Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz semināru "Esi atbildīgs – veido savu nākotni jau tagad"


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz semināru "Esi atbildīgs – veido savu nākotni jau tagad"

Autors: Ance Medne-Strazda, Liepājas Jauniešu mājas projektu vadītāja
Otrdienā, 30. aprīlī, 2019 | BIRKAS: seminārs , Nauris Vilde , Jauniešu māja , Līva Vilde
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Trešdien, 15. maijā pulksten 18 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, norisināsies seminārs "Esi atbildīgs – veido savu nākotni jau tagad".

Seminārā tiks runāts par finansēm, bet tā kā finanses ir plaša tēma, šoreiz uzsvars tiks likts uz pensiju, kas tā ir, kas ir pensijas 2. līmenis un kāpēc vispār par to jārunā?

Semināru vadīs Līva un Nauris Vildes. "No dāņu valodas tulkojot mūsu uzvārdu, latviešu valodā tas nozīmē Mežonis, tāpēc šis stāsts ir par draudzīgiem Mežoņiem, mums Vildēm, par jauniešiem, kam ir ko teikt un kam ir ko pastāstīt," stāsta Līva.

Abi ir jauni liepājnieki. Pēc kāzām pagājušajā vasarā nolēmuši, ka grib sev jaunas mājas, jaunā pilsētā. Līva, Eiropas brīvprātīgā (EBD), divus savas dzīves gadus nodzīvoja Francijā (Normandijā) pie okeāna, pieradusi pie skarbā vēja, mainīgajiem laikapstākļiem. Lēmums par došanos uz Liepāju abiem kopā nāca vienkārši. Abus vilināja pati pilsēta, daba visapkārt un iespējas, kas paveras jaunā vietā.

Jaunieši sevi raksturo kā avantūristus, piedzīvojumu meklētājus, videomāksliniekus, fotogrāfus, jaunus uzņēmējus, pasaules pilsoņus, ar plašu skatu uz dzīvi un apkārtējo pasauli. "Esam arī ļoti atbildīgi un zinātkāri. Augot un sevi pilnveidojot, esam uzzinājuši un iemācījusies daudz jauna un interesanta. Gribam dalīties savās zināšanās ar līdzcilvēkiem, jauniešiem un visiem interesentiem," stāsta Līva un Nauris.

Sabiedrībā valda maldīgs uzskats, ka par pensiju runā un domā tikai veci cilvēki. Mēs gribam to labot! Sabiedrībai ir vajadzīgi zinoši, atbildīgi, uzņēmīgi jaunieši un ne tikai jaunieši. Mēs jau tagad, esot atbildīgi, apzināti veidojam savu nākotni, jau šodien! Jau jaunībā saprotot, kā strādā pensiju sistēma Latvijā, varam parūpēties paši par sevi un savām vecumdienām. Mēs taču katrs gribam vecumdienās dzīvot labi un saņemt pieklājīgu pensiju.

Nāc, piedalies, uzzini ko jaunu un izkāp no savas komforta zonas. Esi atbildīgs par savu nākotni, tici mums, Tu būsi ieguvējs!
    
Seminārā var piedalīties jebkurš interesents bez iepriekšējas pieteikšanās, seminārs ir bezmaksas.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki