Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aizdomas, ka Sesks neatdos Liepājas mēra krēslu Vilnītim


atlikušas 250 zīmes


Aizdomas, ka Sesks neatdos Liepājas mēra krēslu Vilnītim (18)

Pirmdienā, 19. februārī, 2018 | BIRKAS: Uldis Sesks , Jānis Vilnītis , Liepājas partija , Reģionu apvienība , Nellija Kleinberga
Izdrukāt Ziņot
Nellija Kleinberga.
Nellija Kleinberga.
FOTO: LETA © Evija Trifanova

Papildināts. Pretēji solītajam, Liepājas mērs Uldis Sesks diez vai līdz ar Saeimas vēlēšanām atdos savu krēslu biedrības "Liepājniekiem" līderim Jānim Vilnītim.

Šādu viedokli intervijā "Neatkarīgajai" paudusi Latvijas Reģionu apvienības (LRA) Saeimas frakcijas vadītāja Nellija Kleinberga, ziņo LETA.

Vilnīša biedrībai ir sadarbības līgums ar LRA un viņš no šīs partijas saraksta varētu kandidēt Saeimas vēlēšanās, taču to nedarīs, jo iecerējis nonākt Liepājas mēra krēslā. Sesks pēc pašvaldību vēlēšanām noturējās Liepājas mēra krēslā, tikai pateicoties solījumam uz Saeimas vēlēšanu laiku atdot pilsētas vadību Vilnītim. Bija noprotams, ka Sesks būs starp līderiem Zaļo un zemnieku savienības Saeimas deputātu kandidātu sarakstā Kurzemē, tomēr pašlaik par viņa kandidēšanu skaidri paziņojumi nav sniegti.

"Saskaņā ar vienošanās, par ko Uldis Sesks paziņoja presē, pēc Saeimas vēlēšanām Jānis Vilnītis pārņem Liepājas domes vadību, bet, ziniet, man ir tādas iekšējas šaubas. Diez vai tas tā notiks. Mana aizdomīguma pamatā ir tas, ko redzu politikā. Kaut vai ar to pašu prezidija pārvēlēšanu. Lielu atbalstu sākumā un beigās pilnīgu mīnusu ievelkot. Man ir nelabas aizdomas, ka tur vēl ir daudz nezināmo," sacījusi LRA politiķe.

Kleinbergai ir aizdomas, ka tiekot gatavota vide, "kurā varbūt vairs ne pats Uldis Sesks to paziņos, bet būs cilvēki, kas teiks - mums vajag, lai Sesks paliek. Tas nekas, ka ir tāda vienošanās". "Lai Dievs dod, ka manas šaubas nepiepildās," piebildusi Saeimas deputāte.

Deputāte uzsvēra, ka Vilnītis saskaņā ar vienošanos ir gatavs pārņemt Liepājas domes vadību, tāpēc LRA Saeimas vēlēšanu kandidātu sarakstā viņš varētu nebūt. "Ja mēs godprātīgi, kā esam to darījuši, pildām savus vīru solījumus viens pret otru, kā tas bija Liepājā... Tas nebija vienkārši, jo patiesībā Vilnītis ar mūsu deputātiem varēja izšķirt šo [Seska] būt vai nebūt. Domāju, ka viņš rīkojās pareizi un Liepāja ar to tikai iegūs [ejot koalīcijā ar Sesku, nevis "Saskaņu"], Vilnītis jau otro periodu pretendē uz šo amatu, un viņam būtu jādod šī iespēja."

"Politikā gan viss ir iespējams, kā man tagad arvien vairāk kļūst redzams. Ja tā notiks [Sesks vienošanos nepildīs], tad būs jādomā. Jautājums, vai Vilnītis pats to vēlas [startēt Saeimas vēlēšanās]? Uz iepriekšējām Saeimas vēlēšanām viņš atteicās startēt, jo uzskatīja, ka savu darbu velta tieši Liepājai, un to godprātīgi darīja," piebildusi Kleinberga.

Papildināts. Latvijas Reģionu apvienības (LRA) Saeimas frakcijas vadītājas Nellijas Kleinbergas izteicieniem, ka Liepājas mērs Uldis Sesks varētu nepildīt Liepājas domes koalīcijas vienošanos un neatdot Liepājas mēra krēslu Jānim Vilnītim (LRA), "ir viņas pašas individuālais viedoklis, un ar realitāti tam nav nekāda sakara", aģentūrai LETA ar ar sava padomnieka Andreja Rjabceva starpniecību norādīja Sesks.

Šī iemesla dēļ Sesks neredzot vajadzību komentēt Kleinbergas izteikumus. Koalīcijas līgums starp Liepājas partiju un Vilnīša pārstāvēto LRA ir noslēgts uz visu šī domes sasaukuma laiku - četriem gadiem, un nekādas izmaiņas nav notikušas, akcentēja Seska padomnieks. Līgumā katra atbildības jomas ir noteiktas uz pirmo sasaukuma darbības pusi, un rudenī nepieciešams izvērtējums, kā katram ir veicies, kādas izmaiņas ir nepieciešamas. Sadarbība ir konstruktīva un ikdienas darbs notiek nepārtraukti, nav apstājies nevienu dienu, viņš piebilda.

