Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz diskusiju "Trešo valstu pilsonis Latvijā"


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz diskusiju "Trešo valstu pilsonis Latvijā" (2)

Ceturtdienā, 09. februārī, 2017 | BIRKAS: Romas dārzs , diskusija , Droša māja
Izdrukāt Ziņot

Kas ir trešo valstu pilsonis? Kā sadarbojas institūcijas situācijās, kad Latvijā ierodas trešo valstu pilsonis? Kādi integrācijas resursi pieejami tiem, kuri ierodas Latvijā?

Par šiem un citiem aktuālajiem jautājumiem trešdien, 15.februārī, pulksten 17 Zivju ielā 3 (Romas dārzā), "Vienotības" atvērtajā birojā biedrība "Patvērums "Drošā māja"" rīko atvērto diskusiju, kurā var piedalīties ikviens interesents.

Diskusiju vadīs pieredzējuši jomas profesionāļi: Alvis Šķenders – biedrības "Patvērums "Drošā māja"" jurists un projekta "Informācijas centrs imigrantiem" klientu konsultants, kā arī Sandra Zalcmane, biedrības "Patvērums "Drošā māja"" vadītāja.

Pasākuma ietvaros dalībniekiem būs iespēja uzdot savus jautājumus un saņemt konsultācijas.

Trešo valstu pilsonis ir persona, kas nav Eiropas Savienības dalībvalstu, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu vai Šveices Konfederācijas pilsonis. 


Sludinājums

jau interesanti
16:48 | 09/02/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Patvērums `` Drošā māja`` jau sen un pirmām kārtām un galvenokārt ir nepieciešams pašu izstumtajiem - bezdarbniekiem un valsts apzagtajiem. Tramps var atļauties pateikt - jūs mums nozogat darbavietas, bet te vēl liek satraukties par trešo valstu pilsoņiem.

uzticības kredīts beidzies
17:20 | 09/02/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Ar šīm aktivitātēm Vienotība pati sev iešāvusi kājā. Vispirms gaidām publisku atvainošanos par pilnīgi neiedomājamo klipu, kurš vasarā griezās pa radio un TV un kurš bija par iemeslu daudzu pilnīgi nevainīgu aparātu bojā ejai. Balsošanas vairs nebūs!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki