B.
18:40 | 14/09/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Ko ``beidzot!``? Ko ``beidzot!``!!! Vienkārši maniakāli plāni! Paši par saviem nodokļu līdzekļiem, ar valsts izveidotu sistēmu (tātad kā jau izsenis - piespiedu brīvprātīgi), trencamies uz pasaules varas ieplānoto ģimeņu (tēvs+māte+bērni) iznīcināšanu. Jo tiem, kur vēl ir ģimene ( tēvs+māte+bērni vai vismaz māte +bērns vai bērni) un kuriem nav nedz darbavietu, nedz kapitāla, ar ko iesākt ko savu izdzīvošanai, pa laikam pat sava jumta virs galvas nav, ir vai nu jāpamet valsts vai piespiedu kārtā jādzīvo apstākļos, kurus pielāgo bērnus atsavināšanai. Šis tad arī ir modelis vai viens no veidiem, kā īstenot savu ļauno sapni par nākotnes ``ideālo`` sabiedrību - bērnus audzina sabiedrība, nevis kaut kādi vecāki.
Iedodiet tiem, kuriem valsts atņēmusi darbavietas, tos 250 vai 300 mēnesī un vēl visādus citādus labumus - un nebūs mums ne ``pamesto`` bērnu, ne nelaimīgu vecāku. Kas galvās???

A.
15:47 | 14/09/17
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Beidzot! Šis bija lēmums, ko gaidīju. Iesaku mācīties no Valmieras pieredzes, veidot arī t.s. SOS ciematus. Tas nav normāli, ka mums Liepājā joprojām vēl ir bērnu nami.