Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aivars Kleins: Joprojām romantiķi un entuziasti


atlikušas 250 zīmes


Aivars Kleins: Joprojām romantiķi un entuziasti (44) Salons

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 22. decembrī, 2017 | BIRKAS: salons Ludviķis , Aivars Kleins , Ziemassvētki , izstāde , plenērs
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Šim gadam beidzoties, savu pirmo darbības gadu noslēdz arī salons "Ludviķis". Kā aizvadīto vērtē un ko sagaida no 2018. gada galerijas saimnieks Aivars Kleins?

"Ne mirkli nevar atslābt! Lokāla konkurence un globāla konkurence. Visās lietās," sarunas sākumā pajoko "Ludviķa" saimnieks.

Aizvadītais gads "Ludviķim" savā ziņā bijis eksperimentāls, "taustīšanās" gads, kā saka Kleins.

"Gads ietver sevī arī to cikliskumu – vasaras tūrisma sezona, Ziemassvētki, kad dažreiz vienā mēnesī jāatpelna visi ražošanas izdevumi. Diemžēl tā nav."

Ne tikai ziemas dēļ, arī sabiedrības noskaņojuma un pārsātinātības dēļ. Nemitīgie tirdziņi un gadatirgi daudzas lietas ir devalvējuši un degradējuši, secina Kleins.

"Ar muguras smadzenēm jūtu, ka arī mūs noliek suvenīrveikalu līmenī..."

Iespējams, tāpēc, ka "Ludviķis" vienlaikus ir gan galerija, gan veikals, tāpēc arī nosaukumā vārds "salons", kas ietver abas šīs puses.

"Esmu reālpolitiķis, ne fatālists, uzturēt tikai elitāru galeriju nevaru atļauties, tāpat jau nākas piemaksāt..."

Mārketinga teorija salona saimniekam ir zināma, bet – "Kur ir tas ģēnijs, kas to varētu ieviest dzīvē?!"

"Arī mums ir cilvēki, kuriem ir kaut kādi līdzekļi, kurus viņi varētu atļauties tērēt, taču viņiem nav prestiži apmeklēt šādas vietas. Pa šiem vairākiem desmitiem gadu ir zudis kāds izglītības posms. Tāpat kā koncertu apmeklētājiem mazliet ir jāzina par mūziku, autoru, drusciņ ir jāsaprot arī māksla."

Tāpēc "Ludviķis" palēnām mēģina, bet atvērt galeriju, lai pēc brīža "aizklapētos ciet", negribot. Tāpēc ir salons. Tāpēc notiek taustīšanās – ko vēlas pircējs. Tomēr līdz zināmai robežai, jo pārvērst salonu par "smuko lietu bodīti" Kleini negrasās. "Ludviķis" ir salons ar interjera priekšmetu piedāvājumu – te ir koks, māls, tekstils. Turklāt ne tikai latviešu, bet arī igauņu un lietuviešu mākslinieku izpildījumā.

Kas ir mainījies kopš pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu vidus, kad atvērāt galeriju "Klints"?
"Mainījies ir tas, ka cilvēki tagad jautā: "Kāpēc tik dārgi?" Tāpēc, ka viss ir dārgs! Tāpēc, ka zem mākslas darba cenas ir paslēptas visas izmaksas, ieskaitot nodokļus. Restorānā ieejot, arī par trīs eiro neko vairāk par ūdeni ar citronu nedabūsi. Tas ir jāsaprot."

Taču, viena lieta ir, ka cilvēki nesaprot vērtību, nesaprot, kā lieta top, bet ir arī otra – viņa ienākumi, atzīst Kleins.

Tie, kas salonā ienākuši, priecājas, ka viss ir ļoti skaisti, un neviens neko sliktu nav teicis, bet – "ir jābūt kaut kādai apritei".

"Mums ir jābūt lokālpatriotiem. Anglijā, piemēram, ir goda lieta patērēt savu meistaru darbus. Mums pietrūkst šīs pilsoniskās iniciatīvas, tradīcijas. Cilvēki ir, bet kur? Viņi ir lielveikalos! Un tur bieži vien īslaicīgām lietām iztērē lielu naudu."

Vai tevis atjaunotajā "Ludviķa" pagrabā, kur šobrīd joprojām skatāmi "Pagraba artefakti", izdevies radīt apriti?
"Redzot kā, it sevišķi jaunie, taisa šīs konceptuālās izstādes, redzot, ko muzejs un atsevišķi indivīdi dara, domāju, ka būtu interesanti "Pagraba artefaktus" uztaisīt, arī apstākļi tā sagadījās, bet ir atkal jāsecina – tas nedarbojas."

Taču, saka Kleins, es uz to visu skatos, kā uz radošu procesu, kā uz mākslu, nevis kā biznesu.

"Vispirms jau tu domā par garīgo pienesumu, par to vēstījumu, ko tu cilvēkiem nes, pēc tam tikai par materiālo pusi. Un arī par to domā tamdēļ, lai tu varētu uzturēt radošo, rosināt atkal jaunas idejas, tā nav naudas kāšana. Man prieku rada tieši šī komunikācija un tas, ka varu ko paveikt ilgtermiņā, varu saglabāt kaut ko vēsturisku."

"Ludviķa" saimnieks zina: kultūra ir jādotē. To darījis arī viņš pats, strādājot "melno" darbu – restaurējot durvis un daudzko citu.

"Pagrabs palēnām tiek iedzīvināts, un izstāžu telpa tā būs. Nākamā, gada sākumā, būs mana izstāde. Un tad jau redzēs. Ja mākslinieki arī novērtēs to kā izstāžu telpu, domāsim. Bet nav tā, ka izvērsīsim ofensīvu vai plīsimies virsū. Nav nekur jāsteidzas."

Arī tā esot atšķirība no "Klints" laikiem.

"No deviņdesmito gadu vidus līdz "trekno gadu" trakumam bija tas trakais laiks, kad mākslinieki baidījās kaut ko nokavēt. Izstādes Rīgā mainījās ik pa divām nedēļām, mākslinieki maksāja ļoti lielas īres maksas, jo domāju – uztaisīšu izstādi, mani pamanīs, un viss notiks. Bet tad palēnām saprata, ka nekas nenotiek."

Bez salona jums ir vēl viena aizraušanās – vai 2018.gadā arī būs mākslas plenērs?
"Jā. Pateicoties Kultūras pārvaldei, kas plenēru iekļāvusi budžetā. Bet vairāk nekā divdesmit gadi bija vajadzīgi, lai pierādītu, ka tas ir vajadzīgs. Tagad lielākās bažas ir par to, lai neieslīdam rutīnā."

"Ludviķa" saimnieks saka: "es turos pie klasiskās, akadēmiskās glezniecības, un man nav ne mazāko kompleksu". Viņu priecē, ka arī galerijā "Romas dārzs" ir klasiska glezniecība.

"Es domāju, ka īpašniekam arī emocionāli šī māksla ir saistoša, tātad tā viņu bagātina."

Kleins to sauc par "pilsonisku, lokālpatriotisku iniciatīvu".

"Lokālpatriotismu veicina arī plenērs. Es zinu, ka arī vecajā Eiropā tas tiek novērtēts, bet mēs to varam atļauties, jo pie mums tas nav dārgi – mūsu mākslinieki joprojām ir ideālisti - entuziasti. It sevišķi vecie plenēristi."

"Ludviķa" saimnieks ir pārliecināts, ka ir jāmācās vispirms novērtēt pašiem savus māksliniekus, tad tos novērtēs arī citi.

"Latviešu māksliniekiem nav jādodas iekarot Eiropu. Pasaule un Eiropa ir pilna ar māksliniekiem! Un tur katras nācijas, sabiedrības pienākums un labais tonis ir patērēt savus māksliniekus. Galerija, kas ņems citu valstu māksliniekus, lokālajā līmenī būs sašmucējusies! Tur prestiži ir ņemt savus māksliniekus. Tā ir vecā Eiropa, pilsoniskā iniciatīva. Viņi zina – zobārsts atnāks pie manis, un es aiziešu pie viņa zobus saārstēt.

Protams, arī tur proletariāts neiet mākslas galerijā, tāpat kā restorānā neiet. Tas ir aktīvais vidusslānis – vai juristi, vai ārsti, vai uzņēmēji, vai augstas klases mūziķi. Tā veidojas pilsoniskā sabiedrība. Un tas ir tas, ko es gribēju radīt šeit, Liepājā, pēc tiem divdesmit, trīsdesmit gadiem, kad sakām – mēs esam Eiropā."
 Attēli:

Sludinājums

gunča
06:19 | 22/12/17
ZIŅOT
(-6)
(9)
+

mums vajag tādas galerijas Liepājā, kurās māklinieki visu acu priekšā glezno gan portretus, gan arī aktus- tad cilvēki brauks arī no apkārtnes un ne tikai no apkārtnes. ir jādomā plašāk, lai cilvēki atvērtu maciņus, jo vārds māksla ir sinonīms vārdam mauksla.

Pam pa ram
08:29 | 22/12/17
ZIŅOT
(-2)
(17)
+

Biju. Patika. Iešu vēl :)

To Kleins
12:20 | 24/12/17
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Kaut kā neticas, ka ar Kleins parakstītais ir Aivara Kleina komentārs

Kleins
18:59 | 23/12/17
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Ja neesi pircējs, tad nav ko vazāties

Girss
08:39 | 22/12/17
ZIŅOT
(-4)
(11)
+

Reklāmraksts īstajā iepirkšanās laikā.

Elfs
08:57 | 22/12/17
ZIŅOT
(-1)
(13)
+

Jā, arī tā var pateikt...Bet tas ir tikai normāli - dot potenciālajam klientam informāciju par iespējām.

Auzas
08:47 | 22/12/17
ZIŅOT
(-13)
(8)
+

Kārtējais īdētājs. Nu cik var! "Visi apkārtējie slikti", "cilvēki neko nesaprot", "neviens nesaprot mākslu" utt. Cik var īdēt!!! Paskaties kritiski uz sevi un savu varēšanu! Nepietiek ar to vien, ka esi atvēris savu "salonu". Vajag arī to reklamēt, aktīvi meklēt klientus,stāstīt par sevi,nevis visu laiku gaidīt, kad kāds cits tavā vietā to izdarīs un uzskatīt, ka visa pasaule ir vainīga pie tā, ka nevienam tavi pārcenotie štrunti nav vajadzīgi.

Zinulis
19:16 | 22/12/17
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Ak dieniņ, darboņi, kas melnu muti darbojas ir pilna Liepāja, tas ka atjaunoja ēku, visu sakārtojis, cepuri nost, lielu, labu darbu izdarījis, arī marīnas pasākums viņam labi sanāk, bet es runāju par izjūtām, ar viņu satiekoties, saruna, diskusija vinīgi un tikai par naudu un trūkumu, bet ne par ko citi, nu galu galā stāsts par to- nāc pie tautas ar pozitīvo domu, gan jau nauda pate atnāks.
Varu to viennozīmīgi pateikt liekot roku uz sirds, jo pats esmu tam visam gājis cauri. Pats daru, cilvēkiem dodu un viss notiek. Uz jautājumu - ko pats esmu izdarījis, varu droši atbildēt esmu, esmu ne mazums vien esmu izdrījis gan cilvēkiem, gan pilsētai, neesmu es dīvānā pirdējs, bet cilvēks ar dzīves pieredzi un daudz ko redzējis.

Zinulim
17:39 | 22/12/17
ZIŅOT
(-6)
(5)
+

Nu nezinu gan, vai Kleinu var nosaukt par nīdētāju....Kā viņš melnu muti ap to graustveidīgo māju cīnījās. Katru dienu gāju garām un priecājos, ka ir viens tāds, kas šitā pieprot amatus un kam ir tik apbrīnojamas darbaspējas. Un tagad prieks no ārpuses apskatīt un iekšā ieiet. Malacis! Un plenērs gadu no gada priecē. Bet ko Tu, Zinuli, esi nenīdēdams tādu paveicis, uz ko citiem būtu vērts paskatīties? Es neesmu Kleinam ne rads, ne draugs. Zinu viņu vien tik, cik mēs, liepājnieki, viens otru zinām. Bet priecæjos, ka viņš mums tāds Liepājā ir.

Zinulim
17:39 | 22/12/17
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Nu nezinu gan, vai Kleinu var nosaukt par nīdētāju....Kā viņš melnu muti ap to graustveidīgo māju cīnījās. Katru dienu gāju garām un priecājos, ka ir viens tāds, kas šitā pieprot amatus un kam ir tik apbrīnojamas darbaspējas. Un tagad prieks no ārpuses apskatīt un iekšā ieiet. Malacis! Un plenērs gadu no gada priecē. Bet ko Tu, Zinuli, esi nenīdēdams tādu paveicis, uz ko citiem būtu vērts paskatīties? Es neesmu Kleinam ne rads, ne draugs. Zinu viņu vien tik, cik mēs, liepājnieki, viens otru zinām. Bet priecæjos, ka viņš mums tāds Liepājā ir.

zinulis
14:00 | 22/12/17
ZIŅOT
(-5)
(8)
+

Nu tas tiešām, patīk viņam vienmēr nīdēt par grūtībām, par piķa trūkumu, par to kā tauta viņu un mākslu nesaprot, visi miļķi un muļļas, nu tas viņa dabā un arī tas ir par iemeslu negribēšani tur vairs iet un ar viņu komunicēt, lai cik rūkta nebūtu, bet patiesība. Aivaram varu tikai pateikt- maini sevi, savu attieksmi pret apkārtējiem un arī apkārtējie mainīsies pret tevi un tavu salõnu :)

To Elfam
11:12 | 22/12/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Tur par skatīšanos naudu neņem.

Elfam
09:21 | 22/12/17
ZIŅOT
(-4)
(11)
+

Esmu bijis. Un vai tu izlasīji šo interviju, kurā Kleins skaidri un gaiši pasaka - proletariātam
nav ko salonā darīt, te iepirkties var atļauties tikai ārsti, juristi, augstas klases uzņēmēji. Ja jau uz šiem tikai orientējas, tad lai nežēlojas, ka viņa iestādījums nav saistošs un aktuāls pārējiem.

Elfs
08:55 | 22/12/17
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Tu vismaz vienreiz salonā "Ludviķis" esi bijis?

padoms
09:22 | 22/12/17
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

Aivar! Palasi statistiku par Latvijas iedzīvotāju algām. Kas no mums var nopirkt mākslu?

klausies, ko saka
10:23 | 22/12/17
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Bet taču pateica jau - tikai ārsti, juristi, policisti, politiķi, namturi, vergturi pērkot mākslu ( tā neesot domāta tiem, kam minimālā alga, pasargdies ! - vēl mazāk tiem, kam zem minimālās). Taču minētie, ja kāds pērk, tad pērk ne Latvijā, Liepājā, bet Parīzē, Londonā, Ņujorkā, daļa pat dabi kur un kādu - tikai ne vietējo.

mālderis
09:25 | 22/12/17
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

https://www.irliepaja.lv/lv/raksti/bizness/makslinieki-aicina-uz-ziemassvetku-tirdzinu-romas-darza/

nu nu :(((
15:03 | 22/12/17
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Tiešām? Nopietni? Proletariāts? Neiet, nepērk, nesaprot.? Tikai turīgajam vidusslānim domāts? Nu gan, biju par Aivariņu labākās domās. Tik tiešām... :((((

Elfs
17:52 | 22/12/17
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Nelaime tā, ka proletariāts padomju laikos mainījās pēc būtības. Manam vectēvam bija 7 klašu izglītība, bet viņš brīvi lietoja 3 svešvalodas (ne tikai runāja, bet arī daudz lasīja tajās un rakstīja bez pareizrakstības kļūdām), no smaga fiziska darba brīvajā laikā zīmēja, gleznoja, veidoja. Apmeklēja operu un teātrus. Varbūt tāpēc, ka 7 skolas gados tika iedota kvalitatīva izglītība ar tālākas pašizglītības inerci? Viņa laika proletariāts bija ar lielāku garīguma lādiņu.

ņihuja!
20:30 | 22/12/17
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

- Vladimirs Iļjičs Uļjanovs (Ļeņins) it kā esot pasludinājis - māksla pieder TAUTAI! Vai Māksliniekam kas iebilstams? Šo Vladimiru zin viens otrs visā plašajā pasaulē, a bet tādu Kleina kungu no Libavas?

Sola
11:03 | 23/12/17
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Domāju gan, ka Ļeņinu zina visā pasaulē, jo tādi upuri, kādus radījusi viņa darbošanās, nevienam nepaliek nepamanīta.

nezinītis
20:51 | 22/12/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Kāds šitam visam pasākumam un cepienam sakars ar mākslu...?

Zītars
22:23 | 26/12/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

nekāds

Zīmogs
16:55 | 23/12/17
ZIŅOT
(-2)
(9)
+

Pie Kleiniem var iet, ja paša Kleina tur nav. Ar kundzi ir patīkami komunicēt un izvēlēties savai gaumei kādu lietiņu. Bet ja ir pats saimnieks, tad ir jāklausās žēlabās par stulbiem un neizglītotiem klientiem, kuri nenovērtē viņa mākslu. Kā arī jāklausās apvainojumos par manu zamo līmeni mākslas izpratnē utt.

;)
18:50 | 23/12/17
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

,,Tie, kas salonā ienākuši, priecājas, ka viss ir ļoti skaisti, un neviens neko sliktu nav teicis, bet – "ir jābūt kaut kādai apritei".- Nezinu kāpēc salona apmeklētāji nav jāciena, ja viņi nevar vai negrib pirkt. Iznāk, ka nav labais tonis ieiet pie kleiniem apskatīt mākslu (preci), un neko nenopirkt, jo pa velti tiek deldētas durvju eņģes un pievazāta ar dubļiem salona grīda.

hm
18:57 | 23/12/17
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

tad jau Kleinam vajag pie durvīm izlikt paziņojumu, ka salonā eksistē ieejas maksa, piemēram, 20 eiro centu apmērā, ja nekas nav nopirkts,

Kleins - malacis!
13:32 | 24/12/17
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Cepuri nost Kleinam! Plenērs un galerija ir divi lieli un slavējami darbi. Nedomāju, ka Kleina pārdomas būtu pārāk pesimistiskas. Viņs ir ne tikai mākslinieks, bet arī mākslas pasākumu organizators un visbeidzot arī mākslas darbu tirgotājs. Tātad viņs vairāk ka 20 gadu garumā ir iekšā makslas procesos un jūt pārmaiņas.
Aivar,pārmaiņām ir objektīvs pamats.
1) Klasiskā māksla, ja vien to nerada makslinieki ar lielu vārdu, visā pasaulē NESPĒJ piesaistit interesi un naudu.
2) Klasisko mākslā jaunai paudzei ir garlaicīga, jo jaunās paaudzes innteresi piesaista šovi, ekstrēmas izdaribas( arī mākslā ),un lēti produkti, kurus atri rada ar moderno tehnoloģiju palīdzību.
3) Visbeidzot globālā pasaule ir pārsātināta ar visdažādākiem piedāvājumiem, baudām un izklaidēm... klasiskā māksla prasa iedziļināšanos, izpratni un garīgu piepūli,Cilvēki ir pārsātināti un notrulināti....

No Fēniksa ielas
14:25 | 24/12/17
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Šeit jau nav stāsts par klasiskās mākslas atšķirību no modernās mākslas. Šeit ir stāsts par Kleinu ģimenes mākslas salonu, kurš, manuprāt, ieņem pieklaigu vietu mūsu pilsētas kultūras dzīves ikdienā. Ja kādam nepatīk šis mākslas salons, tad variet šo salonu neapmeklēt un iet uz muzeju, kur kopā ar muzeja direktores ģimeni un tās pietuvinātajiem varēsiet aplūkot mākslu un varbūt (ja ielies) uzcienāties ar pašvaldības vīnu un pārrunāt jaunākās pilsētas tenkas.

T
16:53 | 24/12/17
ZIŅOT
(-6)
(6)
+

Vēl varat iet uz Kesenfelda mākslas pagrabu, kur viss ir lielā daudzumā, bet rezultāts ir bezgaumības kalngals.

students
17:58 | 24/12/17
ZIŅOT
(-6)
(1)
+

Visgaumīgākā galerija vai salons ir biedrības namā pie Hartmanes . Tur vienmēr ir normālas mākslas izstādes un bez ne kādas komercijas.

t
09:07 | 29/12/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

komercija ar pašu hartmani

students
17:58 | 24/12/17
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

Visgaumīgākā galerija vai salons ir biedrības namā pie Hartmanes . Tur vienmēr ir normālas mākslas izstādes un bez ne kādas komercijas.

Timurs
06:50 | 25/12/17
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Ja Kleini savu preci ir armieru dot ar atlikto maksājumu, tad es iešu un noteikti kaut ko iegādāšos mājsaimniecībai.

vilks
16:42 | 25/12/17
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Vis te sajaukts vienā putrā, suvenīru bodīte, plenērs, kas tiek rīkots ar vairāk kā 20 gadu garu bārdu kur ārzemju mākslinieki tiek sabāzti padomju laika kojās un vasaras vidū baroti ar vecajiem kartupeļiem un māksla, kam ar visu to nav nekāda sakara.

TTT
17:08 | 25/12/17
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Par to ēdināšanu un piesmakušām kojām, tā ir taisnība. Interesanti, vai pašvaldība seko līdzi, kā tiek izmantotas dotācijas. Citādi atbrauc mākslnieki, bet uzņemšana vēl sūdīgāka kā Baltkrievijas sādžā.

Zītars
22:21 | 26/12/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Seit viens induvids pieminēja Ļeņinu un mākslu. Nevaru saprast, kāda saistība Kleinam ar šo cilvēku.

Vecais
16:49 | 28/12/17
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Aivaram nekas nav jāmaina. Tiem, kas raksta "rūkts", nevis "rūgts" nav nekādu tiesību dot viņam kaut kādus savus nejēdzīgus padomus! Aivar, neņem galvā šos muldētājus! Viss ir čikiniekā!

antizīmulis
17:25 | 28/12/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Tas kas raksta neoareizi latviski, tam nav tiesības kaut ko iebilst. Ļoti precīzi un konkrēti.

egils
09:08 | 29/12/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Visu cieņu Kleinu ģimenei.

Pauline marois
05:08 | 03/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

infidelity in marriage is never a thing of joy, I am not here to baffle you with stories am just a testifier of a great work. i was battling with infections in marriage , painful right. i'm not so ashamed to say this because i'll like this to serve as an eye opener to other young couples out there. my ex-husband was a university lecturer and was always involved with extra marital affairs. i found my self in and out of hospitals treating myself of STDs , i had to get a proficient hacker (pro.hackerone@gmail.com)..
U can visit their website at HackerOne.com. This organization helped me clone his phone and social media platforms in Whatsapp and Facebook messenger . i was able to gather several proofs from the the hack he was able to help me with. i'm so thankful and appreciative. I feel so happy doing this because I know so many people would benefit from this highly classified information. he makes me feel invincible going into any relationship now . Been aware of my spouses intentions.

Pauline marois
05:08 | 03/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

infidelity in marriage is never a thing of joy, I am not here to baffle you with stories am just a testifier of a great work. i was battling with infections in marriage , painful right. i'm not so ashamed to say this because i'll like this to serve as an eye opener to other young couples out there. my ex-husband was a university lecturer and was always involved with extra marital affairs. i found my self in and out of hospitals treating myself of STDs , i had to get a proficient hacker (pro.hackerone@gmail.com)..
U can visit their website at HackerOne.com. This organization helped me clone his phone and social media platforms in Whatsapp and Facebook messenger . i was able to gather several proofs from the the hack he was able to help me with. i'm so thankful and appreciative. I feel so happy doing this because I know so many people would benefit from this highly classified information. he makes me feel invincible going into any relationship now . Been aware of my spouses intentions.

Pauline marois
05:08 | 03/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

infidelity in marriage is never a thing of joy, I am not here to baffle you with stories am just a testifier of a great work. i was battling with infections in marriage , painful right. i'm not so ashamed to say this because i'll like this to serve as an eye opener to other young couples out there. my ex-husband was a university lecturer and was always involved with extra marital affairs. i found my self in and out of hospitals treating myself of STDs , i had to get a proficient hacker (pro.hackerone@gmail.com)..
U can visit their website at HackerOne.com. This organization helped me clone his phone and social media platforms in Whatsapp and Facebook messenger . i was able to gather several proofs from the the hack he was able to help me with. i'm so thankful and appreciative. I feel so happy doing this because I know so many people would benefit from this highly classified information. he makes me feel invincible going into any relationship now . Been aware of my spouses intentions.

Pauline marois
05:08 | 03/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

infidelity in marriage is never a thing of joy, I am not here to baffle you with stories am just a testifier of a great work. i was battling with infections in marriage , painful right. i'm not so ashamed to say this because i'll like this to serve as an eye opener to other young couples out there. my ex-husband was a university lecturer and was always involved with extra marital affairs. i found my self in and out of hospitals treating myself of STDs , i had to get a proficient hacker (pro.hackerone@gmail.com)..
U can visit their website at HackerOne.com. This organization helped me clone his phone and social media platforms in Whatsapp and Facebook messenger . i was able to gather several proofs from the the hack he was able to help me with. i'm so thankful and appreciative. I feel so happy doing this because I know so many people would benefit from this highly classified information. he makes me feel invincible going into any relationship now . Been aware of my spouses intentions.

Pauline marois
05:08 | 03/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

infidelity in marriage is never a thing of joy, I am not here to baffle you with stories am just a testifier of a great work. i was battling with infections in marriage , painful right. i'm not so ashamed to say this because i'll like this to serve as an eye opener to other young couples out there. my ex-husband was a university lecturer and was always involved with extra marital affairs. i found my self in and out of hospitals treating myself of STDs , i had to get a proficient hacker (pro.hackerone@gmail.com)..
U can visit their website at HackerOne.com. This organization helped me clone his phone and social media platforms in Whatsapp and Facebook messenger . i was able to gather several proofs from the the hack he was able to help me with. i'm so thankful and appreciative. I feel so happy doing this because I know so many people would benefit from this highly classified information. he makes me feel invincible going into any relationship now . Been aware of my spouses intentions.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki