Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz lekcijām par situāciju Liepājā 1919.gadā


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz lekcijām par situāciju Liepājā 1919.gadā

Pirmdienā, 01. aprīlī, 2019 | BIRKAS: brīvības cīņas , muzejs , Berči , vēsture , lekcija
Izdrukāt Ziņot
Liepājas pilsētas galvenā arhitekta Paula Makša Berči (Bertschy, 1840–1911) cietuma mets, 1891. gads.
Liepājas pilsētas galvenā arhitekta Paula Makša Berči (Bertschy, 1840–1911) cietuma mets, 1891. gads.

Otrdien, 2.aprīlī, pulksten 17 Liepājas muzejā, Kūrmājas prospektā 16/18, notiks Latvijas simtgadei veltītā lekciju cikla "Liepāja Latvijas neatkarības karā" otrais pasākums.

Uz to aicināti visi vēstures interesenti, pedagogi, skolēni un studenti, informē Liepājas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Anita Urkauska.

Tajā Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātes profesors Dr. hist. Ēriks Jēkabsons stāstīs par situācija Liepājā 1919.gada aprīlī – jūnijā. Vēsturnieks Andrejs Gusačenko uzstāsies ar referātu "Krievu militārie formējumi Liepājā 1919.gada 1. pusē", bet Aiga Bērziņa ar referātu par Liepājas cietumu Neatkarības kara laikā.

Lekciju cikla "Liepāja Latvijas neatkarības karā" ietvaros interesentiem būs iespēja noklausīties 10 lekcijas par dažādiem ar Liepājas vēsturi saistītiem jautājumiem 1918.–1920. gadā. Tas papildina un skaidro Liepājas muzejā 2018. gada 2. novembrī atklātās ekspozīcijas "Latvijas Pagaidu valdības seši mēneši Liepājā" saturu.

Informējam, ka lekcijas laikā tiks veikta fotografēšana un video filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma publicitātes nolūkos Liepājas muzeja mājas un sociālo tīklu lapās.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki