Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina pieteikties semināram "Piedot nozīmē saprast"


atlikušas 250 zīmes


Aicina pieteikties semināram "Piedot nozīmē saprast"

Ceturtdienā, 27. novembrī, 2014 | BIRKAS: LiepU , seminārs
Izdrukāt Ziņot

Līdz 8.decembrim Liepājas Universitātes Mūžizglītības nodaļa aicina pieteikties semināram praktikumam "Piedot nozīmē saprast" (6 stundas), kas notiks 13. decembrī.

Nodarbības vadīs praktizējoša psiholoģe Iveta Kirillova, kas Sanktpēterburgas Valsts universitātē iegūtās zināšanas pielieto savā privātpraksē, Informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Timermane.

Seminārs–praktikums sastāv no divām daļām – teorētiskās un praktiskās. Teorētiskajā daļā psiholoģe skaidros, kas ir piedošana, kā mēs to izprotam, kādēļ nepieciešams piedot, kāpēc to ir tik grūti izdarīt, kas norāda uz to, ka esam piedevuši, kā arī tiks runāts par citiem interesējošiem jautājumiem.

Praktiskajā daļā dalībnieki runās par kādu savas dzīves situāciju, kā arī strādās pāros par Pateicības tēmu. Noslēgumā semināra–praktikuma dalībnieki saņems apliecības.

Pieteikšanās un informācija par dalības maksu, zvanot pa tālruni 63425477 (Maija Putekle) vai rakstot: e–pasts: maija.putekle@liepu.lv. Dalībnieku skaits ierobežots, tāpēc lūgums pieteikties laicīgi.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki