Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ar pašvaldības atbalstu darbosies 17 bērnu un jauniešu nometnes


atlikušas 250 zīmes


Ar pašvaldības atbalstu darbosies 17 bērnu un jauniešu nometnes

Ceturtdienā, 04. aprīlī, 2019 | BIRKAS: nometne , Izglītības pārvalde
Izdrukāt Ziņot

Šovasar ar Liepājas pašvaldības līdzfinansējumu tiks organizētas 17 atpūtas nometnes Liepājas bērniem un jauniešiem vecumā no 6 līdz 18 gadiem.

Šogad nometņu projektu konkursā bija iesniegti pavisam 28 bērnu un jauniešu nometņu projektu pieteikumi – 19 dienas un 9 diennakts nometnēm. Liela daļa nometņu ir jau ar ilgstošām tradīcijām, saņemti arī pavisam jauni un interesanti pieteikumi, informē Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Visu iesniegto bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursa kopējā pieprasītā summa bija  81 0274 eiro, pašvaldības piešķirtais līdzfinansējums – 34 074 eiro.

Pašvaldības komisija bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursa  izvērtēšanai Domes priekšsēdētāja vietnieka Ata Dekšņa vadībā nolēmusi piešķirt līdzfinansējumu 17 atpūtas nometnēm, tajā skaitā 9 dienas un 8 diennakts nometnēm.

Atpūtas nometnes darbosies, sākot no 3. jūnija un beidzot ar 25. augustu.

Nometņu piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs – tās ir izzinošas, radošas, sportiskas, aktīvu un veselīgu dzīvesveidu rosinošas. Vairākās nometnēs būs iespēja iepazīt arī dažādas profesijas, piemēram, karjeras iespējas medicīnā, mākslā un teātrī, pedagoģijā utt. Vairākas nometnes būs veltītas sporta aktivitātēm – sporta dejām, skeitbordam, florbolam. 

Dienas nometnes darbosies Ezerkrasta sākumskolā, Centra sākumskolā, Liepājas 8. vidusskolā, J.Čakstes 10. vidusskolā, Liepājas 3.pamatskolā, privātsākumskolā "Varavīksne", Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā "Jauniešu māja", Grobiņā "Jura staļļos". 

Savukārt diennakts nometnes šovasar būs privātsākumskolā "Varavīksne", Cīravā, Otaņķos, Kazdangā, Grobiņā, Kandavā, Saraiķos un pat Madonas novadā. 

Vecāku līdzdalības maksa nometnēs ir dažāda – tas atkarīgs no dienu skaita, ēdināšanas reizēm, plānotajām ekskursijām utt. Lielākā daļa nometņu darbosies no 7 līdz 10 dienām.

Dalībai nometnēs varēs pieteikties no maija sākuma, sazinoties ar nometņu rīkotājiem. Visa informācija par nometņu piedāvātajām programmām un dalības maksu aprīļa beigās būs pieejama www.liepaja.lv.

Kā zināms, nometņu projektu konkursa komisija var piešķirt līdzfinansējumu ne vairāk kā 70 procentus no projekta kopējām izmaksām. Minimālais nometnes dalībnieku skaits – 20, minimālais nometnes ilgums – 7 dienas.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki