Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aizvadīts Ziemassvētku koncerts "Laumas" pensionāriem


atlikušas 250 zīmes


Aizvadīts Ziemassvētku koncerts "Laumas" pensionāriem (2)

Pirmdienā, 14. decembrī, 2015 | BIRKAS: Lauma Fabrics , Ziemassvētki , Kristīne Martinsone
Izdrukāt Ziņot

Arī šogad uz svinīgu Ziemassvētku koncertu Liepājas Bērnu jaunatnes centrā "Lauma Fabrics" sadarbībā ar "Laumas" arodorganizāciju aicināja bijušos darbiniekus.

Tā bija iespēja satikt savus laikabiedrus, atcerēties uzņemumā aizvadīto laiku un vienkārši baudīt svētku sajūtu. Pasākums tiek organizēts kā pateicība par ieguldīto darbu, jo, neatkarīgino veicamā pienākuma, ikviena darbinieka ieguldījums ir nozīmīgs uzņēmuma pastāvēšanai.

"Tā ir patīkama sajūta, ka par tevi atceras un tavu ieguldījumu novērtē, jo tieši šādunoskaņu ar šo svinīgo pēcpusdienu mēs vēlamies radīt ikvienam pasākuma apmeklētājam," stāsta tradīcijas kopēja, "Laumas" apvienotās arodorganizācijas priekšsēdētāja Kristīne Martinsone.

Par sirsnīgu atmosfēru un priekšnesumiem klātesošajiem rūpējās struktūrvienības "Spārni" vadītāja Dace Rozenbaha, struktūrvienības "Laumiņa" vadītāja Indra Blunka, pūšamo instrumentu ansamblis "TiTiTā" ar grupas vadītāju Oleksiju Demčenko, mūsdienu deju grupa "Rotaļa" (vadītāja Aina Apene) un folkloras pulciņš "Sidrabiņš" (vadītāja Laine Zeile).


Sludinājums

Lauma
15:16 | 14/12/15
ZIŅOT
(-3)
(1)
+

sen vairs neeksistē, ir palikuši Fabric un Lingerie

!
15:31 | 14/12/15
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Bet "Laumas" pensionāri tak eksistē, durik!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki