Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Andrijauskam un Pošeiko jauni amati VUGD


atlikušas 250 zīmes


Andrijauskam un Pošeiko jauni amati VUGD

Piektdienā, 06. jūlijā, 2018 | BIRKAS: VUGD , Romāns Andrijauskas , Jānis Pošeiko , Arturs Baumanis
Izdrukāt Ziņot
Jānis Pošeiko
Jānis Pošeiko
FOTO: VUGD
Jānis Pošeiko Romāns Andrijauskas

Šīs vasaras ietvaros Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādē (KRB) notikušas vairākas amata maiņas, informē VUGD.

Ar 18.jūniju reģiona brigādes komandiera vietnieka amata pienākumus pilda majors Romāns Andrijauskas, bet ar 2.jūliju Liepājas 1.daļas komandiera amata pienākumus pilda virsleitnants Jānis Pošeiko.

Līdzšinējais KRB Liepājas 1.daļas komandieris R.Andrijauskas savas gaitas dienestā uzsāka Rīgā 1990.gadā kā ugunsdzēsējs. 2002.gada 1.oktobrī viņš kļuvis par vada komandiera vietnieku Liepājas brigādes 2.daļā, bet kopš 2009.gada R.Andrijauskas pildīja KRB Liepājas 1.daļas komandiera pienākumus.

Savukārt J.Pošeiko dienestu VUGD uzsācis 2015.gada 18.jūnijā, pēc Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas absolvēšanas, kļūstot par Liepājas 2.daļas vada komandieri. 2016.gada 1.martā J.Pošeiko iecelts par Liepājas 2.daļas posteņa komandieri, bet pēc nepilna gada paaugstināts par Liepājas 2.daļas komandieri.

VUGD KRB Liepājas 2.daļas komandiera pienākumus no šā gada 2. jūlija līdz brīdim, kad tiks iecelts jauns komandieris, pilda Liepājas 2. daļas vada komandieris leitnants Artūrs Baumanis, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa Vendija Pikše.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki