Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina pieteikties brīvprātīgā darba projektam Portugālē


atlikušas 250 zīmes


Aicina pieteikties brīvprātīgā darba projektam Portugālē

Pirmdienā, 12. februārī, 2018 | BIRKAS: Erasmus , brīvprātīgie , Jauniešu māja
Izdrukāt Ziņot

Nevalstiskā organizācija "GAIAC" Portugālē sadarbībā ar Liepājas Jauniešu māju aicina pieteikties jauniešus laika posmā no aprīļa līdz oktobrim veikt brīvprātīgo darbu Portugālē.

"GAIAC" vēlas uzņemt savā komandā aktīvus, radošus, dinamiskus un atvērtus cilvēkus un organizācijas, kas vēlas strādāt ar jauniešiem un dalīties kultūrā un pieredžu dažādībā. Tā kā "GAIAC" mērķgrupa ir jaunieši, vēlams, lai brīvprātīgajiem ir vēlme strādāt ar bērniem vai jauniešiem pat ja brīvprātīgajiem netiek prasīta speciālas izglītības kvalifikācija, informē Liepājas Jauniešu mājas projektu vadītāja Daira Knipše.

Brīvprātīgajam būs iespēja:
– mācīties portugāļu valodu;
– meklēt un apgūt dažādas metodikas mākslas un kultūras izglītībā (īpaši neformālā kontekstā);
– tikties ar jauniešiem skolās un dalīties ar viņiem pieredžu dažādībā;
– kopā ar GAIAC biedriem plānot mākslas darbnīcas, jauniešu apmaiņas un mūžizglītības projektus;
– piedalīties visos GAIAC projektos, strādājot ar visu Eiropas tīklu, "Drums for Peace";
– būt saskarē ar dažādām mākslas formām un vietējām izstādēm;
– iepazīt vietējo kultūru un dzīvot citā  – sev neierastā vidē.

Paredzēts, ka kultūru apmaiņa tiks koncentrēta uz visu dalībnieku līdzībām un atšķirībām, jaunu valodu mācīšanās procesu un kopīgu vērtību izpratni. Tajā galvenā uzmanība tiks pievērsta tam, kā tiek iedrošināta komunikācija, ievērojot individuālās un grupu vēlmes un dažādas identitātes, kas ir daļa no Eiropas kultūras. Izmantotās metodoloģijas pamatā būs neformālās izglītības metodes ar iekustinātājspēlēm, grupu dinamiku un atklātā kosmosa tehniku, izmantojot mākslu kā saziņas līdzekli un pārpratumu novērsēju. Viss projekts tiks realizēts kopā ar citām partnerorganizācijām no "Drums for Peace" tīkla, veicinot dziļāku apliecinājumu labai praksei starptautiskā līmeņa saziņā.

Interesenti (17+) aicināti sūtīt savu CV un Motivācijas vēstuli (angļu valodā) projektu vadītājai Dairai Knipšei uz e–pastu daira.knipse@liepajasbjc.lv līdz 16.februārim.

Projekts "Footprints" tiek finansēts ar Eiropas Komisijas "Erasmus+: Jaunatne darbībā", kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki