Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Apskatāma fotoizstāde "Māmiņ, es Tevi mīlu"


atlikušas 250 zīmes


Apskatāma fotoizstāde "Māmiņ, es Tevi mīlu" (2)

Trešdienā, 04. aprīlī, 2018 | BIRKAS: labdarība , izstāde , Kurzeme , foto , Turība
Izdrukāt Ziņot

No trešdienas, 4.aprīļa, līdz svētdienai, 13.maijam, tirdzniecības nama "Kurzeme" 3. stāvā ir skatāma labdarības fotoizstāde "Māmiņ, es Tevi mīlu".

Izstādi izveidoja biznesa augstskolas "Turība" Komunikācijas fakultātes studenti labdarības akcijas ietvaros ar mērķi atbalstīt "Bēbīšu mājas" iemītnieces, informē "Kurzemes" mārketinga vadītāja Alīna Skangale.

Fotoizstāde aicina iepazīties ar jauno māmiņu skumjajiem un skarbajiem dzīvesstāstiem un ikdienu, kā arī ziedot, lai varētu nodrošināt nepieciešamās lietas "Bēbīšu mājā" dzīvojošajiem bērniņiem.

Mūsdienu pasaulē pastāv daudzi stereotipi par pusaudžu grūtniecību, kuru dēļ šīs meitenes tiek nosodītas. Bet neviens nav pajautājis to, kā meitenes jūtas, kāda ir bijusi viņu dzīve un apstākļi, kādēļ viņas nonākušas šādā situācijā. Daudzas no šīm meitenēm nav izjutušas, kas ir īsta, laimīga un mīloša ģimene, un viņām ir nācies pa dzīvi soļot vienām pašām. Lielākā daļa šādu meiteņu ir pelnījušas cieņu par savu izvēli – dzemdēt un radīt savam bērniņam labāku dzīvi nekā pašas ir piedzīvojušas. Šīs māmiņas ir jāiedrošina, jo, mīlot savu bērniņu, neviena mamma nevar būt slikta.

Lai palīdzētu grūtībās nonākušām meitenēm bērniņa gaidībās, Tukumā darbojas misija "Pakāpieni", kas ir izveidojusi īpašu vietu –  "Bēbīšu māju". Misijas mērķis ir palīdzēt krīzes situācijā nonākušām jaunajām māmiņām no visas Latvijas, kuras palikušas bez patvēruma un atbalsta. Palīdzēt ne vien ar pajumti, bet arī morālu atbalstu, lai jaunā māmiņa ļautu bērniņam nākt pasaulē, nevis lemtu par labu abortam. "Bēbīšu māja" atrodas Tukumā un izveidota kā miera osta, kurā var patverties, sajust mīlestību, drošību un gādību, tajā pašā laikā apgūstot dažādas saimniekošanas prasmes. Meitenes šajā mājā mitinās un saimnieko, līdz bērniņš sasniedzis pusgada vecumu, pēc tam viņām jāspēj nostāties uz savām kājām, lai sāktu savu jauno, laimīgo dzīvi. Lai tas izdotos, ir ļoti svarīgi apgūt dažādas prasmes, kā arī nezaudēt cerību par savu dzīves mērķu sasniegšanu un laimīgu dzīvi bērniņam. Šajā vietā, "Bēbīšu māja", viņas ne vien atbalsta, bet arī sagatavo jaunajai dzīvei. Visiem bērniem ir jāpiedzimst un jādzīvo!

"Šis mums pašām ir ļoti īpašs projekts! Mēs vēlamies parādīt, ka viņas ir daļa no mūsu sabiedrības un ir pelnījušas cieņu par to, ka izvēlējušās laist pasaulē bērniņus. No visas sirds ceram, ka kopīgas sarunas, radošas nodarbes un sabiedrības atbalsts ļaus jaunajām sievietēm apzināties, ka viņu izvēle – laist pasaulē bērniņu, neskatoties uz dzīves grūtībām – ir bijusi pareiza un nebūt ne nosodāma. Izstādē redzamās fotogrāfijas tika uzņemtas mūsu ciemošanās reizēs pie meitenēm, to autors ir jaunais audiovizuālais mākslinieks Jānis Lesnieks," stāsta projekta autori.

Konts ziedojumiem:
SEB Banka, LV91UNLA0010000701010
Biedrība Misija "Pakāpieni", reģ. nr. 40008034946


Sludinājums

vot duras
16:58 | 04/04/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Atkal jāziedo? Neapnīk jau? Tīnes vajag iemācīt izsargāties, nevis atbalstīt ar ziedojumiem! Pirms bērna ieņemšanas jātiek vaļā no tā saucamajām dzīves grūtībām! Kā var radīt bērnu, ja pašai nav ne jumts virs galvas , ne ēdiens virtuvē?

bertina
10:24 | 06/04/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

visiem jusu aizdevuma un finansejuma vajadzibam no 5000 eiro lidz 150,000000 eiro Ludzu, sazinieties ar mums, izmantojot musu e-pasta adresi: servicepeakgroup@hotmail.com , lai iegutu vairak informacijas
PALDIES

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki