Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz divu "Vienotības" līderu debatēm


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz divu "Vienotības" līderu debatēm (2)

Trešdienā, 18. maijā, 2016 | BIRKAS: Vienotība , Armīns Robežnieks , diskusija , Jānis Domburs , Promenade Hotel
Izdrukāt Ziņot
Andris Piebalgs.
Andris Piebalgs.
FOTO: vienotiba.lv
Andris Piebalgs. Edvards Smiltēns.

Trešdien, 18.maijā, pulksten 18  viesnīcas "Promenāde" Hika zālē partija "Vienotība" aicina uz divu tās līderu – Andra Piebalga un Edvarda Smiltēna – publiskām debatēm.

Lai stiprinātu demokrātiskos principus valstī un partijā "Vienotība" pirms 4.jūnijā gaidāmā ārkārtas kongresa, turpinām uzsāktās priekšsēdētāja amata kandidātu – Andra Piebalga un Edvarda Smiltēna publiskas debates – "Līderi tuvplānā".

Debates veido piecu diskusiju cikls, kur katrā no tikšanās reizēm tiks apskatītas divas dažādas valstij, sabiedrībai un partijai svarīgas tēmas, portālu informēja "Vienotības" Liepājas nodaļas vadītājs Armīns Robežnieks.

Nākamā diskusija norisināsies trešdien, 18.maijā, viesnīcas "Promenāde" Hika zālē, Vecā ostmala 40. Diskusijas sākums pulksten 18.

18.maijā Liepājā kandidāti diskutēs par ekonomikas izaicinājumiem, tautsaimniecības attīstību un darbavietām, kā arī migrāciju un demogrāfijas jautājumiem.

Kandidātu debates kā moderators vadīs neatkarīgais žurnālists Jānis Domburs, katrās debatēs ietverot gan jautājumus, kas skar katra kandidāta redzējumu par partijas darbību nākotnē un kandidāta prioritātēm priekšsēdētāja amatā, gan tēmas, kas iekļautas attiecīgajā diskusijā.

Auditorijai būs iespēja uzdot jautājumus klātienē.

Uz "Vienotības" priekšsēdētāja kandidātu publiskajām debatēm aicināti arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. Debates tiešraidē internetā būs vērojamas arī "Vienotība" mājaslapā internetā www.vienotiba.lv.

 


Sludinājums

demokrātija laukiem
08:44 | 18/05/16
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Demokrātijas imitācija , ar "neatkarīgo" žurnalistu Domburu.. gan jau kāds uzķersies. Armīns noteikti, bet balsos kā visi par Smiltēnu, lai saglabātu rudās pēctecību.

ateja
18:30 | 18/05/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

olgalvis un naanikis!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki