Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina pieteikties "3x3" nometnei Jaunpilī


atlikušas 250 zīmes


Aicina pieteikties "3x3" nometnei Jaunpilī

Autors: Daiga Bitiniece
Piektdienā, 12. aprīlī, 2019 | BIRKAS: vasara , nometne
Izdrukāt Ziņot
Draudzīgā darba grupa kopā ar Ievu un Eduardu Krūmiņiem Priekuļu "3x3" saietā.
Draudzīgā darba grupa kopā ar Ievu un Eduardu Krūmiņiem Priekuļu "3x3" saietā.
FOTO: Baiba Krūmiņa

No 21. līdz 28. jūlijam Jaunpilī norisināsies pasaules latviešu ģimeņu "3x3" saiets. Līdz 15. maijam tiek gaidīta pieteikuma vēstule.

Jau 1999. gadā "3x3" baudīja Jaunpils novada iedzīvotāju viesmīlību un atsaucību, šogad saietā plānots pulcēt ap 300 dalībnieku, kam aicināti pievienoties arī vietējie interesenti.

Par saieta vadmotīvu izvēlēta tēma "Raksti", kas caurvīs gan visiem vecumiem un dažādām interesēm pielāgotās ievirzes (nodarbības), gan vakara programmas.

Ievirzēs bērni varēs veidot visdažādākos rakstus, balsi ieskandinot, zīmējot, līmējot, kā arī grafiskā dizaina tehnikas apgūstot. Bērniem paredzēta arī, ar tehnoloģijām saistīta robotikas ievirze, un būs darbošanās dabā. Visa vecuma interesenti varēs apgūt latviešu tautas rotaļas un dančus, sportot, pārbaudīt rakstu valodas prasmi kopīgā diktātā. Jauniešu un pieaugušo ievirzēs tiks runāts gan par tradīciju kopšanu ģimenē, gan par rakstiem, ko atstājam zemei, gan dzimtas radu rakstiem. Varēs apmeklēt ģimeņu semināru, mācīties vadīt sevi un citus, trenēt balsi runas mākslā un lūkot dažādu laiku video liecības no Latvijas Okupācijas muzeja arhīva.

Nometnē būs iespēja piedalīties arī "3x3" mūzikla tapšanā, iemēģināt roku rotu kalšanā, keramikā, kaligrāfijā, ieaust rakstus jostās vai izgatavot sev nelielu dunci. Jauniešiem būs iespēja pulcēties savā klubā, apgūt prasmes darbā ar dažādiem medijiem un žurnālistikā, kā arī drosmīgākie varēs visu nedēļu apmeklēt karavīra skolu. Programmā iekļautas arī tādas ievirzes kā aušana ar stellēm, novadpētniecība, dekori no dabas materiāliem, saieta norisēs tiks iesaistīta biedrība 7 balles, kas ikdienā nodrošina dažādas radošās nodarbības. Ieviržu pilnā versija būs pieejama www.3x3.lv.

Kultūras programmā dalībnieki baudīs gan tradicionālos "3x3" vakara pasākumus – daudzinājumu, brīvo mikrofonu, pašu rīkoto noslēguma vakaru –, gan apgūs skaņu rakstus, klausoties Reiņa Jaunā ģitārspēli, gan redzēs Edgara Lipora monoizrādi "Karavīrs" utt.

Saieta dalībnieki nakšņos, ēdīs un darbosies gan Jaunpils pils, gan vidusskolas ēkās. Ievirzēm un vakara kultūras programmai tiks izmantota Jaunpils Amatu māja, estrāde, kā arī vecais dzirnavu ēku komplekss, kas pēdējos gados ar Jaunpils novada domes gādību iegūst jaunu elpu.

No Latvijas dalībniekiem līdz 15. maijam tiek gaidīta pieteikuma vēstule pa pastu: Ievai un Eduardam Krūmiņiem, Murjāņu ielā 59, Rīga, LV-1024 vai e-pastā: Jaunpils3x3@gmail.com. Lūgums tajā pastāstīt, kāpēc jums svarīgi nokļūt Jaunpils "3x3", norādot visu ģimenes locekļu vecumu saieta laikā un informāciju par savu dalību iepriekšējos "3x3" saietos. Ja rodas jautājumi, zvaniet 26699767 (Ieva) vai 29285195 (Eduards).


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki