Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aizvadīts konkurss "Mana kūka manai Latvijai"


atlikušas 250 zīmes


Aizvadīts konkurss "Mana kūka manai Latvijai" (1) Konkurss

Izdrukāt Ziņot
FOTO: Izglītības pārvalde

Piektdien, 9.novembrī, notika Liepājas Bērnu un jaunatnes centra tradicionālais konkurss "Mana kūka manai Latvijai", informē Izglītības pārvaldes preses pārstāve Gunta Jākobsone.

Tajā 5. klašu skolēni lika lietā savas kulinārās, radošās un mākslinieciskās prasmes, lai radītu skaistus un gardus sveicienus Latvijai un arī pašiem par prieku. 

11 komandas iesaistījās konkursā par skaistāko galda noformējumu un garšīgākajām kūkām. Piektklasnieku veikumu vērtēja Liepājas Valsts tehnikuma speciālisti un studenti. Papildus skolēniem bija jāpiedalās erudīcijas konkursā par skaistākajām Latvijas vietām un populāriem latviešiem, kuru vērtēja LBJC erudītu kluba jaunieši. 

1.vieta kopvērtējumā (arī 1.vieta erudīcijas konkursā un 1.vieta kūkas un galda dizainā) – DALP 5.vidusskolas 5.c klases komandai "DALPēni". 2.vieta kopvērtējumā A.Puškina 2.vidusskolas komandai "Lietutiņš” un 7.vidusskolas komandai "Gudrās galvas" (viņiem arī ir gardākā kūka).

3.vieta Centra sākumskolas komandai "Centrīši 2018" (arī 2.vieta kūkas un galda dizainā). 3.vieta kūkas un galda dizainā arī 8. vidusskolas komandai "Mazie latvieši"Attēli:

Sludinājums

Pārsteigums
19:03 | 11/11/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Kādus tik stulbus un bezjēdzīgus pasākumus BJC tik nerīko.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki