Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz Ģimenes dienas svinībām "Lielajā dzintarā"


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz Ģimenes dienas svinībām "Lielajā dzintarā"

Trešdienā, 02. maijā, 2018 | BIRKAS: sociālais dienests , Ģimenes diena , Lielais Dzintars
Izdrukāt Ziņot

Sagaidot Starptautisko ģimenes un Mātes dienu, Liepājas Sociālais dienests sadarbībā ar bāriņtiesu piektdien, 11.maijā, pirmo reizi rīkos Ģimenes dienas svinības audžuģimenēm un aizbildņiem.

Pasākums ģimenēm kopā ar bērniem notiks koncertzālē "Lielais dzintars", aicinot aizdomāties par ģimenes lielo nozīmi katra cilvēka dzīvē, informē Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

"Lai nodrošinātu bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem iespēju augt ģimeniskā vidē un veicinātu audžuģimeņu skaita pieaugumu, Liepājas dome 2017. gadā apstiprināja Audžuģimeņu atbalsta plānu 2018.-2019.gadam. Ievērojamu pašvaldības finansiālā atbalsta pieaugumu šogad izjūt visas audžuģimenes, kuras audzina Liepājas bērnus. Saprotam, ka audžuvecāku un aizbildņu pienākumu pildīšana ir smags un atbildīgs darbs. Tāpēc vēlamies aizsākt jaunu tradīciju, reizi gadā pulcējot visus uz kopīgiem svētkiem Ģimenes dienā un sakot paldies audžuģimenēm un aizbildņiem par tik ļoti vajadzīgo darbu, ko viņi veic", uzsver Sociālā dienesta direktore Linda Krasovska.  

Pulksten 12 ģimenēm būs iespēja kopīgi noskatīties koncertuzvedumu bērniem "Smilšu pasaka ar zelta putnu". Pēc tam svētku svinības turpināsies 1. stāva "Civita Nova", kur ar ģimenēm neformālā gaisotnē tiksies Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš, Labklājības ministrijas Valsts sekretāre Karīna Ploka, Sociālā dienesta direktore Linda Krasovska, Liepājas Bāriņtiesas priekšsēdētāja Taiga Ziemele, LR Saeimas deputāte Aija Barča, un audžuģimeņu biedrības "Estere" vadītāja Margita Grulle.

Bērniem būs iespēja izpausties Liepājas Bērnu un jaunatnes centra rīkotajās radošajās darbnīcās, interesentiem tiks piedāvāta arī ekskursija pa "Lielo dzintaru".

Lai saņemtu ielūgumus un ieejas biļetes uz Ģimenes dienas svinībām, audžuģimeņu pārstāvji un aizbildņi aicināti līdz 8. maijam ierasties Sociālā dienesta Sociālo pakalpojumu daļā, 217.kabinetā, informācija pa tālr. 63489671.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki