Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ar "Baseins&SPA" un "ZINOO" var iesildīties skolai


atlikušas 250 zīmes


Ar "Baseins&SPA" un "ZINOO" var iesildīties skolai

Trešdienā, 31. augustā, 2016 | BIRKAS: SPA , ZIIC , Zinību diena
Izdrukāt Ziņot

Mazajiem liepājniekiem, kuri uzsāks skolas gaitas  izglītības iestāžu pirmajās klasēs, Olimpiskais centrs un zinātkāres centrs "ZINOO" ir sagatavojuši draudzīgus piedāvājumus.

Katrā izglītības iestādē pirmo klašu skolēni saņems īpašos akcijas kuponus, kurus uzrādot, pirmklasnieks un divi viņa draugi varēs apmeklēt LOC Baseins&SPA un zinātkāres centru "ZINOO Liepāja" par draudzīgāku cenu vai izmantojot speciālo piedāvājumu.

Visu septembri LOC Baseins&SPA darbosies īpašā atlaide "Pirmklasnieks + 2 draugi = –50%", tas nozīmē, ka apmeklēt baseinu, SPA vai baseinu un SPA, visas trīs personas varēs par puscenu! Savukārt, visa septembra garumā, izmantojot pirmklasnieka kuponu zinātkāres centra apmeklējumam spēkā būs samazināta cena biļetei – 3 eiro par personu.

LOC Baseins&SPA komplekss ir lielākais un modernākais baseinu un SPA centrs Kurzemē, kurā ietilpst gan dažāda veida ūdens atrakcijas bērniem, gan atpūtas un relaksācijas iespējas pieaugušajiem. Kompleksā ir trīs dažāda veida pirtis, kā arī vairāki masāžas baseini.

"ZINOO Liepāja" ir zinātkāres centrs, kurā pieejamas interaktīvas ekspozīcijas, izglītojošas nodarbības, eksperimentu izrādes, izziņas darbnīcas, aizraujošas nometnes, kā arī zinātniskas ballītes. Apmeklēt centru iespējams gan grupās, gan ģimenes lokā, gan individuāli.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki