Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz atvērto durvju dienām "Mēness Namā"


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz atvērto durvju dienām "Mēness Namā"

Otrdienā, 30. jūnijā, 2015 | BIRKAS: Mēness nams , nekustamais īpašums , atvērto durvju diena , Reiņu meža 9
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 4. jūlijā, no pulksten 11 līdz 16 ikviens interesents tiek aicināts uz jau trešo atvērto durvju dienu pasākumu, šoreiz jaunajā dzīvokļu projektā "Mēness Nams", Reiņa meža ielā 9.

Projekts atrodas Ezerkrasta dzīvojamā rajonā starp Pērkones kanālu un M. Ķempes ielu. No jauna būvēta daudzdzīvokļu māja ar 71 dzīvokli un visām vēlamajām ērtībām – sakopta vide, labiekārtota apkārtne, viegli pieejams viss nepieciešamais komfortablai dzīvei.

No 2008.gadā uzbūvētās deviņstāvu mājas augšējiem stāviem redzama Baltijas jūra un Pērkones kanāls ar pastaigas parku, netālu atrodas Liepājas ezers. Pilsētas šarms un sakārtotā infrastruktūra, ko sniedz Ezerkrasta dzīvojamais rajons – šis ir jaunas dzīvojamās mājas projekts, kas ļauj dzīvot ērtāk. Mājas apkārtējā teritorija ir nožogota, labiekārtota, apzaļumota un izveidots bērnu rotaļu laukums un norobežota autostāvvieta.

Papildus potenciālo klientu ērtībām būs iespēja klātienē saņemt vērtīgas konsultācijas no banku pārstāvjiem, lai pārliecinātos un uzzinātu aktuālo informāciju par kreditēšanas iespējām.

Tāpat kā iepriekš, arī šoreiz apmeklētājiem būs iespēja baudīt gardo "Illy" kafiju no "Boulangerie" un iepazīties ar tās pagatavošanas specifiku, kā arī, protams, uz pasākumu tiek aicinātas ģimenes ar bērniem, jo mazajiem apmeklētājiem būs pieejamas atrakcijas.

"Mēness Nama" pārdošanas vadītāja Ilze Ozoliņa: "Mēs esam organizējuši jau divus šādus publiskus pasākumus un ir gandarījums, ka tos apmeklējis kupls interesentu skaits. Tas nozīmē, ka daudzi ir sapratuši, ka mājokļa iegāde ir stratēģisks dzīves solis un tam ir jāvelta maksimāla uzmanība. Man ir patiess prieks, ka pēc šīm Atvērto durvju dienām, cilvēki tiešām arī iegādājas īpašumu pie mums. Arī šoreiz piedāvāsim 1000 EUR pirkuma atlaidi visiem tiem, kuri pasākuma dienā norezervēs dzīvokli jaunajā projektā. Uz tikšanos 4.jūlijā!"


Sludinājums