Janvārī intervijā aģentūrai LETA Sesks atzina, ka pašlaik ir izšķiršanās priekšā, apsverot iespēju kandidēt šī gada rudenī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) sarakstā. Lēmumu viņš vēl nav pieņēmis, taču atzina, ka Saeimas vēlēšanas var ieviest korekcijas atbildības jomu un vadošo amatu sadalē Liepājas domē. Liepājas partijas un LRA noslēgtais Liepājas domes koalīcijas līgums paredz, ka šī gada beigās jānotiek atbildības jomu izvērtējumam, kas dod iespēju LRA izvirzīt savu kandidātu mēra amatam, un, kā atzina Sesks, viņa mērķis nav par varītēm turēties pie mēra krēsla.

"Koalīcijas līgums ir noslēgts uz visu šī sasaukuma laiku, četriem gadiem, taču katra atbildības joma noteikta uz pirmo sasaukuma darbības pusi - tātad, līdz šī gada beigām. Domes sēdē esam apstiprinājuši pilsētas attīstības politiskās vadlīnijas, kas ir balstītas pamatā uz Liepājas partijas un LRA priekšvēlēšanu programmām. Tajās sadalītas atbildības jomas, uzdevumi un veicamie darbi. Rudenī skatīsimies, kā katram ir veicies, kādas izmaiņas ir nepieciešamas. Katrā ziņā ir skaidrs, ka gaidāmās Saeimas vēlēšanas arī var ieviest kādas korekcijas atbildības jomu sadalē," intervijā sacīja Sesks.

Turklāt runa nav tikai par kāda viena konkrēta amata maiņām, bet visu kopumā, un tas dod iespēju LRA virzīt savu kandidatūru domes priekšsēdētāja amatam," intervijā apliecināja Sesks, skaidrojot, ka vienošanās paredz pārskatīt visus - gan priekšsēdētāja, gan viņa vietnieku - amatus.

Vaicāts, vai tas nozīmē, ka šogad vai nākamā gada sākumā Liepājai būs cits mērs, Sesks sacīja: "Jā, tā var būt. Man nav tāda uzstādījuma, ka par visu varu gribu turēties pie mēra krēsla. Esmu jau 20 gadus šajā amatā pabijis, pilsētā daudz ko izdevies paveikt pa šiem gadiem. Amats nav mans pašmērķis."


Sludinājums

Bībele
09:48 | 19/02/18
ZIŅOT
(-28)
(29)
+

Ja tas divkosis un pašlabuma meklētājs jānis vilnītis nokļūs mēra krēslā, Liepājai sāksies ļoti grūti laiki. Ne viņam interesē liepājnieku labums, ne ir sakari valdībā, ne komanda, ne saprašana par pilsētas vadīšanu. Tas tev nav kaut kādu apšaubāmas kvalitātes ražotneli vadīt.

nu nu
12:10 | 19/02/18
ZIŅOT
(-9)
(29)
+

Apšaubāma ražotnele!? Vienīgā, kas no vecajām fabrikām joprojām strādā un dod darba vietas. Un ar ko Sesks var lepoties? Ar savu Piena muižu, vai?

KORUPCIJA
09:50 | 19/02/18
ZIŅOT
(-5)
(9)
+

Tas pat bezsmadzenu radijumiem sen bija skaidrs !

...
09:51 | 19/02/18
ZIŅOT
(-9)
(24)
+

Ne tikai Kleinbergai, bet visai Liepājais sen ir aizdomas, ka Sesks piečakarēs Vilnīti un mēra krāslu neatdos.

Draugi
09:57 | 19/02/18
ZIŅOT
(-2)
(13)
+

Izdarām secinājumus, žēl tikai, ka milzīgi resursi tiek patērēti -laiks un nauda ( otkati, nesaimnieciski lēmumi, izlīdzināšanas fondi utml.). Pieļauju,ka Liepāja šo neizturēs līdz nākamajām vēlēšanām.

sieviete
10:16 | 19/02/18
ZIŅOT
(-7)
(13)
+

Tie abi nav veči,bet ONO! Un vispār Latvijā nav vīriešu,es pat nezinu kā viņus nosaukt.

Jozic
21:41 | 20/02/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Un ko tad tur var darīt, ja tevi neviens negrib ?

Dagoberts
11:32 | 19/02/18
ZIŅOT
(-7)
(16)
+

Ir stipri priekšlaicīgi sākt kult ūdeni par to, kas var nebūt un var nenotikt.
Vilnīti mēra krēslā ļoti nevēlos redzēt - vai tiešām tajā partijā nebija labāka kandidāta?

Muļķis no muļķu zemes
11:35 | 19/02/18
ZIŅOT
(-6)
(15)
+

Pat zīdainim skaidrs, ka Ansiņš taisās par nākamo mēru. Sācis pozēt visos saietos pie katra karoga kāta un pie katra vēstnieka sejas. Pat Kultūras un sporta jomas sācis kūrēt un Seska vietā dala balvas.

Ansiņš
15:18 | 19/02/18
ZIŅOT
(-1)
(14)
+

Nu galīgi nevelk uz mēra amatu. Egoistisks indivīds. Nav komandas spēlētājs.

Tomiņš
11:59 | 19/02/18
ZIŅOT
(-1)
(15)
+

Nu, taisīties ir viens, kļūt par mēru - pavisam kas cits...:) Bet pozēšana pie karogu kātiem ir katra paša darīšana...

6. oktobris
13:05 | 19/02/18
ZIŅOT
(-10)
(14)
+

Katrā gadījumā prieks, ka Sesks un viņa svīta ir sabijušies. Ir cerība, ka zaļajai dzīvei būs pienācis gals. Domājam ar galvu, gana ilgi parazīti ir baroti.

Jeblonskis
22:05 | 23/02/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

6 reizes pēc kārtas tie parazīti ir ievēlēti, kas ta nu tur mainīsies...
Vispirms ir jānosprāgst debīlajiem pensiķiem.

Pilnmēness
13:45 | 19/02/18
ZIŅOT
(-9)
(7)
+

Kāpēc vispār kaut kādām pažobeles žurkām tiek pievērsta uzmanība un publicēti viņu piilnmēness murgi?

Maitre SANTOS
16:27 | 19/02/18
ZIŅOT
(-5)
(0)
+

Je suis a votre disposition pour vous aidez a résoudre tous ces problèmes, même les cas les plus désespère : Amour, protection contre les ennemies et

les mauvais sorts, guérit l’impuissance, fidélité absolue (affection retrouvé). Fait venir ou revenir la personne que vous aimez, complexe physique et

moraux, chute de cheveux, attraction de la clientèle pour les vendeurs, chance dans tous les domaines, réussite dans les affaires, examens, permis de

conduire, concours et timidité, etc…. Peut me contactez par ces informations suivante :
SANTOS


Contact Maître SANTOS :

SiteWeb : https://www.marabout-vaudou-occulte.com

SiteWeb : https://www.rituel-de-retour-affectif-rapide.com

SiteWeb : https://www.richesse-rapide.wixsite.com/devenir-riche

SiteWeb : https://www.retour-affectif-ex.wixsite.com/marabout-vaudou

SiteWeb : http://www.sorcier-vaudou.onlc.be

Blog : http://www.magieretouraffectif.unblog.fr

E-Mail : Contact@marabout-vaudou-occulte.com

Tél Bénin :(+229) 97-45-85-00

Vilnis
20:03 | 19/02/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Bet pats boss taču skaidri visu pasaka: "Domes sēdē esam apstiprinājuši pilsētas attīstības politiskās vadlīnijas, kas ir balstītas pamatā uz Liepājas partijas un LRA priekšvēlēšanu programmām. Tajās sadalītas atbildības jomas, uzdevumi un veicamie darbi". Tā kā veicies būs labi (lasiet: eirofondi būs griezti uz velna paraušanu) nekādas izmaiņas nebūs vajadzīgas ...

Andron MacBeton
08:29 | 22/02/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

"Esmu jau 20 gadus šajā amatā pabijis, pilsētā daudz ko izdevies paveikt pa šiem gadiem. Amats nav mans pašmērķis."

Pašmērķis:
Iebāzt kabatā otkatus. Saņemt algu pa neko, saņemt milzīgu pensiju, paņirgāties par pārējiem.

Tādus parazītus jūs, liepājnieki, ievēlat.

Liepājas avīze ir tik bieži ka es nespēju tik daudz kartupeļus nomizot.

elijah roland
13:45 | 24/02/18
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Laba diena,

Mēs piedāvājam privātos, komerciālos un individuālos aizdevumus ar ļoti zemām gada procentu likmēm, kas ir 3% no viena gada līdz 50 gadu atmaksas periodam un jebkurā vietā pasaulē. Mēs piedāvājam jebkāda veida kredītus.

Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Vai jūs zaudējat miegu naktīs, uztraucot, kā iegūt likumīgu aizdevuma aizdevēju? Vai jūs nokaujat nagus ātri? Tā vietā, lai izdarītu likmes uz nagiem, sazinieties ar Elijas Rolandas aizdevumu firmu (Elijahloanfirm@outlook.com) tagad, speciālistiem, kuri palīdz pārtraukt aizdevumu sliktu kredītvēsturi, lai atrastu risinājumu, kurā mūsu uzvara ir mūsu misija.

Personām, kas vēlas saņemt aizdevumu, sazinieties ar mani pa e-pastu:
Kreditora vārds: Elijah Roland
Aizdevējs E-pasts: Elijahloanfirm@outlook.com

Ar cieņu,
Elija Rolanda kungs

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki