Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Akcijā saziedo pustonnu barības patversmes mājdzīvniekiem


atlikušas 250 zīmes


Akcijā saziedo pustonnu barības patversmes mājdzīvniekiem

Trešdienā, 06. decembrī, 2017 | BIRKAS: labdarība , dzīvnieku patversme , Mego
Izdrukāt Ziņot

Nepilna mēneša laikā labdarības akcijā "Dalīts prieks – dubults prieks!", kurā ikviens aicināts ziedot maltīti patversmēs mītošajiem dzīvniekiem, kopā savākta vairāk nekā pustonnas barības.

Veikalu tīkls "Mego" sadarbībā ar Liepājas kinologu biedrības "Dzīvnieku aizsardzības grupas" Liepājas dzīvnieku patversmi iniciatīvu uzsāka novembra vidū, piedāvājot iespēju ziedot barību septiņās tirdzniecības vietās. Ņemot vērā plašo iedzīvotāju atsaucību, no jaunā gada plānots speciālās akcijas ziedojuma kastes izvietot vēl piecos veikalos, informē veikalu tīkla "Mego" pārstāvis Aleksandrs Afanasjevs.

"Mēs tiešām esam pateicīgi un priecīgi par iedzīvotāju atsaucību, jo ziedojumu kastes pildās ātrāk nekā mēs spējam tās iztukšot. Piemēram, ventspilnieki ir ļoti aktīvi – nedēļā dzīvnieku barību saziedo tik daudz, ka to sāk likt blakus speciālajai kastei," teica Afanasjevs.

Liepājas kinologu biedrības "Dzīvnieku aizsardzības grupas" Liepājas dzīvnieku patversmes pārstāve Anžela Dolmatova skaidro, ka vidēji liels suns dienā apēd 500 gramus sausbarības, bet vidēji liels kaķis – 100 līdz 200 gramus. Tāpēc itin visas saziedotās "dzīvnieku maltītes" ir būtisks finansiāls atspaids patversmēm.

"Ideālā gadījumā dzīvniekiem vēlams ēst gan sauso, gan slapjo barību. Tāpat novērtēsim arī, ja ziedojumu kastēs dzīvnieku draugi atstās kaķu tualetes smiltis, līdzekļus pret blusām un ērcēm, prettārpu līdzekļus, autiņu paladziņus, vitamīnus un citas mīluļu aprūpei nepieciešamas preces," sacīja Dolmatova.

Pašreiz barību var noziedot šādos "Mego" veikalos: Rīgā, Saharova ielā 2, Cēsīs, Lapsu ielā 23, Brocēnos, Lielcieceres ielā 1a, Liepājā, Klaipēdas ielā 104c, Ventspilī, Ganību dambī 22/24, Jēkabpilī, Vienības ielā 1a un Daugavpilī, Viestura ielā 60a.

Šajās vietās var atstāt jebkuru speciālo gan slapjo, gan sauso maltīti, kas iegādāta "Mego" vai jebkurā citā vietā. Galvenais, lai barība ir derīga un oriģinālajā iepakojumā, uz tās skaidri saskatāms derīguma termiņš un sastāvs.

Katras nedēļas beigās saziedotās maltītes tiek nogādāta šādās patversmēm: Juglas dzīvnieku aizsardzības grupai "Labās mājas", Saldus dzīvnieku patversmei, Cēsu dzīvnieku patversmei "Lācīši", LKB "DzAG" Liepājas dzīvnieku patversmei, Ventspils dzīvnieku aizsardzības biedrībai "Par dzīvnieku tiesībām", Jēkabpils dzīvnieku patversmei un Daugavpils dzīvnieku patversmei "Otrā māja dzīvniekiem".

Informācijai par ziedojumu iniciatīvus attīstību var sekot "Mego" mājas lapā un Facebook kā arī katras patversmes mājaslapā, sociālo tīklu lapā vai sazinoties tieši ar patversmi.

Veikalu tīkls "Mego" ir vietējā kapitāla uzņēmums, kas Latvijā darbojas 17 gadu. Tā produktu un preču klāsts, kā arī cenu politika tiek veidota tā, lai iedzīvotāju grupas ar dažādiem ienākumu līmeņiem varētu iegādāties pilnvērtīgu uzturu un ikdienā nepieciešamo.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki