Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz bezmaksas veselīga uztura nodarbībām


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz bezmaksas veselīga uztura nodarbībām

Autors: Kristīne Čabikina, Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste
Otrdienā, 10. oktobrī, 2017 | BIRKAS: veselīga pārtika , Red Sun Buffet , Ideju bode , Dome , lekcijas
Izdrukāt Ziņot

Projekta "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros 17. oktobrī pulksten 18 radošajā telpā "Ideju bode," un "Red Sun Buffet" telpās pludmalē sāksies lekciju cikls par veselīgu uzturu.

Lai vairotu iedzīvotāju zināšanas par veselīga uztura pamatprincipiem, pašvaldība projekta "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros organizē izglītojošus publisko lekciju ciklus par veselīgu un sabalansētu uzturu gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Abi nodarbību cikli sāksies 17. oktobrī pulksten 18 un norisināsies divās vietās – radošajā telpā "Ideju bode" un "Red Sun Buffet" jaunajās telpās pludmalē.

Veselīga uztura lekcijās un nodarbībās vecākiem ar bērniem uzmanība vairāk tiks vērsta uz veselīgu uzturu bērniem no 3 gadu vecumu līdz pusaudžu gadiem. Tiks apskatītas tēmas par uztura pamatprincipiem bērniem, par bērnu uztura problēmām - lieko svaru, alerģijām, kā arī tiks runāts par izvēlīgiem ēdājiem, par to, kāds uzturs piemērots strauji augošam organismam u.c. jautājumiem. Gatavošanas meistarklasē būs iespēja mācīties pagatavot veselīgus našķus bērniem.

Nodarbības norisināsies radošajā telpā "Ideju bode", un tās vadīs sertificēta uztura speciāliste Tatjana Tepo.

Nodarbību norises grafiks:
17. oktobrī plkst. 18.00
19. oktobrī plkst. 18.00
24. oktobrī plkst. 18.00
26. oktobrī plkst. 18.00

Veselīga uztura lekcijās un nodarbībās pieaugušajiem tiks stāstīts par to, kāda ir sabalansēta un daudzveidīga uztura nozīme ikdienā, kā izvairīties no vienveidīga uztura, kādi pārtikas produkti ir kaitīgi veselībai, kā ierobežot cukura patēriņu ikdienā, kā ieviest vietējās pārtikas izmantošanu savā uzturā un citām tēmām, kas skar veselīga uztura pamatprincipus.

Nodarbību cikls ietver arī praktiskās nodarbības, kurās būs iespēja darboties kā "pārtikas detektīvam," pētot pārtikas produktu etiķetes un to uzturvērtību, uzzināt dažādus individuālos mērījumus, pielietojot bioimpedances svarus, kā arī izveidot savu veselīga uztura šķīvi. Meistarklasē uztura speciāliste demonstrēs, kā pagatavot vienkāršu, taču veselīgu maltīti visai ģimenei.

Nodarbības norisināsies "Red Sun Buffet" telpās Peldu ielas galā, aiz koncertzāles "Pūt, vējiņi," pludmalē. Nodarbības vadīs sertificēta uztura speciāliste Līga Balode.

Nodarbību norises grafiks:
17. oktobrī plkst. 18.00
19. oktobrī plkst. 18.00
24. oktobrī plkst. 18.00
26. oktobrī plkst. 18.00

Uz lekciju ciklu aicināts pieteikties ikviens interesents, iepriekš zvanot pa tālruni 26176117 vai rakstot liga@onplate.lv. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.

Papildu informācija: veselības veicināšanas koordinētāja Anete Kopštāla-Kupe, Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija, tālr. 6 34 04 747.

 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki