā, 10. oktobrī, 2018 | BIRKAS: LiepU , Gada balva zinātnē
Izdrukāt Ziņot

Liepājas pilsētas pašvaldība līdz 7.novembrim aicina pieteikt pretendentus Gada balvai zinātnē, kas tiek piešķirta Liepājas Universitātes (LiepU) akadēmiskajam personālam.

To pasniedz par izcilu un nozīmīgu pētniecisko darbību, kas piedāvā inovatīvus risinājumus, rosina tautsaimniecisko aktivitāti, stiprina nacionālo un novada identitāti, kā arī veicina Liepājas Universitātes kā zinātniskā centra atpazīstamību Latvijā un pasaulē.

Balva var tikt piešķirta šādās jomās: jaunā zinātnieka balva, gada promocijas pētījums, gada maģistra pētījums, gada balva starpnozaru pētniecībā, gada pētniecības aktivitātes, balva par mūža ieguldījumu zinātnē.

Gada balva zinātnē Liepājā tiks piešķirta jau astoto gadu, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Balvai var tikt izvirzīts LiepU mācībspēks, pētnieks (arī autoru kolektīvs), maģistrants vai doktorants, kurš 2017./2018. akadēmiskajā gadā ir veicis nozīmīgus, atzītus pētījumus (monogrāfija, zinātniski raksti, mācību grāmata, izstrādātas tehnoloģijas, aizstāvēts promocijas vai maģistra darbs) vai kura pētnieciskās aktivitātes aizvadītajā akadēmiskajā gadā ir bijušas nozīmīgas Liepājai, Kurzemes reģionam, Latvijai vai starptautiskā mērogā.

Pretendentus balvai var izvirzīt LiepU fakultāšu domes, LiepU zinātnisko institūtu padomes, kā arī pašvaldība un pašvaldības institūcijas. Pieteikumi (izvirzītāja parakstīta rekomendācija, pretendenta CV, izvirzītā darba vai pētniecisko aktivitāšu apraksts) jāiesniedz Ekspertu komisijai līdz šā gada 7.novembrim Liepājas Universitātē (Lielā iela 14) 217 A telpā darba dienās no pulksten 9 līdz 16.


Sludinājums

balvis
15:09 | 10/10/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Tā sacīt jāsaka - turieties, pētnieki, balva nāk!

Priekšlikums
05:30 | 11/10/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Liepājas gada balva zinātnē vislabāk būtu tēmu: Kā noturēt vismaz gadu Liepājas universitāti virs ūdens.

Risinājums
09:31 | 11/10/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Cik tur tā darba ! Atveram vēl dažas studiju programmas (kā likums- bez budžeta vietām), paaugstinām studiju maksu, un iet tā lieta ! :)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki