Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ar dažādām aktivitātēm notiks Eiropas Mobilitātes nedēļa


atlikušas 250 zīmes


Ar dažādām aktivitātēm notiks Eiropas Mobilitātes nedēļa

Piektdienā, 14. septembrī, 2018 | BIRKAS: ES , Mobilitātes nedēļa , velobrauciens
Izdrukāt Ziņot

Nākamajā nedēļā, no 17. līdz 22.septembrim, iedzīvotāji aicināti piedalīties Eiropas Mobilitātes nedēļas aktivitātēs, lai popularizētu un veicinātu videi draudzīgus pārvietošanās veidus pilsētā.

Šogad Eiropas Mobilitātes nedēļas sauklis ir "Pārvietojies gudri", un šīs nedēļas galvenais mērķis ir mudināt cilvēkus izmantot dažādus mobilitātes risinājumus kā alternatīvu personiskajām automašīnām, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Mobilitātes nedēļas pasākumi Liepājā tiks aizsākti pirmdien, 17.septembrī, kad no pulksten 7.30 līdz 8.30 sabiedriskā transporta galapunktos Mirdzas Ķempes ielā un pie Liepājas Reģionālās slimnīcas visus iedzīvotājus, kuri ikdienā izmanto pilsētas sabiedrisko transportu, sagaidīs neliels pārsteigums.  

Trešdienā, 19.septembrī, ikviens aicināts iesaistīties akcijā "Ar velo uz darbu diena", kad velobraucējiem no pulksten 7.30 līdz 8.30 pie Tramvaja tilta un Jaunā tilta Vecliepājas pusē tiks pasniegta neliela pārsteiguma dāvaniņa, kas noderēs rudens tumšajos vakaros, pārvietojoties pa ielām.

Eiropas Mobilitātes nedēļas noslēgumā, 22.septembrī, norisināsies tradicionālais velobrauciens "Diena bez auto", kurā aicināti piedalīties visa vecuma pilsētas iedzīvotāji un viesi. Reģistrācija dalībai velobraucienā sāksies pulksten 10 pie Liepājas pilsētas domes, Rožu ielā 6. Katram dalībniekam tiks piešķirts īpašs pasākuma T-krekls. Starts velobraucienam tiks dots pulksten 11.

Brauciena maršruts būs aptuveni 15 kilometru garš, un tā galamērķis būs "Jura staļļi" Grobiņas pagasta Robežniekos, kur velobraucējus sagaidīs silta zupa, ko būs sarūpējis "Ivetas ķēķis". Tāpat velobraucēji varēs piedalīties dažādās izklaidējošās atrakcijās, kurās varēs laimēt dažādas balvas, uzzināt vairāk par veselīgu uzturu un veikt veselības mērījumus. Par īpašu cenu varēs doties izjādē ar zirgu pa aploku un izmēģināt spēkus gaisa trošu atrakciju parkā.

Eiropas Mobilitātes nedēļas pasākumus organizē Liepājas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa sadarbībā ar jātnieku sporta biedrību "Jura staļļi".

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv un pašvaldības sociālo tīklu facebook.com, twitter.com un instagram.com kontos.

Eiropas Mobilitātes nedēļa notiek jau kopš 2002.gada, lai mudinātu pilsētas ieviest un veicināt ilgtspējīgus transporta veidus un aicinātu iedzīvotājus izmēģināt alternatīvas braukšanai ar automašīnām.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki