Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz eksperimentiem zinātkāres centrā ZINOO


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz eksperimentiem zinātkāres centrā ZINOO

Pirmdienā, 11. februārī, 2019 | BIRKAS: Izglītības pārvalde , ZINOO
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Sestdien, 16.februārī, pulksten 12 zinātkāres centrā ZINOO notiks zinātnisko eksperimentu meistarklase, turpinot pagājušajā gadā veiksmīgi aizsāktās nodarbības.

Ķīmijas eksperimenti ļaus skolēniem atklāt zinātni pavisam neierastā gaismā, savukārt zinātnes likumus būs vieglāk izprast caur fizikas eksperimentiem, informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Tā būs unikāla iespēja redzēt ķīmiskās reakcijas, kas ātrākas par acu mirkšķināšanu, izgaršot šķidro slāpekli un sadzirdēt sprādziena decibelus.

Dalībai pasākumā nav vecuma ierobežojuma, lai gan vietu skaits ir ierobežots. Tāpēc interesenti aicināti pieteikties savlaicīgi, zvanot pa tālruni 25728867. Ieejas maksa ZINOO Liepāja: 5,12 eiro vienam cilvēkam vai 10,41 eiro ģimenes biļete.

2018.gadā Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar Bērnu un jaunatnes centru aizsāka jaunu pakalpojumu –  meistarklases bērniem un jauniešiem, kas sniedza iespēju izglītoties dabaszinību, tehnoloģiju un inženierzinātņu (STEM) jomās. Tika sarīkotas  vairāk kā 20 meistarklases, iesaistoties teju 700 dalībniekiem.

Zinātkāres centrs ZINOO atrodas Jaunliepājā, Autoru iela 4/6 un atvērts ikvienam interesentam, īpaši gaidītas gan skolēnu klases, gan ģimenes ar bērniem. Zinātkāres centrs piedāvā interaktīvas ekspozīcijas, lai apmeklētāji varētu paši izmēģināt dažādas tehnoloģijas un pārbaudīt dabas likumus. ZINOO esošās ekspozīcijas palīdz raisīt interesi, meklēt atbildes, izprast tās un baudīt izziņas prieku.

Zinātnes centrā iespējams rīkot arī bērnu dzimšanas dienas ballītes, par tematiku izvēloties kādu no zinātnes nodarbībām ar eksperimentu veikšanu.

Ar šā gada maiju zinātkāres centrs ZINOO mainīs savu nosaukumu, vairāk pievēršoties dabas un ūdens tēmai. Centra jaunais nosaukums un logo tuvākajā laikā tiks noskaidrots konkursā, kurā tiks aicināti piedalīties paši jaunieši.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki