Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz meistarklasi darbam ar jauniešiem "Drosme runāt"


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz meistarklasi darbam ar jauniešiem "Drosme runāt" (1)

Trešdienā, 21. novembrī, 2018 | BIRKAS: Jauniešu māja , meistarklase , centrs Marta
Izdrukāt Ziņot

Pirmdien, 26.novembrī, no pulksten 10 līdz 15 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, resursu centra "Marta" speciālisti aicina uz meistarklasi darbam ar jauniešiem "Drosme runāt".

Meistarklase paredzēta Liepājas novada jaunatnes darbiniekiem, skolu direktoriem, pedagogiem, jauniešu līderiem, sociālajiem darbiniekiem, psihologiem un citiem speciālistiem, kuru ikdienas darba mērķauditorija ir jaunieši, informē Jauniešu mājas projektu vadītāja Daira Knipše.

Centra "Marta" speciālistu pieredze un iegūtie dati rāda, ka katrs trešais jaunietis vecumā no 13 – 18 gadiem savstarpējās attiecības starp vienaudžiem saskata kā vardarbīgas. Jaunieši norāda, ka viņu vidē ik dienu ir sastopamas tādas neveselīgu attiecību izpausmes kā regulāra apsmiešana, apsaukāšanās, atgrūšana, kontrolēšana un manipulēšana.

Meistarklases laikā dalībnieki neformālās izglītības metožu ietvaros apskatīs tēmas:
• veselīgu, neveselīgu un vardarbīgu attiecību aspekti un "sarkanie karogi";
• sabiedrībā valdošie stereotipi un to ietekme uz jauniešu lēmumiem, uzvedību un savstarpējo mijiedarbību;
• praktiskas metožu apgūšana, kuras ir iespējams izmantot ikdienas darbā ar jauniešiem, lai mazinātu vardarbību jauniešu vidē, veidotu atbalstošu un drošu vidi, kā arī veicinātu cieņpilnu saskarsmi.

Lai pieteiktu dalību meistarklasē, līdz 23.novembrim jāaizpilda tiešsaistes pieteikuma anketa.

Sīkāka informācija pieejama, rakstot centra "Marta" jaunatnes programmu vadītājai Madarai Mazjānei uz e-pastu madara@marta.lv.


Sludinājums

runāsit par to?
12:57 | 22/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Gan jau ka jauniešiem vajadzētu arī pašiem lasīt cert.lv un `drossinternets` speciālistu brīdinājumus par to, kas ar prātu un organismu notiek, ja līdz bezsamaņai sēž savos nevis vied-, bet ļaunbakstīkļos. Viņi taču paši ļaujas sevi uzkurināt līdz tieši tam, no kā paši cieš. Vai skolās skolēnus informā par to? Vai mediji (izņemot drošā interneta speciālistus) informē par to? Vai bērnudārzos informē par to? Vai martas runā par to?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki